Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Nogomet: Lige Petice

Recommended Posts

[quote name='Osman_10' date='27 October 2009 - 22:22 ' timestamp='1256678543' post='345837']
evo spanski kup se igra 21 minuta real madrid gubi od nekog alcorcona 2:0
[/quote]

Ale ale ale

Prvo poluvrijeme Hoffenheim - Wolfsburg, dvoboj bosanaca :D 1:0 za domacina... jedan jedini Vedad Ibisevic :D :D

EDIT: Manchester poceo pregovore s golmanom CSKA Moskve... Rijec je o Igoru Akinfeevu...

Nedavno je Marca pisala da je Real Madrid dogovorio transfer Akinfeeva, Tomasa Necida i Alana Dzagoeva... te bi od ljeta trebali biti igraci Reala.. samo sto bi Real sa istom politikom kakvu upotrebljava godinama, trebao ostaviti Necida i Akinfeeva u CSKA na jos godinu dana, a nakon toga mozda jos godinu dana u nekom drugom klubu, zavisno od igraca kakve budu dovodili...

Uglavnom, meni je dovoljno samo da Dzagoeva dovedu... ujeda mali nema sta :D Edited by omg-It's-BaroN

1:2 preokret u pet minuta... Misimovic i Grafite... jos da hoce Dzeko i Salihovic :P

[quote name='Osman_10' date='07 November 2009 - 17:34 ' timestamp='1257611665' post='347171']
Chelseajev ban za ransfere je suspendira,Chelsea smije kupovati igrace !!!

KEEP THE BLUE FLAGS FLYING HIGH
[/quote]

mene samo brine ta cete vi tom kupovinom ponovo stici do jednog ili dva naslova premiershipa i ni do cega vise ;)

ove sezone pogotovo necete osvojiti nista...polako postajete ko real, samo na onu razinu necete moci pasti... ipak su oni odavno dotakli dno xD

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 November 2009 - 17:53 ' timestamp='1257612829' post='347175']mene samo brine ta cete vi tom kupovinom ponovo stici do jednog ili dva naslova premiershipa i ni do cega vise ;) ove sezone pogotovo necete osvojiti nista...polako postajete ko real, samo na onu razinu necete moci pasti... ipak su oni odavno dotakli dno xD[/quote]spasti ko real ?? nama je cilj dovesti samo aguera a ne pola europe ko sto real i onda jope pusia rezultatski u zadnje 4 utakmice gol razlika 19:2 za naske,pa ti gledajda jos ovo dodam sta kaze capellohttp://www.index.hr/sport/clanak/capello-chelsea-je-najjaca-momcad-europe-ali-u-derbiju-ce-odlucivati-sitnice/458890.aspx

[quote name='Osman_10' date='07 November 2009 - 18:01 ' timestamp='1257613309' post='347177']
spasti ko real ?? nama je cilj dovesti samo aguera a ne [b]pola europe ko sto real[/b] [b]i onda jope pusi

[/b]a rezultatski u zadnje 4 utakmice gol razlika 19:2 za naske,pa ti gledaj
[/quote]

sad ces se ti pitati sto sam ja ovo boldo...

Real je, dok je Ronaldo bio zdrav, sa timom koji uopste nije uigran i s timom cija vecina igraca prvi put igra za ovaj tim, imao gol razliku 24:4 u 4 ligaske i dvije utakmice lige prvaka...

oni ce pusiti ove sezone, i dok se polako sve te zvijezde uigravaju, s druge strane Lampardic i drustvo sve vise stare i oni hoce da dovedu SAMO AGUERA

a
p
s
u
r
d

Vi ste, nakon propadanja Milana, Bayerna, Liverpoola i Reala, slijedeci gigant koji ce dodirnuti dno..Ako se Chelsea moze nazvati gigantom ;)

Danas pravi derbi u Engleskoj. Chelsea - Manchester...

Prvo taj derbi su mediji malo isprovocirali :D pogotovo navijace.. Pisu kako bi Barca mogla ponuditi 95 miliona eura za Waynea Rooneya sto bi bio najveci transfer u povijesti nogometa, u sto ce povjerovati samo budala... da Barca da 95 miliona za igraca :S a onda su poceli pisati malo lazi o Drogbi kojeg je navodno isprovocirao Evans koji je rekao da bi radije igrao protiv njega nego protiv Torresa....

Bice zanimljivo, pogotovo zato sto na obe strane u odbrani fali vrlo vazan igrac...

