Sign in to follow this  
Followers 0

Marama

Dali je po vama marama neka vrsta zastita zene tj.da je stiti?   41 votes

1. 1. Dali je po vama marama neka vrsta zastita zene tj.da je stiti?

• 1.DA
      26
    • 2.NE
      15

Please sign in or register to vote in this poll.

53 posts in this topic

Napisano

Sta da kazem, zivim u zemlji koja nije muslimanska..
al ipak se ne stidim svoje vjere.. :)

Da se vratim na temu, sto se tice marame, nemam nista protiv!
Sad uz ramazan kad krenem u dzamiju isto imam maremu na glavi, a idem pjesce i mnogo me naroda vidi, cega da ste stidim?
Al fakat sto jes jes, kad se neko pokrije, treba se i znati tako ponasat.. kao sto _Sany_ kaze ima mualima po cazinu, sto rade ono sto nebi trebali! To je nesto sto mi nikako mi ne ide u glavu, zasto se je onda ikako pokrila? hmm..

Nestidim se biti u drustvu u kojoj ima mualima imam stricevku koja ide u medresu, i ona se je pokrila. Ista je osoba kao sto je i prije bila. I nikad joj niko nista nije ruzno rekao, sto nosi maramu.

Poznajem par muslimanki bosanki, sto se smiju kad cuju da se neko hoce pokrije a mlad je..
Pa hallo? To nema nista stim..sto je cura mlada cCc
Vazno je da to cura zeli..

:D
0

Napisano

[quote name='Kemal_S' post='174067' date='Aug 24 2007, 21:38']Neki termini koji se kod nas koriste a poprilicno nisu ispravni kod nas...

Nije lijepo reci "Zavijena zena"... ljepse zvuci "pokrivena zena". Ljepse je reci "mualima" nego "bula"... a jednostavno reci "pokrivena zena" je prirodnije nego "zavijena", "bula" i sl...

"Bula" najvise koriste u rijecniku Srbi, a cujem da ta rijec nema lijep prevod, nesto kao magarac.[/quote]

Bula na turskom znaci "pisha" :) hehe..

A ja sve kontam kako mi imamo slobodu vjeroispovijesti ovdje u At, a nama HIDER hoce da zabrani maramu u K
0

Napisano

politika..kako dobit glasove samo se okomis na teroriste "muslimane" zene u maramam i da dzamije s minaretima ;)
0

Registriraj se ili logiraj da bi komentariso

Trebate biti član kako bi mogli ostaviti komentar

Registriraj se

Prijavite se za novi račun na Cazinski forum. To je lako!

Registruj se

Logiraj se

Već imate račun? Prijavite se ovdje.

Logiraj se sada
Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.