Jump to content
delicve

Molim Vas Za "p O M O C"!!!

Recommended Posts

Srdacan pozdrav od Vehida..

Postonani/na ja vas molim za vasu pomoc koliko ste u mogucnosti a na pocetku bih se izvinuo svim onim koji su vec dobivali od mene email da se neljute posto mi je ovo jediti nacin da sebi obezbjedim srestva za lijecenje nek izvinu jos jednom...

Ja sam:Delic Vehid
Rodjen:10.01.1970.godine
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Opcina-KAKANJ
Bosna i Hercegovina
Kontakt Telefon:00387 32 772 910
E-mail:delicve@bih.net.ba

Postovani/na ja vam se licno obracam za pomoc ako ste u mogucnosti da mi pomognete.
Ja sam Delic Vehid 100% invalid nepokretan od 11.10.1999.godine gdje sam pomenutog dana prezivio tesku saobracajnu nestrecu o ostao trajno nepokretan/mogu se koristiti samo lijevom rukom 40%/ zivim u seoskoj kuci mojih roditelja koja je prilicno stara i dotrajala i nema osnovnih uslova za moje potrebe naprimjer: bez vode u kuci,WC,banje(kupatila) a prostor u kome ja i moja porodica zivimo je dvije sobe 4 puta 4 metra koje trebam renovirat i sam pristup joj je opasan i strmovit tako da nisam u stanju ni da izidjem ispred kuce na svez zrak svo ovo proteklo vrijeme od same nesrece do dan danas pa se nadam da cete me razumjeti.
Ozenjen sam otac troje maloljetne djece koja pohadjaju osnovnu slolu svo troje koja nemaju osnovne uslove posto ja u kakvom sam stanju im nemogu priustiti sve potrebno.
Napominjem vam da sam do dan danas izvrsio osam vrlo teskih operacija i stanje poslije ovih operacija je nesto bolje na stanje poslije udesa tj. dobio sam pokretljivos lijeve ruke 40% a iza udesa sam bio totalno nepokretan.
Ja vas prije samog kraja moje kratke molbe MOLIM da me probate razumjeti i da mi pomognete u svojim mogucnostima a vise o meni mozete pogledati na slijedecim stranicama sa mojim slikama:
www.delicvehid.com
vehid.blogger.ba
invalidpomoc.maclenet.com

Ja vas jos jednom molim za pomoc a ako ste voljni mi pomoci to mozete uciniti na jedan od slijedecih nacina koji vam odgovara:

Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala-Kakanj
na broj:1610650000000027
Konto:196501291-5
SWIFT:RZBABA2S

Uplate preko Western uniona na adresu:

Adresa:

Primalac:Delic Elvedina
Mjesto:Pedici br.65
72243-Brnjic
Kakanj
B i H

Za uplate u KM:

Primalac:Delic Vehid

RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala:Kakanj
na broj:1610650000000027
konto:096503106-5

Na samom kraju ove moje molbe ja vam se unaprijed zahvaljujem na vasem razumjevanju a i molim vas da ovu moju molbu posaljete svojim prijateljima koji bih mogli mi pomoci pa se nadam da cete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima kako bih mogao obezbjediti sebi srestva za moje dalje lijecenje koje mi je neophodno.
Na kraju vam jos jednom veliko HVALA od mene i moje porodice iz Kaknja-BIH..

Vehid-Kakanj-BIH..

VELIKO HVALA!!!!!!!!!!!!!!!

sav sam se najezio citajuci ovo znam da je vecina ucestvovala i humanoj akciji za sovice al mislim da bi trebali obratiti paznju i na ovog lika makar da se sta simbolicno skupi, ako nista radi troje maloljetne djece... :(

sav sam se najezio citajuci ovo znam da je vecina ucestvovala i humanoj akciji za sovice al mislim da bi trebali obratiti paznju i na ovog lika makar da se sta simbolicno skupi, ako nista radi  troje maloljetne djece...  :(

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem se !!!

