Jump to content
Sign in to follow this  
[LoLLipop]

Privatni Univerzitet Na Incelu?

Recommended Posts

Ponistene su diplome onih kojisu upisali trecu godinu na osnovu kojekakvih vojnih kurseva koji su trajali najduze po 6 mjeseci, a koje su im priznali kao vise skole i snjima upisali 3 godinu.

Samo diplome tih ljudi su ponistene sto je sasvim logicno.

<{POST_SNAPBACK}>

Znaci diploma Amira Silica ce ipak vrijediti kad zavrsi taj fakultet u Prijedoru?

Znaci diploma Amira Silica ce ipak vrijediti kad zavrsi taj fakultet u Prijedoru?

<{POST_SNAPBACK}>

:rolleyes:

Amir Silic gdje njega nadje?

<{POST_SNAPBACK}>

Ako zavrsi sigurno ce vrijediti...

Evo dobio sam pouzdane informacije da ce na Incel ipak doci jedan ozbiljan Univerzitet.
Drzavni naravno.

[quote name='pa3um' post='149916' date='Mar 11 2007, 08:10 PM']Evo dobio sam pouzdane informacije da ce na Incel ipak doci jedan ozbiljan Univerzitet.
Drzavni naravno.[/quote]

jel' samo podruznica ili bas fakultet sa stalnim porfesorima koji ne putuju i.. ?

koji, znas li ?

[quote name='pa3um' post='149916' date='Mar 11 2007, 07:10 PM']Evo dobio sam pouzdane informacije da ce na Incel ipak doci jedan ozbiljan Univerzitet.
Drzavni naravno.[/quote]

pa kakva je ovo nepotpuna vijest... samo si nam zagolicao mastu :D

[quote name='Clark_Gable' post='149917' date='Mar 11 2007, 08:15 PM']jel' samo podruznica ili bas fakultet sa stalnim porfesorima koji ne putuju i.. ?

koji, znas li ?[/quote]

[quote name='Incubus' post='149936' date='Mar 11 2007, 08:50 PM']pa kakva je ovo nepotpuna vijest... samo si nam zagolicao mastu :D[/quote]
Univerzitet u Sarajevu, Ekonomski fakultet otvara svoju "ispostavu".
Sto se tice profesora, neznam kako ce to biti dogovoreno.
Stvari su dogovorene 99%...

[quote name='pa3um' post='149942' date='Mar 11 2007, 09:12 PM']Univerzitet u Sarajevu, Ekonomski fakultet otvara svoju "ispostavu".
Sto se tice profesora, neznam kako ce to biti dogovoreno.
Stvari su dogovorene 99%...[/quote]

hmm, ne znam da li je neko gledao, skoro je bila afera sa studentima u gorazdu mislim, isto efk trebao otvoriti podruznicu, studenti aplicirali, promasili prijave na druge fakultete i kasnije nista od ispostave, bilo je na dnevniku.. nadam se da se to nece desiti i nama, ipak, mislim da je to apsurd, pa ima ekonomski fakultet u bihacu ali neko je nanjusio lovu koje u cazinu sigurno ima..

kako je ovo zalosno..

[quote name='Clark_Gable' post='149944' date='Mar 11 2007, 09:16 PM']hmm, ne znam da li je neko gledao, skoro je bila afera sa studentima u gorazdu mislim, isto efk trebao otvoriti podruznicu, studenti aplicirali, promasili prijave na druge fakultete i kasnije nista od ispostave, bilo je na dnevniku.. nadam se da se to nece desiti i nama, ipak, mislim da je to apsurd, pa ima ekonomski fakultet u bihacu ali neko je nanjusio lovu koje u cazinu sigurno ima..

[color="#FF0000"]kako je ovo zalosno..[/color][/quote]
Nepase nam privatni, nepase drzavni...
Ja mislim da je ovo ipak pozitivna stvar.
Cazinu je potreban neki fakultet, sto nije neki bihacki otvori neksto u Cazinu, sad ce dobiti konkurenciju...

[quote name='pa3um' post='149952' date='Mar 11 2007, 09:26 PM']Nepase nam privatni, nepase drzavni...
Ja mislim da je ovo ipak pozitivna stvar.
Cazinu je potreban neki fakultet, sto nije neki bihacki otvori neksto u Cazinu, sad ce dobiti konkurenciju...[/quote]

svakako,hah,da bogdo bilo kako ti kazes..

ja bih prvi volio da nasi studenti ne moraju ici vani studirati, da imamo institute, laboratorije za istrazivanje, da nasi fakulteti imaju mjesecni prihod enormnih proporcija od privatnih firmi, ali budimo realni..

nadam se da bar nece biti kao sa gorazdem..

