Zena - Muskarac - Ljubav, Život & Sex - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika
- - - - -

Zena - Muskarac

• Please log in to reply
114 odgovora na ovoj temi

#1 safet susic

safet susic

KrajinA_U_SrcU

• +PREMIUM MEMBER
  • 4290 Poruke
  • Spol:Muško

Objavljeno 08 November 2006 - 00:49

Sta mislite o tome da li treba sve jednako da bude??? Kako vi gledate na to???
Ja se cesto znam raspravljati s curom, i udemo u neki sukob i ja joj kazem ja sam musko a ti si zesnko, a ona mi odgovara da se ja bez obzira na to nerazlikujem nista od nje i da imamo ista prava! Na neki je nacin podrzavam, ali smatram da nije za cure opijanje, ostajanje do kasne sate i sl. Zna se kako se one tad tretiraju!
  • 0

#2 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke
  • Spol:Žensko
  • Interests:Zivot moj...

Objavljeno 12 November 2006 - 00:03

Nije jedna od pro feministickih tema, ali bas me interesuje vase misljenje... Da li smatrate da su muskarac i zena jednaki ili?
Nasla sam bas na netu jednu interesantnu misao

"
  • 0
Kad nesto jako zelis ,cijeli svijet se uroti da ti se zelja ispuni...
Covjek koji ima svoje principe i jasan cilj pred sobom i pridrzava ih se, ne moze izgubiti bitku na bilo kom polju...

Postenje je moj stil!

#3 Selma

Selma

Srednja Legenda

• Članovi
  • 515 Poruke
  • Interests:Interesuje me najvise moja Famelija i moje drustvo!GNJILAVAC i Ozstrozac!<br />Dolazi samo druzenje u obzir!

Objavljeno 13 November 2006 - 05:38

Nisu jednaki,
ali opet nekontam po cemu mislis JEDNAKI? :blink:
  • 0
RESPEKT.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke
  • Ljubavni status:U vezi

Objavljeno 13 November 2006 - 08:30

Pa nismo ovako po izgledu jednaki. Oni izgledaju malkice jaci. Al sto se tice psihicke jacine i moci. Nista protiv muskog roda. AL tu smo jace od njih...
  • 0
"Dvije smetnje, uglavnom, ne dopuštaju čovjeku da dođe do saznanja: stid kojim se zasljepljuje duh i strah koji u svemu vidi opasnost i

obeshrabruje čovjeka u njegovoj djelatnosti. Ludost sjajno oslobađa svih tih teškoća. Mali broj ljudi zna koliko koristi i ugodnosti donosi

preimućstvo da te nikad ničega nije stid i da te nikad nije strah!" Erazmo Roterdamski

#5 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke
  • Interests:radoznal brete
  • Ljubavni status:Neću da kažem

Objavljeno 13 November 2006 - 11:27

pa jel to ima naucnika zena ili muskaraca kad ste jace psihicki :)
  • 0
zivot se zivi zivot se ne uci

#6 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:32

pa jel to ima naucnika zena ili muskaraca kad ste jace psihicki :)

<{POST_SNAPBACK}>

Jesi mozda cuo kad za Mariju Kiri? :huh:
Nego bas me interesuje to kako razmisljate o tom, u cemu je razlika, a u cemu slicnost izmedju polova... Naravno ni ja ne mislim da su muskarci i zene jednaki, niti na fizickoj niti na psihickoj bazi... Ali me interesuje naprimjer poznajete li stvari koje muskarac ne moze da uradi a zena moze i obrnuto...
Kao npr. zena moze da rodi muskarac ne, itd....
  • 0
Covjek koji ima svoje principe i jasan cilj pred sobom i pridrzava ih se, ne moze izgubiti bitku na bilo kom polju...

Postenje je moj stil!

#7 vrljin

vrljin

mali vrljin

• Članovi
  • 1571 Poruke
  • Interests:auta,auto mehanika

Objavljeno 13 November 2006 - 11:35

jednaki
pa zavisno od okolnosti mada kod nas bosanaca to jos nije tako jer i sami znamo da je kod nas musko glava kuce jer fakadt sve zavisi od njega
i hrana i sve iostalo tako da se jos kmod nas to pravilo ne primjenjuje
  • 0
ko rano rani,il je pekar il je budala...

#8 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:37

eto ta zadnja recenica ti je dobra vi radzate a mi pravimo :)razlika dirasticna sto kaze dzuro iz nadrealista,nemozemo mi bez vas a vi bez nas al i slijep bi vidio razliku,one zene sto rade muske poslove ih je veoma malo i sigurno su muskobanjaste a znas sta to znaci,kao i sto ima pederluka sto vole biti zenske.al razmatrajuci ove komentare mnogo cura na forumu moglo bi se i ovdje doci do rezultata koliko bi vi zelile uzet ulogu muskarca :)
  • 0

#9 Beauty

Beauty

Stari Akademik

• +PREMIUM MEMBER
  • 1313 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:38

jednaki
pa zavisno od okolnosti mada kod nas bosanaca to jos nije tako jer i sami znamo da je kod nas musko glava kuce jer fakadt sve zavisi od njega

<{POST_SNAPBACK}>

mozda je kod vecine tako.. al ima par meni poznatih slucajeva.. gdje se musko u kuci vise nesmije javiti zena mu neda nista za pravo.. mislim to mi je nesto najgluplje sto ima.. jer on radi on gleda i brine se za to kako djecu da podigne i kako da skupi te pare.. a ona glupaca se razbaciva.. i ... uff.. :angry: lanucu jos nesto sto netreba
  • 0

