Jump to content
Sign in to follow this  
breake-dancer

25 miliona Golfova u 33 godine

Recommended Posts

Ja mislim da kod nas nema covjeka koji nije vozio golfa, stvarno super auto ;) .

Da malo ko da nikad nije vozio Golfa pa bilo cijeg. Golf su straha auto. To malo trosi, ide non stop. U mene rodjak ima KECA Automatika ma to ljudi je 20 Godina staro, ali uvjek pali na prvi i pici ko ludo. Nema Auta su straha i nisu dzabe tako uzpjehna. NOva generacija golfova se meni isto vrlo svidjaju i super cars ;)

golf je dobro auto ,uz tako lako za odrzavati ... zadovoljava potrebe naseg covjeka ....

[color="#2E8B57"]fakat ja sam ispit pravila na golfu ... i sad imam golfa ... kvalitetna vozila koja su dostupna svima :) ... [/color]

misli da je to ne poderiva masina
moje golf je presao ne znam tocno u km sada
ali preko 1.200.000 kilometara
mislim do je nekadasnja granica mercedesa 123 linije
ali eto vidise da moze i golf
i vjerujem dok je kod mene da ce preci najmanje jos 300.000
jer mi je to auto stvarno drago

mozda nije naka udobnost ustvari nije sigurno ali je sto se tice djelova sigurno kralj auta u bih

p.s. ovi 1.200.000 je naravno predjeno uz dvije generalke

meni se pravo svidja marka golf, imam zelju uzeti sebi golf 3 al nesto jace ako budem imo vise para onda 5 gti :D

[quote name='DaKkoOTa' post='153631' date='Mar 31 2007, 02:06']ghahaha. cekajte jos malo, sad ce golfove zamjeniti fiati (punte)[/quote]

[color="#DDA0DD"]izvini ali nikako ti ne mozes uporediti volkswagena i fiata ... nema teorije ... mozda se fiatov punto isto prodaje ali sto se tice kvalitete i izdrzljivosti je fiat prema volkswagenu nula ...

npr. ja imam golfa IV 2000 godiste a moja snaha fiat punto 2004 godiste ... njen je u ove tri godine kako ga ima ... bio na 4 veca opravka dok kod mene je auto samo na godisnjem servisu bez vecih problema ... so ne mozes nikako poredit :) a i voznja je drugacija u jednom i u drugom :D sjed nerko na gujcu :D nema primjerdbe nikako :D[/color]