Jump to content
Amir_Sa

Sta mislite o Hitleru?

Recommended Posts

Ako se uvaži činjenica da Čečeni kao narod više skoro da i ne postoje onda se i Putinu može natovariti genocid.

Prije ruske agresije Čečena je bilo 1 milion a po nekim izvorima i više.

Sad je upitno dali ih ima 500.000.?

Šta je to nego genocid.?

• Upvote 1

Putin samo nastavlja politiku koju su započeli carevi a nastavio Staljin, otvoreno neprijateljsku prema svim ostalim narodima koji su živjeli u istoj državi. Malo poboljšanje je nastupilo nakon Staljinove smrti, pa do raspadanja SSSRa.Od dolaska one pijandure Jelcina, sve je krenulo na gore, a Putin je uradio sve da postane car, nedostaje mu samo kruna. A to ne ide bez gvozdene ruke, obračuna sa svim političkim protivnicima, stvaranja novog grabežljivog plemstva(oligarha) koji  su stekli tolika bogatstva da je nezamislivo i naravno, spremni su te pare uložiti u režim koji će im pružiti još i više. Naravno, da bi te puk slijepo slijedio, mora biti motiviran, a u Rusiji je strah uvijek bio glavna motivacija. Zbog toga su i izmislili Čečeniju. Tolike republike se odvojiše i postadoše nezavisne bez imalo protesta, a zapelo za jednu Čečeniju, bespuće usred Kavkaza? Doduše, uvijek su dobro bili organizovani kao mafija u Moskvi, ali ipak? Klasičan izgovor, kao za Jevreje tridesetih. Dobar izgovor zlata vrijedi.

Ali kao što sam već rekao, pobjednicima i velikim silama se nikad ne sudi.

• Upvote 1

Hitler je bio nemilosrdni zločinac!
Jedini koji su ga nadmašili u nemilosrdnosti i brutalnosti su cionisti u tzv. Izraelu.

Mi od Hitlera imamo jednu ruznu Sliku zlocinaca-ok-neka i ostaje.
Budi mo sad realno iskreno,i svak ce mi dati pravo,kad kazem da Historiju napisuju samo pobjednici.-ok-

......ali,..kad vidim sad sadasnju situaciju palestini sta izraelci rade,onda trebamo stvarno razmisljati
da li je Hitler mozda bio u pravu !!!! Edited by Remzudin

Onaj ko misli da je Hitler u pravu, nije bolji od njega. Ne postoji ništa što može opravdati genocid. Razmisli malo o tome.

Onaj ko misli da je Hitler u pravu, nije bolji od njega. Ne postoji ništa što može opravdati genocid. Razmisli malo o tome.

de ti bolje procitaj artikulaciju definacije,ja sam rekao "....mozda bio pravu " a ne,da je on bio u pravu.

Ja nisam Fan od Hitlera ako si to mislio,nego ja imam drugacije misljenje i asimetricno kalkuliram.

OK, ali prema Hitleru nema tolerancije ni malo.

nema tolerancije nikakvim psihopatima,bilo ko da je.

Ako se uvaži činjenica da Čečeni kao narod više skoro da i ne postoje onda se i Putinu može natovariti genocid.

Prije ruske agresije Čečena je bilo 1 milion a po nekim izvorima i više.

Sad je upitno dali ih ima 500.000.?

Šta je to nego genocid.?

U novo vrjeme,posle IIwwr....kad se ide u takve pohode,nose se bajraci demokratije.

Najprodavanija roba za slabe i nejake.

Bojim se da sve zemlje,osim ovih velikih,nece morat ponovo oruzjem vracat svoju nezavisnost.

Hicu ne gotivim.Ta alijansa ili saveznici,koji ga zbrisase.....sta su radili....?

Dosjetili su se ong cega se Hico prije sjetio.

Navodno oslobadjanje svih tih zemalja....taj dolazak slobode te zemlje i danas placaju.

Pogledajmo samo,ko danas kontrolise trziste......????

Zločin je zločin ma koga činio i ničim se ne može opravdati!

Hitler je bio zločinac i to bi trebalo svakom biti jasno.

Isto tako, izraelsko-cionistička vlast je zločinačka i ne mogu je od te kvalifikacije spasiti ni dvostruki aršini gledanja koje trenutno primjenjuje zapad.

Uvaženi Reis-ul-ulema se upravo osvrnuo na licemjerje i mjerenje dvostrukim aršinima koje je primjetno kod nekih svjetskih lidera ali i vjerskih poglavara određenih crkava:

http://www.rijaset.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=20305:odgovor-reisu-l-uleme-papinskom-vijecu-dvostruki-arsini-nece-nikome-dobra-donijeti&catid=201:aktuelnosti-kat&Itemid=457

Ovo je tema istorija i nemojte uplitati dnevnopolitičke stvari ovdje. Situacija u Paleestini je alarmantna, ali za to bi trebalo otvoriti novu temu, da se ovdje stvari ne razvodnjavaju.

Ovo je tema istorija i nemojte uplitati dnevnopolitičke stvari ovdje. Situacija u Paleestini je alarmantna, ali za to bi trebalo otvoriti novu temu, da se ovdje stvari ne razvodnjavaju.

Situacija u Palestini je alarmantna od 67. na ovamo.

Najezim se kad procitam necija tumacenja da se cinjenje zlocina pravda nekim ranije pocinjenim zlocinom i obratno. To bi prakticno znacilo da onaj ko to pokusava povezati nije nista bolji od poznatih bjelosvjetskih krvoloka. Vrlo opasna zamka u koju upadaju mnogi koji reaguju "na prvu".

Svaki zlozin ima svoje izvrsioce i nalogodavce, oni opet svoja imena, a istorija biljezi.