Jump to content
Red_rose

Bajram Serif Mubarek Olsun

Recommended Posts

Saberimo svoje najdraze ovih dana, podjelimo tu srecu i radost, neka sa visina nas Allah dz. s. pomiluje i oprosti.

Svima forumasima, posjetiteljima Cazin.net-a i njihovim porodicama BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN zeli Red_rose

I ja zelim svim posjetiteljima cazin.neta sve najbolje za ove bajramske dane, neka vam se sve zelje ispune. Bajram Serif Mubarek Olsun :)

Svim clanovima foruma i ostalim gradjanima Cazina sve najbolje povodom nastupajucih praznika (Bajrama i dana nezavisnosti)

Sve najbolje, Bajram serif mubarek olsun

Guest Cazin-girl

Sve sto pozelite da cujete, vidite i osjetite nek vam Uzviseni Allah Dz.S. ostvari a covjek ne pokvari.
BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN svima clanovima cazin.net'a

Svim clanovima i gostima Cazin.net zelim sretne Bajramske dane. BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

Pridruzujem se cestitkama. Svim muslimanima puno srece, veselja, i radosti za bajramske praznike.
Bajram Serif Mubarek Olsun!

Takodje svima onima koji se osjecaju Bosancima, sretan Dan Drzavnosti BiH.

Sve najbolje povodom nastupajuceg kurban Bajrama svim vjernicima islamske vjeroispovjesti zeli team foruma, a posebno sve najbolje clanovima foruma.

Usput, imam neki osjecaj da se vecina nase raje stidi nasih praznika. Ne znam zasto.
Ali kad pogledam nase komsije kako obiljezavaju svoje praznike, hm...
i u tom su otisli daleko od nas. Neke obicne praznike obiljezavaju e pa bom.

A mi, praznici su nam kao i obicni dani. Toliko o nasoj (ne)kulturi.

Bajram serif mubarek olsun

I tebi necko sve najbolje povodom ovih nadolazecih praznika.
I pravo zboris da mi "zaboravljamo" svoje praznike ili od njih pravimo veliki krkanluk.

Ala razila... tako nekako.. sve najbolje necko ai tebi ishak (slovenijaaaaaa u finalu slovenijaaaaa) et sve nabolje svima....
a trgic je bas pricao sto se neslave nasi praznici.... po njegovom "da se pije(alkohol) na svakom prazniku kao kod hrvata i u nas bi se praznici uvijek slavili i nebi ih se stidili" :zombi: :volimte: :plaaacem:

Hrvati jako jako postuju svaki svoj praznik i svaki slave na pravi i lijep nacin. Mi od bajrama pravimo neki seljakluk i dajemo neki vatromet i nesto. To je nepotrebno. Bajram je prije svega obiteljski praznik i jednostavno bi bajram trebao biti nesto dostojanstveno, lijepo i nadasve jednostavno. I ne treba nama alkohol za praznik. Islam to zabranjuje i tako i treba da bude. Krscani piju vino, ali se ne opijaju. I moze li da bajram prodje bez pijancenja, narodne muzike nego onako lijepo da se u gradu osjeca neka atmosfera ugodna i familijarna, a ne ovakva kao kod nas - jadna.

Ili se strogi vjernici pridzavaju samo za 3-4 dana ali zato vec peti dan odahnu uz casicu valja zavrsnicu praznicku zaliti, takvi smo kakvi smo al bez obzira svima clanovima kao i timu ovog foruma,sve najbolje povodom nastupajuceg kurban Bajrama svim vjernicima islamske vjeroispovjesti.

Bajram serif mubarek olsun...

Guest Cazin-girl

Bajram serif mubarek olsun svima na forumu

puno pozdrava Cazin-girl :D

Bajram Serif Mubarek Olsun, zelim svim forumsaima puno srece, zdravlja i ljubavi u zitou, da vam se sve zelje ispune i da vas dragi Allah sacuva
Sve naj,,, najjj :wink:

HEj selam meraba, i bom Bajram Baric

Ma ne prave od bajrama krkanluk, fino je to obiljeziti i vatrometom, barem nek se zna da je bajram, a i za taj alkohol, sto se peti dan pije, neka i toga, dobro je da ima ikako muslimana :)

Hej jestel primjetili da vatromet svaki put krace traje.

E ovaj put se nisam uspio ni napaliti kaj 2000-te :)

Hajte bom z, ode ja skinuti ove svecane HALJINKE sa sebe, znate danas je ipak bajram, treba sutra taj kurban djelit po komsiluku :)

Haj zivo sds :)

Joj, zaboravi zamalo

SLOVENIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Svim posjetiocima ove stranice zelim sve najljepse povodom Bajramskih praznika.

BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN

One sramote u arabiji poginulo 244 hodocasnika u stampedu. Pa mora li se to uvijek nama desavati. Sto u vatikanu niko nikad ne umre.

Da, bas to veceras citam na TVTextu, pa skoro svake godine se nesto slicno desi na Hadzdzu. Jos pogotovo tu je vecina starijih ljudi i zena.
Zalosno!

bas sam gledao na nasoj TV to u Arabiji.... Javljaju da nijedan bosanac nije poginuo... dragost.... i bravo za IBRU ;) slovenija(srebro) wheehhe 8)