Jump to content
Sign in to follow this  
denoM

Uspjeh

Recommended Posts

Sta je uspjeh ?
....
Sa tradicionalnog stajalista, to je osnovati obitelj i srediti se u zivotu ( srediti se financijski ).
Po mom misljenju to bi bio pravi uspjeh.
....
A sad da vidimo vasa misljenja.

Hm mislim da uspjeh ne mozes gledati po tome kako to narod naziva : djeca i to , vec uspjeh covjek sam moze ocjeniti da li je to u zivotu jednoga covjeka bas ono sto je zelio , ja mislim da covjek zivi i nesvjesno ili pak nekad neke stvari i svjesno cini uglavnom osjeti u toj svoj nekoj guzvi nesto u sebi sto ga cini ponosnim na samog sebe zbog neki stvari, nije to uvjek porodica;)
ja sam neki dan et bezveze kontala i otisla uplatili samo 5

uspjeh je jako relativan pojam i mislim da svaki pojedinac odredjuje za sebe granicu iznad koje je uspjeh.
ja licno porodicu,brak, djecu ne smatram uspjehom vec sastavnim dijelom zivota koji cemo vise-manje svi dozivjeti.
ja inace volim da mislim da mogu sve na sijetu tako da na malo stvari gledam kao na neki narociti uspjeh.
zadnja stvar na koju gledam kao neku vrstu uspjeha je da sam dobila staziranje u USAID-u/NDI-u bez ikakve stele, jer danas je jako tesko bilo sta postici ako nemas nekog iza sebe

Oh... pa jednostovano uspjeh je biti sretan i zadovoljan samim sobom... uspjeh je ustajati svako jutro znajuci da tvoj zivot ide u onom smjeru u kojem ga ti (a ne okolina) zeli odvesti...

za mene je uspjeh kad ti neko uzvraca postovanje i ljubav te kad si cjenjen od onoga koga ti cijenis.

to je USPJEH!!!

Guest Doctore_

rijad ti ne znas sta si reko...

ma uspjeh je svako jutro probuditi se sretan i biti zadovoljan svojim zivotom