Jump to content
Sign in to follow this  
K®ãJî§kî-VîTêZ

Vasa Svadba :) !

Recommended Posts

Pa dobro ja i moj smo vec dugo zajedno ali ja govim neka ima jos vremena, iako znam da je on taj (nadam se da jeste,, nikad se opet nezna... ako Bog da on je taj :oops: ) hehe

Ako sam ista skontala u zivotu to je, da nikad nemozes biti 100% siguran...

I ja sam bila sa momkom godinama skupa i kontala cjelo vrjeme ON JE TAJ... i na kraju nije! Na kraju je neko, kog znam samo tako kratko...

Al nemora znaciti da je tako kod tebe! Ako si sigurna da je on taj, ako ti je vjeran i ako te postuje onda garant jeste... Good luck

Ehh hvala ti, a to ostalo ce sve vrijeme pokazati, samo znam da necu dopustiti da me gazi i da oprastam neke stvari... ostalo sve stoji napisano u zvjezdama :roll:

To ti je najvaznije!!! Budi fer a i zahtjevaj da i on tebe postuje!!!

Ja sam bila luda, zaljubljena i najvise slijepa tako da nisam to ni primjecivala... I to me je izmjenilo jer covjek nebi trebao praviti iste greske vise puta...

Ma ja znam da cu dati sve od sebe da ova veza uspije ali ako nesto zajebe nisam ja kriva i znam da sam ja sve pokusala.... a nadam se da necu biti slijepa i da ce sve biti ok.....
Iste greske niakd dvaput netreba praviti... :twisted:

Kamikazza neznam zasto te je uopste strah, to bi vise trebala da bude nervoza i zato sto je ljubav u pitanju onda bi se reklo da je cak slatka nervoza!!!  :D

ma s-s-sta kazes ti to slatka nervoza :) ,strah zbog toga sto cure nikad nisu prestale da budu klinci(djetinaste) i jos uvjek misle daje to cool :D,biti skot ili OK nije privilegija ,treba imat razum i biti OK.

:joint2:

Cuj Kamikazza neko sazrije prije neko kasnije, samo sta god covjek da cini treba biti siguran u to, a ako nije, nista od zivota nema! Lude godine prodju a ima ih Boga mi sto to tek skontaju kad prodju 30-tu ali im je onda kasno! Danas cure u 14-oj godini misle za momka da je onaj pravi pa ucine neke stvari, pa dok dodju do 20-te onda kazu sto mene nece niko! Netreba uvijek ganjati modu i trend ( nemislim na odjecu)! 8) :?

Ako si ti dovoljno zreo, onda mozes i djevojku uciniti takvom, jer ako te voli, prestace da bude djetinjasta i shvatice da je zivot ozbiljna stvar i da ljubav nije paradajz! :roll: :o

Good luck :wink:

A jeste se rastracale koda vam je ovo zadnji put sto se udajete hee :D
Uh samo da znate kakve vas muke cekaju odmah bi to sve razjebali.
Salu na stranu i zivjele vi meni 100 godina u sreci i veselju i imali po 5-ro
zdrave djece tako da morate sebi kupiti i kombi :wink:

smiri sad znam sve ;)
Hoce li ta torta biti na tvojoj svadbi???

www.bazarkozarac.com ides na rstoran NEIRA tu ce mi biti svadba%7Boption%7D

Cuj Kamikazza neko sazrije prije neko kasnije, samo sta god covjek da cini treba biti siguran u to, a ako nije, nista od zivota nema! Lude godine prodju a ima ih Boga mi sto to tek skontaju kad prodju 30-tu ali im je onda kasno! Danas cure u 14-oj godini misle za momka da je onaj pravi pa ucine neke stvari, pa dok dodju do 20-te onda kazu sto mene nece niko! Netreba uvijek ganjati modu i trend ( nemislim na odjecu)!  8)  :?  

Ako si ti dovoljno zreo, onda mozes i djevojku uciniti takvom, jer ako te voli, prestace da bude djetinjasta i shvatice da je zivot ozbiljna stvar i da ljubav nije paradajz! :roll:  :o  

Good luck  :wink:

kad smo kod paradajza ima jedan vic ,

idu dva paradajza pustinjom ,jedan rece:Pazi kaktusss!!! ,a drugi mu samar odvali i rece :Kretenu nije to nas vic !

