Jump to content
Sign in to follow this  
DA KINE

Drobeni burek

Recommended Posts

Kao sto vec rekoh u drugim temam jedem svu nasu domacu hranu kao i uvoznu :D :D

kad spomenes muda od bika svi kazu fujj :D a specijalitet koji je jako skup,gledao sam kako ljudi ostavljaju na stranu snicle radi toga, tako isto drobeni burek, ne mozes suditi o necem sto nisi jeo.. Edited by Clark_Gable

U pravu si gejblmon.

Naravno, za ove sto odmah potezu za rijecima FUJ, samo mala opomena.
Ako vam se ne svidja, mozete reci ne svidja mi se, ne jedem to, probao sam jednom, ne odgovara mi i slicno, pa nemojte govoriti fuj, ima nas koji to volimo, pa nismo mi pascad da nam morate govoriti fuj :D

et, istres'o sam se.

Nego, naravno prije upotrebe, drob se prvo opere. Boldirajte sebi tu rije

Znam ja citav proces kroz koji drob prodje prije nego dodje na tanjiru u onoj piti sto se zove drobeni burek, ali eto, ne svidja mi se bas, zato kazem hvala...

[quote name='Hugolina' post='151216' date='Mar 18 2007, 11:05 AM']Drobeni burek=Njet!!! Pa ljudi, to je drob! Pu Pu Pu :D :D :D[/quote]

[quote name='[TaKe_dOwN' post='151225' date='Mar 18 2007, 11:35 AM']Fuj to![/quote]

pu pu pu?

:D

Npr, ja ne jedem punjenu papriku, ali nikad za nju nisam rekao pu pu pu :D

Et, sad hemo floodat po temi, jel? :D

No hard feelings, samo kad cujem rijec drob, prvo sto pomislim je pu pu pu, jer mi nekako ruzno zvuci, ali kad jos jednom promislim da se taj drob fino obradi, opere, itd. pa se od njega napravi nesto i da je i to ipak hrana, okej onda, eto dobar tek svi ljubiteljima ;)

Recimo, mama moja kad to napravi ja malo pojedem, ali nisam luda za tim burekom, zato sam against drobenog bureka :D

Nekad mi lipo zamrisi, ali dok pocnem jesti nesto mi se smuci, pa ostavim :(

[quote name='[I-B-R-O]' post='151253' date='Mar 18 2007, 03:38 PM']U pravu si gejblmon.

Naravno, za ove sto odmah potezu za rijecima FUJ, samo mala opomena.
Ako vam se ne svidja, mozete reci ne svidja mi se, ne jedem to, probao sam jednom, ne odgovara mi i slicno, pa nemojte govoriti fuj, ima nas koji to volimo, pa nismo mi pascad da nam morate govoriti fuj :D

et, istres'o sam se.

Nego, naravno prije upotrebe, drob se prvo opere. Boldirajte sebi tu rije

aaajj ja drobeni burek nemogu smisliti...nikako

znam svako ima svoj ukus ali baaahhh ono meni smrdi

[quote name='Clark_Gable' post='151237' date='Mar 18 2007, 17:07']kad spomenes muda od bika svi kazu fujj :D a specijalitet koji je jako skup,gledao sam kako ljudi ostavljaju na stranu snicle radi toga, tako isto drobeni burek, ne mozes suditi o necem sto nisi jeo..[/quote]

Spanski bubrezi :D

Kad sam ja u trgovini gdje sam zanat pravila, mesara pitala sta su spanski bubrezi.

Drobeni burek nebi mogla cesto jesti. To mi je vise zimska hrana i jedem taj burek bez problema.

Ovi sto hrani fuj govore, nek se malo curiknu nebi bilo lose..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='179100' date='Sep 15 2007, 12:26']Spanski bubrezi :D

Kad sam ja u trgovini gdje sam zanat pravila, mesara pitala sta su spanski bubrezi.

Drobeni burek nebi mogla cesto jesti. To mi je vise zimska hrana i jedem taj burek bez problema.

Ovi sto hrani fuj govore, nek se malo curiknu nebi bilo lose..[/quote]

Veli Ismet Horo: Dosao ja u Spaniju u jedan restoran i trazim jaja od bika, i kaze mi konobar ne mozes to dobiti sad, moras se naruciti, i dosao ja drugi dan u restoran i donese meni konobar nesto malo, sve se sprckalo, kazem ja njemu, jarane nije ovo ono sto sam ja trazio, i rece meni konobar: Druze ne strada uvijek bik u areni, danas je stradao toreador" :lol: :lol: ...

[quote name='clark gable' post='182367' date='Sep 27 2007, 13:14']cuvas liniju :lol:[/quote]

Ne, stvarno je necuvam.. al et nevolim meso

Kazu smrdi im drobeni burek. To je grijeh reci da smrdi. Ipak, hrana je to. Bez obzira sto se o drobu u hrani radi i kako dolazi do tog droba, grijeh reci da smrdi..

Meni drobeni burek ima nekako interesantan miris :) Jest dosta jak miris i dosta mi je ukusan :) Nisam bas neki ljubitelj, ali volim se primaknuti za sofru kad ga majka ispece na "drveni" sporet :drool: :eat: