Jump to content
Sign in to follow this  
DOCTORE

TRA

Recommended Posts

i moje znanje i neznanje tu moze da pomogne velikim djelom :D

hahaha. odavno se nisam sladje nasmijao...
pa kakve urednike, jes ti u redu, nece tebi niko uredjivati stranicu, a fakat ne znam ni kakve koristi od stranice.. svako selo, MZ ima stranicu. cazin.net the best :)

[quote name='DaKkoOTa' post='162990' date='May 26 2007, 19:17']hahaha. odavno se nisam sladje nasmijao...
pa kakve urednike, jes ti u redu, nece tebi niko uredjivati stranicu, a fakat ne znam ni kakve koristi od stranice.. svako selo, MZ ima stranicu. cazin.net the best :)[/quote]

hmmmm...recemo dostu,i ti si zaosto :D

ebi ga vidjecemo na kraju hocemo li se moci nasmijati ili ne ;)

ti si se trebao prijaviti ti si aktivan urednik hahahahahah :P

p.s nebi se ni pozdravio dolje u cazinu ;)

On sigurno nemoze uredjivat stranicu, dok je napisao "traze se uredniki" :D prvo malo treba gramatike pa onda rokati, a ako i nadjes kakve urednike svaki ce radit 2-3 dana na toj stranici i nece vise, moras imat bliskog kontakta i dobru komunikaciju s ljudima koji ti uredjuju stranicu ili koji ce uredjivati, a ja vidim po svim ovim tvojim postovima da ti nisi takav... bez uvrede... ja sam samo iskren ;)

[quote name='Hiv-Pozitivan' post='163090' date='May 27 2007, 09:49']On sigurno nemoze uredjivat stranicu, dok je napisao "traze se uredniki" :D prvo malo treba gramatike pa onda rokati, a ako i nadjes kakve urednike svaki ce radit 2-3 dana na toj stranici i nece vise, moras imat bliskog kontakta i dobru komunikaciju s ljudima koji ti uredjuju stranicu ili koji ce uredjivati, a ja vidim po svim ovim tvojim postovima da ti nisi takav... bez uvrede... ja sam samo iskren ;)[/quote]

hiv

nebudi u to siguran,to za 2-3 dana uredjivanja ;)

ma dobro sad, za njegovu stranicu i s njim je dovoljno da urednik izdrzi 2-3 dana, dok sad ima stranica gdje su urednici aktivni i po 2-3 mjeseca ili cak godine ;)

[quote name='Hiv-Pozitivan' post='163111' date='May 27 2007, 13:25']ma dobro sad, za njegovu stranicu i s njim je dovoljno da urednik izdrzi 2-3 dana, dok sad ima stranica gdje su urednici aktivni i po 2-3 mjeseca ili cak godine ;)[/quote]

hmmm....sve je to volja urednika
kako je onda npr. sa mnom i cazin netom :D vec nekoliko mjeseci ubacivam ;)

kazem ti to je samo dobra volja urednika i koji hoce da pomogne ;)