Ovako.

imate dobro poznati moj broj telefona
imate moj racun.

ako vam se ne da slati ovom covjeku preko racuna, mozete dobaciti novce do mene, pa cu ja sve zajedno poslat u ovaj koji dan.
znaci svi zainteresirani bujrum do mene
naravno da cemo kao i na onoj akciji sve dokumentirati

nemojte samo pisat ovdje na ovoj temi i ja bih pomogao, slazem se i slicno, nego dajte nam sta konkretno.

Postovani,Safete,Fruite i Ibro na pocetku jos jednom veliki pozdrav od Vehida invalida,

Postovani moji prijatelji dragi citatelji ovog foruma ja vas sve pozdravljam i zelim vam sve najbolje i uvjeren sam u vas da cete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima vjerujem da ste svi od rijeci ja vam se jos jednom zahvaljujem i u toku sam na ovom forumu cesto ga posjecujem od kada sam registrovan a vise slika o meni i mojoj porodici imate na ovim stranicama:

invalidpomoc.maclenet.com
apel.paralele.com
vehid.blogger.ba

Na kraju ovog javljanja ja vam svima zelim sve najbolje i ja i porodica pa jos jednom veliko hvala...

Vehid-00387-32-772 910

ja sam ovu temu vec postavila a vi mislite da se ja zajebavam...eto vidite sami kako se nas narod muci   :(

http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=5383
ja sam tu da pomognem za ostale me briga..

Jesminda

nije niko osporavao tvoju temu.
samo za razliku od proslog puta, ovaj put nam se covjek licno obratio

Mnogo ovakvih slucajeva ima u nasoj domovini.
mozes pogledat prije svega stranicu http://www.sadake.com/index.html

niko nije mislio da se zafrkavas, samo sto smo taj put imali vec jednu akciju debelo u fazi.

neznam ja sta ti pricas...
al ja sam postavila link........
njegove stranice...pa mogliste isto nazvati covjeka....
sta bi bilo da covjek nema pc a da ga mozda neko licno poznaje..
i postavijo temu il reklamu za pomoc...........
znaci vam daje covjek u bolnici umire vi nebi vjerovali dok nedodje sam i javise..........de majket..........kao sto i ovde mogo si se i prvi put obratit........al svak ima svoje..........

ja se sa covjekom i kao sto rece moja je pomoc uznjega a za ostale me briga...

znaci vam daje covjek u bolnici umire vi nebi vjerovali dok nedodje sam i javise..........de majket..........kao sto i ovde mogo si se i prvi put obratit........al svak ima svoje..........

<{POST_SNAPBACK}>

de nemoj vikati moja pomoc je uz njega nego sta konkretno uradi posalji :D

ija sam vazda govorio za pomoc za cazin.net i na kraju nisam da marke, sve danas cu sutra cu :D

nego gledaj mo sta konkretno a ne samo da pricam ja cu dato ja necu, neo svi mozemo nest simbolicno dati, koliko toliko covjeku ce dobro doci

nisam rekao da cu pokrenuti akciju ispred cazin.net tima i foruma.
pokrenuli smo kod sovica, pa je ispalo na kraju da smo kradljivci i slicno.

nego ko god hoce da uplati a mrsko mu se bakljat sa racunima neka donese do mene. uzet cu pare i poslat covjeku.
to kazem i za ovu i za sve i jednu jedinu humanitarnu akciju koja bude.

na kraju krajeva vidjela si kakav je bio odaziv na onoj tamo tvojoj temi.
ne zelim se svadjat ili nesto slicno, ruzno je i raspravljat o tome na ovakvim temama. ko moze neka pomogne. ko ne moze, nikom nista.
Allahu je najdraza skrivena sadaka. Tj, kada dadnes pare a nikom ne govoris

Ovako.

imate dobro poznati moj broj telefona
imate moj racun.

ako vam se ne da slati ovom covjeku preko racuna, mozete dobaciti novce do mene, pa cu ja sve zajedno poslat u ovaj koji dan.
znaci svi zainteresirani  bujrum do mene
naravno da cemo kao i na onoj akciji sve dokumentirati

nemojte samo pisat ovdje na ovoj temi i ja bih pomogao, slazem se i slicno, nego dajte nam sta konkretno.