PS.drugi put cu da odgovorim u vezi ti hvalospjeva :wink:

Svaka cast slatka. Da bitcemo u Bosni sve do 12 augusta. Jedva cekamo dernek. Pozdravi dragog cao cao

Pozdrav krajzler

ajjjjj

Nije mene niceg strah ko sto me je strah kad samo zamislim da ja moram u "drugu familiju" :? moja svadba je u Augustu, i vec mi se sve preokrene samo kad na to mislim! :roll:

Krajzler bio je Smajo neki dan kod nas i on ce doci na svadbu ;)
i ja jedva cekam 30 da krenem da se sastanemo svi na brodevo pozdravio te Mirsad ;)

CraZy_GurL hehehe nemisli na to i bice sve Ok...ja sam vec navikla na tu drugu fameliju sad se osjecem kao da sam svekrvi kcerka hehe a nezivim snjom pa me se zazeli ako joj neodem 3 puta sedmicno ;)

slatka

ma jeste ali opet, to me malo muci, jes da mu je fam. super nema sta, ali ipak ja sam taki typ pa se uvjek brinem, a nisam naucila ove nase stvari i kako se sta "radi" nemoze mi nampasti rijec kako se kaze na nas "br

Ma naucices ti sve polako niko se nije naucio roden ;)
Kod mene hvala Bogu sve krenulo od ruke ;)

[b]serijatsko i opcinsko u ejdnom danu?[/b]
opcinsko brete

[b]maticar na svadbi ili piciti u opcinu?
[/b]piciti u opcinu i sviratiiiiiiiiiiiii :D pippppp

[b]kod kuce ili negdje u zakup?[/b]
kuca brete, selo rahat si

[b]domacu hranu mati napravi ili inzajmiti?[/b]
brete nesto kupiti a nesto napraviti, imal ista ljepse kad se janjci okrecu

[b]svatovi - trakice ili svila?[/b]
nemam pojma ni sta je ni jedno ni drugo, aj recemo svila

[b]bijela vjencanica ili nesto novije[/b]
to mene ne zanima

:D :D :D

svadba??

najveci cirkus od postanka svijeta...kako god da napravis,koliko god novaca da ulozis,uvijek ce se naci neki kreten koji ce reci da nije valjalo ovo ili ono,neki ce se ponapijati,razbiti,upropastiti ti svadbu...

licno,ne planiram nikako imati tu bezvezariju...mislim to je dan za mene i njega,a ne za pola mahale,koja ce reci da joj nesto nije valjalo...

a taj novac koji se uglavnom utrosi za svadbu,organizaciju i reorganizaciju, bolje sebi ostaviti,ili kad se vec trose,onda otici na dobar medeni mjesec...ili ako nisu plaho trosali mladenci,ima ljudi kojima treba...humanost na djelu ;)

[quote name='[I-B-R-O]' post='186966' date='Oct 17 2007, 00:12']Ev da malo iz naftalina vratim jednu dobru temu.

je li vas strah svadbe?
ja iskreno vec se izgubim od same pomisli na taj dan.
200 bliceva, svi te ono vodaju gledaju, na svaku tvoju rijec svi vicu aaaaaaaaaaa, odusevljeni su.
ti se pravis hajvan a zbunjen i tako to :)

a vidim i dosta ovih startih forumasa kojima je falilo trun do svadbe, nestali s s foruma nakon iste.
hajd da vidim kako vi zamisljate svadbu?

serijatsko i opcinsko u ejdnom danu?
maticar na svadbi ili piciti u opcinu?
kod kuce ili negdje u zakup?
domacu hranu mati napravi ili inzajmiti?
svatovi - trakice ili svila?
bijela vjencanica ili nesto novije
daj sta ste se stisli :D[/quote]

ma kod sule najboljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D ( nadam se da nisam pogresila ime ) :)

ja sam imala super svatbu, sve fino, puno gostiju, hotel, haljina, trakice,,, hehehe... sve to.. bilo je extra!
al kad bi sad jos jednom odlucivala se dal praviti svatbu ili ne, nebi nikad, puno je zajebancije oko toga i opet nemozes svima ugoditi... zato bolje te pare sto planiras potrositi za svatbu fino sjednes na avion i sa svojom dragom ili dragim nekud na more ili slicno...

hvala nery sto me podrzavas ;)

al ova tema i njeno vadjenje ima neki povod..da se ne zenis ibro :D ???