Jump to content

Recommended Posts

Juce ja ti idem za nekom zenskom a ona zamahiva li zamahiva guzom...jednom ja od zeze probala mah..ja bi vazda na to trebala misliti :D (prije) nego men nije jasno da neko ima to urodjeno il sta pa guza...najjace mi ono kad idu cure pa naidje auto a one zamrdaju :lol:

Kako vi zamahivate li il idete normalno? :)

Ipak i kad se ide normalno mrda se al ono je ipak "umejtnicko" :D

ja kad hodam onda hodam kako je bog reko a ne da idem ko papak :D

za zenske,hmm...ja nevolim kad cudo bacaju guzove sa jedne strane na drugu hehehe :D mogu one i normalno hodati al et to one samo odnafo rade :D da ljudi gledaju njihove gujce :D

ja mislim da to neke imaju probleme sa kukovima i sad imaju malo vezu guzu i ebba guza onda slajfa pti hodanju :D, a neke to rade eet onako da neki mogu reci "a vidi al mjesa" et bom toliko od mene

volim kad ima dobru guzu i kad snjom guza kad se asvalt trese :) tamo se vamo se.nekako zastanem pa gledam sta ta njena guza radi kakvu inekciju zeli primit. :)

x-men je izleda podrekljom iz sela kao i ja, pa to volimo :D

hmmm...zavisi od zenske sve ko zna zna...i zavisi od toga ako imas s cim :D

ja iskreno volim normalno hodati ;)

Kada zenske ono prirodno zabacuju onda su interesantne! :D
Al kad se ono primjeti da to nekako umjeticki rade onda nisu interesantne, onda samo gledaju da su u centru paznje! To ono, neznam ko ide iza mene al nek u mene gleda ko je daje! To nije to, kada bi me za procjenu o takima pitao ja bi rekao to su one koje misle da se svijet oko njih okrice!

[quote name='elo' post='162728' date='May 25 2007, 00:47']x-men je izleda podrekljom iz sela kao i ja, pa to volimo :D[/quote]
ma kolega za koga onda guzaju ako ne za nas :)

hmmm mozda opet najbolje drmaju one od 15-16 godina koje izlete iz kaljace u stiklu znate kako je to pa onda nek se vidi kad sam dobra LoL :lol: ... al fakat moras imati koncentraciju dok to radis znaci dok hodas samo je guza u glavi :D

ja mislim da opet vise zenske gledaju kad je koja zabaca onako lijevo desno nego mi muskarci,mislim nama slina na usta od toga al ako je zna mrdat onako dok hoda,a ima ih sto se trude pa ispane jos ruznije mislis d aje u defektu :)

[quote name='PlaYeR' post='162738' date='May 25 2007, 04:37']hmmm mozda opet najbolje drmaju one od 15-16 godina koje izlete iz kaljace u stiklu znate kako je to pa onda nek se vidi kad sam dobra LoL :lol: ... al fakat moras imati koncentraciju dok to radis znaci dok hodas samo je guza u glavi :D[/quote]

hahahaha sta rece.. :lol: nesmim nista ni reci na to :lol:
ja hodam normalno, a druge cure ako ce drmati, neka drmaju, halal im bilo :D

Guest
Hm...neznam ja mene bi zabolili kukovi da se na to koncentrisem :D
Al jes da naprimjer zensko drugacije hoda u stiklama nego u pumama...pa kod neki to izgleda kao da guzaju zato sto neznaju hodati u stiklicama :D

Ma guzaju one sto su sebi nesto ufurale u glavu previse gledaju sapunice....
ako njih neboli gusca nek drmaju po vazdan......DABOGDA IM SPALA SA BAGLAMA.......

Da iskreno kazem imam taj problem s guzanjem,odnosno nemam ga :) zavisi kako ko gleda na to! ;)
A jednostavno ne cinim to namjerno,to zna raja koja me poznaje..

najjace je vidjeti kad odskace ko da u gujci ima amortizere , hihi..

[quote name='pinky' post='162730' date='May 25 2007, 03:01']hmmm...zavisi od zenske sve [b]ko zna zna[/b]...i zavisi od toga [b]ako imas s cim[/b] :D

[b]ja iskreno volim normalno hodati ;)[/b][/quote]

ima ona koja kaze ko zna dva a ko nezna tri ... mislim da sve imaju s cim da guzaju ... ali dali to ostavlja umjetnicki dojam na nas to je pitanje ... djevojke i kad guzaju hodaju :D ...

ima jedna djevojka sa cuprije koja brete dragi zna guzati ... i svaka joj cast ... kada je vidim ja stanem da uzivam u pogledu ...
mislim da zene tome trebaju dati vise paznje ... pa ako treba i skolovati se da bi se naucilo guzati ...

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' post='162612' date='May 24 2007, 17:47']Juce ja ti idem za nekom zenskom a ona zamahiva li zamahiva guzom...jednom ja od zeze probala mah..ja bi vazda na to trebala misliti :D (prije) nego men nije jasno da neko ima to urodjeno il sta pa guza...najjace mi ono kad idu cure pa naidje auto a one zamrdaju :lol:

Kako vi zamahivate li il idete normalno? :)

Ipak i kad se ide normalno mrda se al ono je ipak "umejtnicko" :D[/quote]

Ja ipak mislim koleginice da vi malo zastranjujete, obzirom na kontekst teme, a uzimaju

ma to ''guzanje'' meni ide na zivce.....uhhh

ja jednom kao ajd idem i ja probati :lol: :lol: :lol: 15min mislim na to i onda zaboravim pa opet hodam normalno :lol: :lol: :lol: :lol: hahahahah

al sto ja imam komsinicu ala ona guza Allahu dragi satra se zena ziva.......kad pocne guzu zabacivati lijevo desno mene bokovi odmah zabole :lol: :lol: :lol:

haj cure drage sta se tu prosipate...to je zenama urodjeno,svima,da imaju ljepsi rad kukovima nego muskarci...i vi htjele ili ne,mislile ili ne na guzanje,vi ipak guzate...nemojte sad tu pricati,ja ovo ja ono...uostalom,to su tako sofisticirani pokreti da vi to ni ne kuzite...

meni je najjace,kad neka zenska,koju niko ni izoliranim masicama ne bi dirao,kad se ona folira,pa baca guzu,ustavri to nije guza,jer ona nema guze...aj mogla bih se ubiti...

tajna lijepog guzanja,da ono nije napadno i ustvari, da

I sad po ovim odogovorima od ovih zenski nijedna nikad nije zanjihala kukovima i zaguzala. Ma daj cure to vam niko nevjeruje. Cak i nasa Ausl

Niko nekaze da to nije fino, vako nekad kad ides pa ispred tebe kakva fina ono sva u stilu nekom pa haj i nekako al to kod nas misa zo nebi reko ona za loto kad se izvlaci tako se okrece sve nes pa onda nista niscim

hej znate sta.....nije to ni lako to je obaveza ....drmaj drmaj ...pa ako zaboravis pa prestanes ...jebiga sve uprska
treba uhvatiti ritam i imati dobre gefufne na lezajevima.....
svaka im cast dobre im baglame.....

ma nema ko sta pricati :) fino je vidjeti kad zensko mijesa, a ti ono kontas :"DRZI RITAM,RITAMMMM..." :D al sve u granicama normalne, naravno :P

[quote name='EcI PeCi PeC' post='165309' date='Jun 10 2007, 03:32']I sad po ovim odogovorima od ovih zenski nijedna nikad nije zanjihala kukovima i zaguzala. Ma daj cure to vam niko nevjeruje. Cak i nasa Ausl