Jump to content
delicve

Molim Vas Za "p O M O C"!!!

Recommended Posts

srdacan pozdrav svim Forumasima od Vehida..zelim vas sve lijepo pozdraviti i pozeliti vam sve najbolje evo prije dva dana sam napunio 87 mjeseci kako lezim u invaliskom krevetu bespomican sam svo pomjeranje koristim uz prisustvo tudje ruke tj. mojih najblizih eto samo toliko sve najbolje od Vehida invalida iz Kaknja......

Evo Vehid je invalid iz kaknja...pa evo ukratko cu probati svim objasniti....pa iskreno ja od nedavno prije par mjeseci poceo sam primati minimalnu penziju u iznosu od 190 KM ...a internet mi je jedita komunikacija sa ljudima posto sam u invaliskom krevetu vise od sedam godina i nikud iz kreveta ne izlazim .....finansiram se licno uz pomoc ljudi dobre volje koji sa vremena na vrijeme nekad pomognu pa eto tako ...od ovog primanja skolujem svo troje djece sva potrebna srestva za mene mislim higijenska,lijekove kupujem licno...pa eto nebih volio vise pisati o ovom kako samo dragi Allah zna kako mi je ...eto sve najbolje...Vehid.....

Vehid je invalid ponovo....ja zelim evo ponovo javiti se na ovu temu sta,kako i od cega zivim....Pa postovani moji prijatelji koji posjecuju ovu stanicu cazin-net evo da probam ponovo detaljno objasniti kako sve ....ja sam eto totalno nepokretan sem lijeve ruke kojom mogu raditi 40% ....lezim u invaliskom krevetu vec osmu godinu nisam u stanju se sam okrenuti bez pomoci mojih najblizih pa zbog toga zena ne radi a i da moze raditi nemoze od mene .....zivim od minimalne bosanske penzije koja iznosi 190 KM i da od ovog primanja placam sve od higijenskih stvari za mene ,lijecenje,lijekove i cak skolujem svo troje djece a da sve to placam od ove penzije nije sa vremena na vrijeme dodje od ljudi dobre volje skromna pomoc tako da nekako svezem kraj sa krajem nekad nemogu al eto uglavnom nije najbolje pa eto mada bih imao o tome dosta pisati al veci tekst ce vam biti mrsko citati pa sam ukratko probao objasniti a ja molim sve one koji misle da nije istina volio bih da se licno uvjere u sve navedeno ako su u mogucnosti da to ucine a eto sad toliko jos jednom molim sve one koji hoce vise informacija o meni neka se jave na ovaj boj telefona 00387 32 772 910 ili na ovaj mail: delicve@bih.net.ba gdje mogu kontaktirati licno samnom bujrum u svaka doba dodjite i uvjerite se ako zelite...sve najbolje od Vehida pa se cujemo nadam se....

Srdacan pozdrav od Vehida..

Postonani/na ja vas molim za vasu pomoc koliko ste u mogucnosti a na pocetku bih se izvinuo svim onim koji su vec dobivali od mene email da se neljute posto mi je ovo jediti nacin da sebi obezbjedim srestva za lijecenje nek izvinu jos jednom...

Ja sam:Delic Vehid
Rodjen:10.01.1970.godine
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Opcina-KAKANJ
Bosna i Hercegovina
Kontakt Telefon:00387 32 772 910
E-mail:delicve@bih.net.ba

Postovani/na ja vam se licno obracam za pomoc ako ste u mogucnosti da mi pomognete.
Ja sam Delic Vehid  100% invalid nepokretan od 11.10.1999.godine gdje sam pomenutog dana prezivio tesku saobracajnu nestrecu o ostao trajno nepokretan/mogu se koristiti samo lijevom rukom 40%/ zivim u seoskoj kuci mojih roditelja koja je prilicno stara i dotrajala i nema osnovnih uslova za moje potrebe naprimjer: bez vode u kuci,WC,banje(kupatila) a prostor u kome ja i moja porodica zivimo je dvije sobe 4 puta 4 metra koje trebam renovirat i sam pristup joj je opasan i strmovit tako da nisam u stanju ni da izidjem ispred kuce na svez zrak svo ovo proteklo vrijeme od same nesrece do dan danas pa se nadam da cete me razumjeti.
Ozenjen sam otac troje maloljetne djece koja pohadjaju osnovnu  slolu svo troje koja nemaju osnovne uslove posto ja u kakvom sam stanju im nemogu priustiti sve potrebno.
Napominjem vam da sam do dan danas izvrsio osam vrlo teskih operacija i stanje poslije ovih operacija je nesto bolje na stanje poslije udesa tj. dobio sam pokretljivos lijeve ruke 40% a iza udesa sam bio totalno nepokretan.
Ja vas prije samog kraja moje kratke molbe MOLIM da me probate razumjeti i da mi pomognete u svojim mogucnostima a vise o meni mozete pogledati na slijedecim stranicama sa mojim slikama:
www.delicvehid.com
vehid.blogger.ba
invalidpomoc.maclenet.com

Ja vas jos jednom molim za pomoc a ako ste voljni mi pomoci to mozete uciniti na jedan od slijedecih nacina koji vam odgovara:
Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK  D.D. BiH
Filijala-Kakanj
na broj:1610650000000027
Konto:196501291-5
SWIFT:RZBABA2S

Uplate preko Western uniona na adresu:

Adresa:

Primalac:Delic Elvedina
Mjesto:Pedici  br.65
72243-Brnjic
Kakanj
B  i  H

Za uplate u KM:

Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK  D.D.  BiH
Filijala:Kakanj
na broj:1610650000000027
konto:096503106-5

Na samom kraju ove moje molbe ja vam se unaprijed zahvaljujem na vasem razumjevanju a i molim vas da ovu moju molbu posaljete svojim prijateljima koji bih mogli mi pomoci pa se nadam da cete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima kako bih mogao obezbjediti sebi srestva za moje dalje lijecenje koje mi je neophodno.
Na kraju vam jos jednom veliko HVALA od mene i moje porodice iz Kaknja-BIH..

Vehid-Kakanj-BIH..

VELIKO HVALA!!!!!!!!!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Selam i srdacan pozdrav svima forumasima...evo samo ukratko da ponovim svoj Apel za pomoc ja se nadam da ce biti boljeg odziva poslije ovog obracanja ,pa evo molim vas svi koji zele vise saznati o meni ukratko na ovim stranicama imate ukratko o meni i moje nove slike tj. napravljene su nove dvije stranice pa vas molim pogledajte:

pomocinvaliduve.blogger.ba

vehid.bosna blog.com

hvala svima unaprijed na razumjevanju..

Vehid invalid iz Kaknja