Chelsea bi trebao igrati sa Cechom, Ivanovicem, Terryem, Carvalhom, Coleom, Decom, Ballackom, Essienom, Lampardom, Drogbom i Anelkom... znaci fali im Bosingwa dok ce Manchester najvjerovatnije krenuti sa van der Sarom, Evrom, Evansom, Vidicem, O'Sheaom, Giggsom, Fletcherom, Andersonom, Valenciom, Rooneyem i Berbatovim... a oni ce znaci igrati bez Ferdinanda u pocetnom sastavu.. ovi sastavi su sa Goal.com

[quote name='omg-It's-BaroN' date='08 November 2009 - 15:58 ' timestamp='1257692313' post='347293']
Danas pravi derbi u Engleskoj. Chelsea - Manchester...

Prvo taj derbi su mediji malo isprovocirali :D pogotovo navijace.. Pisu kako bi Barca mogla ponuditi 95 miliona eura za Waynea Rooneya sto bi bio najveci transfer u povijesti nogometa, u sto ce povjerovati samo budala... da Barca da 95 miliona za igraca :S a onda su poceli pisati malo lazi o Drogbi kojeg je navodno isprovocirao Evans koji je rekao da bi radije igrao protiv njega nego protiv Torresa....

Bice zanimljivo, pogotovo zato sto na obe strane u odbrani fali vrlo vazan igrac...

Chelsea bi trebao igrati sa Cechom, Ivanovicem, Terryem, Carvalhom, Coleom, Decom, Ballackom, Essienom, Lampardom, Drogbom i Anelkom... znaci fali im Bosingwa dok ce Manchester najvjerovatnije krenuti sa van der Sarom, Evrom, Evansom, Vidicem, O'Sheaom, Giggsom, Fletcherom, Andersonom, Valenciom, Rooneyem i Berbatovim... a oni ce znaci igrati bez Ferdinanda u pocetnom sastavu.. ovi sastavi su sa Goal.com
[/quote]

goal.com su puste price

ja sam naso da su vidic,berbatov i giggs upitni i da ce se u zadnjim sekundama odluciti hocel ili nece igrati,chelseaju jedino fali bosingwa,zhirkov i mikel su se oporavili..

znaci man utd bez ferdinanda i gary nevilla 100 % a ova 3 50%

i nadam se pobjedi CHELSEA-ja :D Edited by Osman_10

Berbatov manje vise i nije toliko vazan, ali na svakom forumu gdje sam bio, kako nasi tako i strani, pise da giggs i vidic u prvom sastavu, a uostalom, ne bi Ferguson igrao bez svoja dva najbolja stopera sto ima.. mislim da su oni sastavi goal.com istiniti...

ali mislim da ce se tvoja nada realizirati i da ce chelsea slaviti 2:1 :D nadam se da se ne varam :D

Berbatova nema, Vidica nema a Giggsa ima...

De prvo da pitam sta im je ono crveno sto nose na dresovima?? :D

Chelsea imao prvu priliku preko Ivanovica... nije bas bilo nesto opasno, njihova najbolja prilika je bila kad je Anelka ubacivao a VDS skinuo, dok je Manchesteru nekoliko puta ovaj sudac krao sanse... Prvo su sudili nepostojeci offside u prilici koju bi Rooney najvjerovatnije iskoristio, onda ne sudi postojece faule, pogotovo kod kontri.. zadnja takva situacija je bila kad je Lampard gurao Valenciju u 43' minuti i ocit faul je bio dok je Valencia pravio kontru i ono je bilo i za zutog, al Atkinson nista ne sudi...

Manchester pravi dobre akcije, al najveci im je problem da primopredaja lopte.. nekoliko puta su dolazili u sansu da postignu gol, ali uvijek zadnji pass nije tacan

Ovo ce zavrsiti minimalnom razlikom za domacina

Potpuno nezasluzen poraz Manchestera. Ovaj sudac slovi za jednog od najboljih u Premiershipu i koliko god grijesi sve vise ga guraju da sudi ove velike utakmice. Mislim da Manchester gubi drugi derbi zbog loseg sudjenja. Sudio je ocito nepostojeci faul kad je Chelsea zabio go, i to sam ja vidio na TV-u odmah kad je Fletcher oduzeo loptu a on sa dva metra nije mogao vidjeti da se Cole bacio.

Ne mogu vjerovati da cu reci da mi je zao sto je Manchester izgubio.. al zao mi samo zbog nacina na koji je izgubio. Da je sudio ono igranje rukom u nadoknadi kad je Lampard, ocito je igrao rukom, promjenio smjer lopte, mogli bi govoriti i o izjednacenju, a sve one napore pri kraju smo gledai samo iz sazaljena :D

5 bodova prednosti za Chelsea, al Mancho redovito gubi ove derbije, ali za razliku od ostalih, on tri godine zaredom nije imao velik broj kiksova kod slabih momcadi

i zavrsilo je ...
em sto su se igraci naostrili da sprijece manchester da bude prvak cetvrti put izgleda da su se i sudci dogovorili da to sprijece ...
kada pred kraj karvaljo i jos jedan ruse rooneya a on uspije gurnuti loptu obertanu sudija prekida igru nepostujuci prednost ...

