Jump to content
_women_

Jesu Li Muskarci Vjeciti Djecaci?

Recommended Posts

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='185790' date='Oct 10 2007, 03:13']muskarci (ne)odrastaju :D mi se pravimo da nismo odrasli, pustamo vama da uzmete furseta i da mislite da ste vi face :P

ma mi zelimo da uzivamo kao djeca uvijek, a cure/zene zivot [b]puno ozbiljnije shvataju... [/b]:D[/quote]

mislis?
ok mozda vecina zena cura itd. i jesu take...
ja nisam :D

ps. sad imam dobrog momka sa dobrim autom :D :P

[quote name='beauty' post='186540' date='Oct 15 2007, 14:47']mislis?
ok mozda vecina zena cura itd. i jesu take...
ja nisam :D
ps. sad imam dobrog momka sa dobrim autom :D :P[/quote]

ma to se on malo zaj....
muskarcima je samo do zabave i gluposti, a cure mastaju o vjencanju iz snova, dugom i sretnom zivotu sa momkom, djecu itd itd ... bla bla... uglavnom muskarci su vjecno djecaci, a zene su vjecno sanjari

[quote name='Incubus' post='186615' date='Oct 15 2007, 17:56']ma to se on malo zaj....
muskarcima je samo do zabave i gluposti, a cure mastaju o vjencanju iz snova, dugom i sretnom zivotu sa momkom, djecu itd itd ... bla bla... uglavnom muskarci su vjecno djecaci, a zene su vjecno sanjari[/quote]

zar su samo zene romantici?

[quote name='black tattoo' post='186676' date='Oct 15 2007, 22:38']zar su samo zene romantici?[/quote]

ima i muskih, ali postotak zena je puno veci

[quote name='Incubus' post='186615' date='Oct 15 2007, 19:56']ma to se on malo zaj....
muskarcima je samo do zabave i gluposti, a cure [b]mastaju o vjencanju iz snova, dugom i sretnom zivotu sa momkom,[/b] djecu itd itd ... bla bla... uglavnom muskarci su vjecno djecaci, a zene su vjecno sanjari[/quote]

ja opet nepripadam medju te cure! :huh:

Svi smo mi djeca u dusi, svi.. Bez izuzetka.. Ima li covjeka koji se nije pozelio vratiti u djetinjstvo.. Klackati se i ljuljati na ljuljasci, visoko, vishee, najvisheee.. Njihni mama, jos, necu pasti.. :) Brati cvijece nevinim rucicama i donijeti opet mami, a oni behari se slijepili u znojnoj rucici.. Mrljati se cokoladom, trcati, valjati se po travi, raspitivati svakog o svemu radoznalo i siroko otvorenih ociju gladan svega sto je u tom svijetu 'velikih'..

Onda kad porastemo, cure se 'smiju' sminkati i obuvati visoke potpetice, a muskarci napokon voze bibin, an, aaaaaan :D onda bi opet da se vratimo u djetinjstvo.. To je u prirodi covjeka, jer je to najljepse doba.. U biti su muskarci ozbiljni isto kao i cure, samo sto oni vole sve na salu okrenut i zezat se, ne vole pokazivat previse ozbiljnost.. Ono, neki lezeran stav, neka bit ce sve.. Mada sam dozivjela slucajeva kada jako mladi momci vole da se prave ozbiljni i da razmisljaju zrelije, jednostavno da bi ih okolina shvatila za ozbiljno i da ih ne smatraju vise djecacima.. Onda kad odrastu i prodje ih ta zelja da se dokazuju da su ozbiljni, pocnu se budalesat, a neki nikako ne odrastu..

Kakvi su da su, neka ih :D

Meni je sooper kad se zna covjek prilagodit situaciji, ako iziskuje ozbiljnost, ne smij se bez potrebe, ako je trenutak za salu, ne mrgodi se.. itd..
Neki lezeran stil tjerat i ici lagano kroz zivot.. Cesto nas zna i nasmijat i razveselit ta muska djetinjasta strana, naljutis se, a on dodje da ti 'operise' koljeno, uzme selotep i pinceto i metar onaj zidarski :lol: pa mjeri, a sve kofol ozbiljan.. :lol: samo da te nasmije, primjera radi samo :D