[quote name='Clark_Gable' post='149954' date='Mar 11 2007, 09:32 PM']svakako,hah,da bogdo bilo kako ti kazes..

ja bih prvi volio da nasi studenti ne moraju ici vani studirati, da imamo institute, laboratorije za istrazivanje, da nasi fakulteti imaju mjesecni prihod enormnih proporcija od privatnih firmi, ali budimo realni..

nadam se da bar nece biti kao sa gorazdem..[/quote]
Ma jasno, ali daleko smo od zapada, ne treba o tome ni polemisati, ali u SDA-u svaka zabit ima faklulet.
Ja sam samo ovo cuo sto sam napisao od covjeka koji je u pregovorima sa El. fakultetom u Sarajevu.
Ja bih volio da je Bihac prenio par fakulteta u Cazin, pa lakse je da putuje 10 profesora neko 100-200 studenata i jeftinije, ali svak zeli lovu za sebe...

[quote name='pa3um' post='149969' date='Mar 11 2007, 10:18 PM']Ma jasno, ali daleko smo od zapada, ne treba o tome ni polemisati, ali u SDA-u svaka zabit ima faklulet.
Ja sam samo ovo cuo sto sam napisao od covjeka koji je u pregovorima sa [b]El. fakultetom u Sarajevu[/b].
Ja bih volio da je Bihac prenio par fakulteta u Cazin, pa lakse je da putuje 10 profesora neko 100-200 studenata i jeftinije, ali svak zeli lovu za sebe...[/quote]

Da li pisac posta misli na Elektrotehni

[quote name='ober_snake' post='150021' date='Mar 12 2007, 10:37 AM']Da li pisac posta misli na Elektrotehni

[quote name='pa3um' post='150027' date='Mar 12 2007, 11:06 AM'][b]Lapsus calami
[/b][/quote]

Znam - pa nisam ja

[quote name='ober_snake' post='150053' date='Mar 12 2007, 02:10 PM']Znam - pa nisam ja

[quote name='Incubus' post='150084' date='Mar 12 2007, 06:23 PM']ti si na gubitku ;)[/quote]

Da nisi ti uvatio zgodidat ( diplomicu u 20 lekcija)

[quote name='[LoLLipop]' post='150171' date='Mar 12 2007, 11:50 PM']gorazde je ipak rijesilo onaj problem.[/quote]

et' drago mi je..

a sta ti mislis o privatluku na Incelu ?

du ce doci tj. sjatiti se najveca pamet iz reda profesora akademika i uneverzitetske znanosti ne da vam prenesu znanje niti da izvrse bilo kakvu promidzbu oni ce svi doci da nauce od ekrema kako doci do love heheheheheheheh

jer ti naucnici za tri zivota nemogu nolko znanjem zaraditi

americka poslovica kaze

kad se neki profesor poponje na podij i prica ti pozuri za svojim poslom a kad neki milioner nesto kaze dobro zapamti

nemojte protiv amerikanaca

[quote name='zilho' post='150796' date='Mar 15 2007, 05:50 PM']du ce doci tj. sjatiti se najveca pamet iz reda profesora akademika i uneverzitetske znanosti ne da vam prenesu znanje niti da izvrse bilo kakvu promidzbu oni ce svi doci da nauce od ekrema kako doci do love heheheheheheheh

jer ti naucnici za tri zivota nemogu nolko znanjem zaraditi

americka poslovica kaze

kad se neki profesor poponje na podij i prica ti pozuri za svojim poslom a kad neki milioner nesto kaze dobro zapamti

nemojte protiv amerikanaca[/quote]

Amerikancima svaka

[quote name='ober_snake' post='150828' date='Mar 15 2007, 06:53 PM']Amerikancima svaka

[quote name='zilho' post='153166' date='Mar 28 2007, 21:23']stara poslovica kaze ko u cazinu gradi dvoranu[/quote]

Tu se sevap hvata - to ka

umjesto univerziteta, trgovacki centar... sve dileme rijesene oko fakulteta.. :D

[quote name='DaKkoOTa' post='158849' date='May 2 2007, 23:49']umjesto univerziteta, trgovacki centar... sve dileme rijesene oko fakulteta.. :D[/quote]

Normalno da je trgovinski centar - a u sklopu trgovinskog centra fakultet - prosto ko pasulj.
Trgovina.
Ve