[quote name='omg-It's-BaroN' date='08 November 2009 - 19:00 ' timestamp='1257703252' post='347317']
Potpuno nezasluzen poraz Manchestera. Ovaj sudac slovi za jednog od najboljih u Premiershipu i koliko god grijesi sve vise ga guraju da sudi ove velike utakmice. Mislim da Manchester gubi drugi derbi zbog loseg sudjenja. Sudio je ocito nepostojeci faul kad je Chelsea zabio go, i to sam ja vidio na TV-u odmah kad je Fletcher oduzeo loptu a on sa dva metra nije mogao vidjeti da se Cole bacio.

Ne mogu vjerovati da cu reci da mi je zao sto je Manchester izgubio.. al zao mi samo zbog nacina na koji je izgubio. Da je sudio ono igranje rukom u nadoknadi kad je Lampard, ocito je igrao rukom, promjenio smjer lopte, mogli bi govoriti i o izjednacenju, a sve one napore pri kraju smo gledai samo iz sazaljena :D

5 bodova prednosti za Chelsea, al Mancho redovito gubi ove derbije, ali za razliku od ostalih, on tri godine zaredom nije imao velik broj kiksova kod slabih momcadi
[/quote]

pogledaj malo bolje snimak...na sky sportsu je snimak bio namanje 5 puta i lopta je udarila u sisu a ne u ruku

[quote name='Osman_10' date='08 November 2009 - 19:23 ' timestamp='1257704607' post='347325']
pogledaj malo bolje snimak...na sky sportsu je snimak bio namanje 5 puta i lopta je udarila u sisu a ne u ruku
[/quote]

pricaj ti sta hoces, ona je njega pogodila u ruku koja nije bila u prirodnom polozaju a i lopta je promjenila smjer.. ali nema veze, utakmica je zavrsila...

EDIT: da vas pitam, jel ova sudac nama sudi u Portugalu? Znam da ce Roseti suditi u Zenici, ali cini mi se da je neko spomenuo da nam Atkinson sudi u Portugalu Edited by omg-It's-BaroN

hoce ovaj sudija ce nam suditi u Portugalo ... ja se nama sjetio spanije ... BHT predlazem da programsku semu uskladi da ce utakmica trajati duze nego inace ako rezultat bude nepovoljan za Portugal ...

[quote name='lucky' date='08 November 2009 - 20:03 ' timestamp='1257703414' post='347318']
i zavrsilo je ...
em sto su se igraci naostrili da sprijece manchester da bude prvak cetvrti put izgleda da su se i [b]sudci dogovorili da to sprijece [/b] ...
kada pred kraj karvaljo i jos jedan ruse rooneya a on uspije gurnuti loptu obertanu sudija prekida igru nepostujuci prednost ...
[/quote]

Lucky nemoj zafrkavati ja sam mislio da si dosad jedini realan navijac sa kojim se moze razgovarati al reci ovo za sudce pogotovo nakon one utakmice Manchester Ut .- Manchester City-a :huh:

Nego nije mi jasno zasto ranije nije uveo u igru Obertana donio je svjezinu Manchesterovoj igri.

Glavno da su plavci uknjizili 3 boda idemo dalje momci ka tituli :yes:

pff ljudi jestel gledali utakmicu marseille-lyon 5:5

ja sam gledo sazetke auuh gori zemlja

glavno je da je nas pjanic dao gol u 3. minuti :D Edited by Osman_10

[quote name='Osman_10' date='09 November 2009 - 00:42 ' timestamp='1257723735' post='347367']
pff ljudi jestel gledali utakmicu marseille-lyon 5:5

ja sam gledo sazetke auuh gori zemlja

glavno je da je nas pjanic dao gol u 3. minuti :D
[/quote]

Nisam gledo, al sam cuo da je uz ove golove trebalo biti jos nekolicina penala :D

[quote name='Chroono_targer' date='08 November 2009 - 20:07 ' timestamp='1257707263' post='347337']
Lucky nemoj zafrkavati ja sam mislio da si dosad jedini realan navijac sa kojim se moze razgovarati al reci ovo za sudce pogotovo nakon one utakmice Manchester Ut .- Manchester City-a :huh:

Nego nije mi jasno zasto ranije nije uveo u igru Obertana donio je svjezinu Manchesterovoj igri.