<{POST_SNAPBACK}>

ja kad sam postavila temu niko se nije obratijo...........u kojoj fakat ima link i sve infos za oone koje zele pomoci....
a i mala sam kao idalje zelju da se pomogne....
a ti sad ovdi pises dase tebi pare salju.............
nema to slati ovom slati onom ljepo je covjek postavijo svoje informacije..
cak i broj telefona....pa ko zeli nek izvoli.............a admin/moder....ako zele pomoci nek otvore onda akciju da mogu uplacivati oni koje zele i nek se sve od jednom posalje covjeku....
\

nisam rekao da cu pokrenuti akciju ispred cazin.net tima i foruma.
pokrenuli smo kod sovica, pa je ispalo na kraju da smo kradljivci i slicno.

nego ko god hoce da uplati a mrsko mu se bakljat sa racunima neka donese do mene. uzet cu pare i poslat covjeku.
to kazem i za ovu i za sve i jednu jedinu humanitarnu akciju koja bude.

na kraju krajeva vidjela si kakav je bio odaziv na onoj tamo tvojoj temi.
ne zelim se svadjat ili nesto slicno, ruzno je i raspravljat o tome na ovakvim temama. ko moze neka pomogne. ko ne moze, nikom nista.
Allahu je najdraza skrivena sadaka. Tj, kada dadnes pare a nikom ne govoris

<{POST_SNAPBACK}>

pa to ija kazem..a to sto drugiimaju pogresno misljenje..
dase krade i ide bogu svecu to je njihov problem....
tema je fino postavita a m oze i akcija pa ko zeli nek izvoli.........
ja samo to kazem dase otvori akcija il ko zeli nek direktno covjeku salje
a ko ne nek se nebuni....i nepise nista.....jer iskreno receno krivo mije kad vidim da se neko buni i pametuje...

ja kad sam postavila temu niko se nije obratijo...........u kojoj fakat ima link i sve infos za oone koje zele pomoci....
a i mala sam kao idalje zelju da se pomogne....
a ti sad ovdi pises dase tebi pare salju.............
nema to slati ovom slati onom ljepo je covjek postavijo svoje informacije..
cak i broj telefona....pa ko zeli nek izvoli.............a admin/moder....ako zele pomoci nek otvore onda akciju da mogu uplacivati oni koje zele i nek se sve od jednom posalje covjeku....
\

<{POST_SNAPBACK}>

daj jasminda ti na svaki post odgovaras a nigdje veze odgovori ibro zrtvuje svoje vrijeme da olaksa nama a ti samo komplikujes de ohladi malo, i ako budes odg odg preko pp a ne ovdje, covjek je fino ponudio pomoc da to olaksa a najzad mi svi iz cazina znamo koje ibro i nikom nece biti problem ostaviti 1, 5, 10, 50.. km kod njega da on dalje proslijedi, a vi iz vana salji kako je vama jednostavnije

ma daj majket sta ste se sad svi zapucali..........
ja sam covjeku uucinila uslugu postavila link....
sa svim informacijama...........a vama treba invalid iz bolnice..
dabi koju prosu rijec rekli..........good luck... ;)

ja sam vec sponzor....al hvala svakom ko doda.. ;)

Srdacan pozdrav svim na Forumu,

Vehid je invalid ja vas ovim putem MOLIM da se ne zamjerite koliko vidim malo je stanje zategnuto ja vam dam prijedlog nemojte se svadjati oko mene neka svako uradi onako kako misli da je najbolje i najlakse molim vas a svi koji zele cuti vise o meni i ukratko saznati svo stanje neka pozovu na ovaj broj:

00387 32 772 910

Ja se nadam da cete me razumjeti i da cete se sloziti samnom jos jednom hvala vam svima na razumjevanju a ako treba nekom i pismeno mogu mu dostaviti samo neka se javi na ovaj E-mail: delicve@bih.net.ba

Hvala vam svima jos jednom..