Glavno da su plavci uknjizili 3 boda idemo dalje momci ka tituli :yes:
[/quote]

navescu ti samo dva primjera ... ako si gledao utakmicu sigurno ces se ih sjetiti ...
1. slucaj je kada se dva igraca celzija sudaraju i padaju ... njih dvojica ostaju lezati na travi ... lopta u posjedu igraca celzija oni nestaju niti izbacaju loptu u aut da bi se pruzila pomoc njihovim suigracima ... medjutim ubrzo im igraci manchestera oduzimaju loptu i krecu u napada da bi sudio odam svirao prekid da bi se pruzila pomoc dvojici igraca koji su na travi ... znaci dva igraca celzija se sudare ostaju na travi njihovi suigraci neizbacuju loptu vani nego i dalje idu napad kada im se lopta oduzme i manchester krene u napada sudac prekida igru , zasto nije odmah prekinuo igru, jos dok je lopta bila u igraca celzija ???

2. drugi slucaj, pred kraj utakmice kada karvaljo i onaj srbin prave zajedno prekrsaj na runiju koji uspijeva gurnuti loptu do obertana ... pred kojim nema nijednog igraca celzija ... sudija nepostuje prednost nego svira faul i prekida utakmicu kako bi se izveo faul ... neznam koliko gledas englesku ligu al u takvim situacijama se uvijek postuje prednost ... al da je sudija postovao prednost obertan bi otisao i zabio gol a to nevalja ...

ma sudije su govna , ovaj lik ako bude sudio u protugalu mozemo se oprstiti od SP :S

da je bio sudija sto je sudija man utd bi samo gore proso jer negdje oko 55-60 minut eje evans trebo dobiti crveni za karate udarac kad je uradio drogbu kopackom u rebra i drogba dobije zuti :S

[quote name='lucky' date='10 November 2009 - 13:03 ' timestamp='1257854615' post='347553']
navescu ti samo dva primjera ... ako si gledao utakmicu sigurno ces se ih sjetiti ...
1. slucaj je kada se dva igraca celzija sudaraju i padaju ... njih dvojica ostaju lezati na travi ... lopta u posjedu igraca celzija oni nestaju niti izbacaju loptu u aut da bi se pruzila pomoc njihovim suigracima ... medjutim ubrzo im igraci manchestera oduzimaju loptu i krecu u napada da bi sudio odam svirao prekid da bi se pruzila pomoc dvojici igraca koji su na travi ... znaci dva igraca celzija se sudare ostaju na travi njihovi suigraci neizbacuju loptu vani nego i dalje idu napad kada im se lopta oduzme i manchester krene u napada sudac prekida igru , zasto nije odmah prekinuo igru, jos dok je lopta bila u igraca celzija ???

2. drugi slucaj, pred kraj utakmice kada karvaljo i onaj srbin prave zajedno prekrsaj na runiju koji uspijeva gurnuti loptu do obertana ... pred kojim nema nijednog igraca celzija ... sudija nepostuje prednost nego svira faul i prekida utakmicu kako bi se izveo faul ... neznam koliko gledas englesku ligu al u takvim situacijama se uvijek postuje prednost ... al da je sudija postovao prednost obertan bi otisao i zabio gol a to nevalja ...
[/quote]

Ima tih slucajeva jos, ali Atkinson slovi za ponajboljeg suca premiershipa i polako bi trebao poceti kupiti svoje stvari... Mislim da je Chrono na sve gledao malo navijacki i malo se zezao, ako se ne varam :D

[quote name='najmladji_sejtan' date='10 November 2009 - 14:05 ' timestamp='1257858346' post='347569']
ma sudije su govna , ovaj lik ako bude sudio u protugalu mozemo se oprstiti od SP :S
[/quote]

Ma sudac je sudac, kakav god on bio, donijet ce vise tacnih nego netacnih odluka. To cesto zna utjecati na rezultat ko kad je Real igrao protiv Milana u gostima ili na ovu zadnju utakmicu Chelsea - Manchester, ali opet, sudije malo kod u ovako vaznim internacionalnim utakmicama lose sude, pogotovo zbog reputacije. Mislim da nece biti nikakvih problema, samo ce biti problema s nasom reprezentacijom koja igra grubo

[quote name='Osman_10' date='10 November 2009 - 19:06 ' timestamp='1257876403' post='347657']
da je bio sudija sto je sudija man utd bi samo gore proso jer negdje oko 55-60 minut eje evans trebo dobiti crveni za karate udarac kad je uradio drogbu kopackom u rebra i drogba dobije zuti :S
[/quote]

Ko zna kako bi utakmica onda zavrsila...Ovako je utjecao na ishod rezultata u potpunosti

Bosingwa tri mjeseca out.. Osmane tezak udarac..

[quote name='omg-It's-BaroN' date='11 November 2009 - 23:15 ' timestamp='1257977701' post='347844']
Bosingwa tri mjeseca out.. Osmane tezak udarac..
[/quote]

:( znam

al srecom imamo ivanovica