Vehid-Kakanj-BIH..

Srdacan pozdrav svim na Forumu,

Vehid je invalid ja vas ovim putem MOLIM da se ne zamjerite koliko vidim malo je stanje zategnuto ja vam dam prijedlog nemojte se svadjati oko mene neka svako uradi onako kako misli da je najbolje i najlakse molim vas a svi koji zele cuti vise o meni i ukratko saznati svo stanje neka pozovu na ovaj broj:

00387 32 772 910

Ja se nadam da cete me razumjeti i da cete se sloziti samnom jos jednom hvala vam svima na razumjevanju a ako treba nekom i pismeno mogu mu dostaviti samo neka se javi na ovaj E-mail: delicve@bih.net.ba

Hvala vam svima jos jednom..

Vehid-Kakanj-BIH..

vehid.
nije stanje toliko zategnuto kao sto se mi medjusobno ponasamo.
sve je ok. uglavnom, djevojka je postavila temu o tebi, o donacijama za tebe, ali ta tema nije medju nama toliko bila prihvacena kao ovaj put.
nismo se aktivirali, jer smo bili predani drugoj humanitarnoj akciji.
jesminda, izvini, u pravu si. prva si pokrenula, ali kod ociju, sljepi smo bili.

ti ces 100% imat donacije iz Cazina, tj raje s ovog foruma.
mislim da od ponedjeljka vec mozes ocekivat

jos jednom vas molim da stanemo sa prepucavanjem na ovoj temi, i sve vase priloge bujrum kod mene ili uplatite sami na nnjegov racun.

p.s.
ja u ponedjeljak kontam slati, pa bujrum

ja probavam preko e-banking al nesto neide..ako neuspijem ovaj koji dan transferirati, nadam se da nece biti kasno kad dodjem dole da Ibri to urucim sta sam odnijetio..pozz vam i neprepirite se oko "koje prvi postavio themu"...

IBRO, ja i DaKkOoTa mozemo napraviti akciju slicnu onoj sto smo sakupljali!

Pa tebi predamo lovu, pa ti bom dalje znas sta treba!

IBRO, ja i DaKkOoTa mozemo napraviti akciju slicnu onoj sto smo sakupljali!

Pa tebi predamo lovu, pa ti bom dalje znas sta treba!

kako hocete, ali na svoju ruku.

kako hocete, ali na svoju ruku.

<{POST_SNAPBACK}>

OK, nema problema, sutra cemo se ja i Nermin dogovoriti oko toga !

Pozdrav

Postovani moji prijatelji posjetioci ovog Foruma ja vas pozdravljam sve..

Evo zelim ovim javljanjem da vam se jos jednom zahvalim na vasem razumjevanju ja vjerujem u vasa obecanja ja sam mislio da nece imati moja molba puno efekta al eto vidim da ima jos ljudi dobre volje koji razumiju ovakve slucajeve kao sto je moj mada je stanje jos teze nego sto je napisano posto se nemoze sve napisati pa bih volio da me zovnu svi oni koji mi zele pomoci da im vise ispricam o mom stanju i svemu pa eto toliko jos jednom VELIKO HVALA......

Vehid i porodica-Kakanj-00387 32 772 910

Evo, koliko ste galame napravili na ovu temu, do sada mi jos niko se nije javio da bi donirao novac.....

jos danas cekam, ak niko se jos ne pridruzi akciji, ide onda samo od mene.

jabi rado ibro al znas i sam da neprimas preko bare :(

al ja sutra saljem pare..i takodje paket...........juce sam se cula sanjim....

nebi bilo lose da se da noliko koliko ko moze...

Srdacan pozdrav svim posjetiocima Foruma...

evo zelim ukratko da se ovim javljanjam zahvalim svim ljudima dobre volje koji me razumiju i zele mi pomoci na bilo koji nacin....hvala jos jednom ...Vehid i porodica..u prilogu moja slika u trenutnom stanju....Vehid....