#10 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:56

eto ta zadnja recenica ti je dobra vi radzate a mi pravimo :)razlika dirasticna sto kaze dzuro iz nadrealista,nemozemo mi bez vas a vi bez nas al i slijep bi vidio razliku,one zene sto rade muske poslove ih je veoma malo i sigurno su muskobanjaste a znas sta to znaci,kao i sto ima pederluka sto vole biti zenske.al razmatrajuci ove komentare mnogo cura na forumu moglo bi se i ovdje doci do rezultata koliko bi vi zelile uzet ulogu muskarca :)

<{POST_SNAPBACK}>

x men nemoj zapocinjat raspravu, jer cilj teme nije rasprava vec samo iznosenje nekih cinjenica, odnosno stvari koje razlikuju muskarca od zene, i koje ih opet jos vise povezuju... to da mi ne mozemo bez vas i vi bez nas je opce poznata cinjenica... ako ne mozes fiino iznijeti svoj stav nemoj onda ni napadati ;)
hajd peace :)
  • 0

Postenje je moj stil!

#11 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:00

ma kakvo napadanje blac_lady nije ni tema bas neka da bi se moglo diskutovat,mislio sma da bi mogla bolju temu postavit ovo je vec savrseno poznato razlika izmedzu muska i zenska. :) de nemoj se odma frcitt,,joj znam da ces se odrec rodzaka :)
  • 0

#12 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:00

Ma znas lady neka logika je da je to tako smiljeno da jedne druge dopunjavamo. Potrebno je i musko i zensko da se razmnozavamo. Jedne druge razumimo i podrzavamo...

E sad musko zensko nasa bosanska podjela. To ti je prica za sebe..
  • 0
"Dvije smetnje, uglavnom, ne dopuštaju čovjeku da dođe do saznanja: stid kojim se zasljepljuje duh i strah koji u svemu vidi opasnost i

obeshrabruje čovjeka u njegovoj djelatnosti. Ludost sjajno oslobađa svih tih teškoća. Mali broj ljudi zna koliko koristi i ugodnosti donosi

preimućstvo da te nikad ničega nije stid i da te nikad nije strah!" Erazmo Roterdamski

#13 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:06

jednaki

<{POST_SNAPBACK}>

• 0

Postenje je moj stil!

#14 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:08

[quote name='black_lady' date='Nov 13 2006, 13:06']
  • 0

#15 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:10

Ma znas lady neka logika je da je to tako smiljeno da jedne druge dopunjavamo. Potrebno je i musko i zensko da se razmnozavamo. Jedne druge razumimo i podrzavamo...

E sad musko zensko nasa bosanska podjela. To ti je prica za sebe..

<{POST_SNAPBACK}>

zar u evropski muskarca se nezna musko,daj bogat istoo je kao i kod bosanca..
  • 0

#16 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:14

zar u evropski muskarca se nezna musko,daj bogat istoo je kao i kod bosanca..

<{POST_SNAPBACK}>

e wAllah u Evropi je ne smije taknut prstom krivo, a u Bosni se zna, je li nije nesto uradila kako treba odmah pendrek preko ledja i nikom nista, samo je onako kako covjek kaze a ona se treba poklopiti i sutat, hvala Bogu nije u svim brakovima tako, ali u jednu 80% jeste ;)
ali sad cemo otic od teme...
  • 0

Postenje je moj stil!

#17 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:16

e wAllah u Evropi je ne smije taknut prstom krivo, a u Bosni se zna, je li nije nesto uradila kako treba odmah pendrek preko ledja i nikom nista, samo je onako kako covjek kaze a ona se treba poklopiti i sutat, hvala Bogu nije u svim brakovima tako, ali u jednu 80% jeste ;)
ali sad cemo otic od teme...

<{POST_SNAPBACK}>

Ne samo da ce se otici sa teme, nego kad istinu kazes odma si ogorcana.. Zato pazi sta pises :D

hehehe

Bitno je da svako pojedinacno zna gdje i kako i naravno sta. Za ostale nas ionako neboli nit nas svrbi...
  • 0

#18 x-men

x-men

odabi bolan

• +VIP MEMBER
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:16

dobro ensme pipnut etoo a naj vise napadane zene u evropi i silovane,a vi to pendrekanje sad dole prenapuhale,koda se toliko tuku zene kod nas,pa udajte se za evopljane :)
  • 0

#19 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:23

Ne samo da ce se otici sa teme, nego kad istinu kazes odma si ogorcana.. Zato pazi sta pises :D

hehehe

Bitno je da svako pojedinacno zna gdje i kako i naravno sta. Za ostale nas ionako neboli nit nas svrbi...

<{POST_SNAPBACK}>

dobro ensme pipnut etoo a naj vise napadane zene u evropi i silovane,a vi to pendrekanje sad dole prenapuhale,koda se toliko tuku zene kod nas,pa udajte se za evopljane :)

<{POST_SNAPBACK}>

Vidim Eci da si upravu... zaboravite da sam ista rekla za pendrekanje, jer ode tema kud ne treba ;)
A i ispada odmah sto kazes da smo ogorcene i da trebamo za Europljane da se udajemo ;)
hajd peace :)
  • 0

Postenje je moj stil!

#20 elo

elo

InDianaJones

• Članovi
  • 1902 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 22:03

ma ljudi to sve zavjesi od osoba. Ima glupi zenski a ima bome i muski. Kad se dvoje fino slazu niko tu nije jadnik ... jebiga u nekoga je tako da kad mu zena ode negde bez cojka da je on nama papucar a kad on ode bez zene i kurva se on je frajer :D

znaci te budalestine jadnik tamo vamo to zaboravite jer to sve zavjesi od karaktera osoba ... i normalno u kakvom su stanju i sta sebi dopustaju ...
  • 0
kad pametniji popuste budale zavladaju

0 Korisnik(a) pregleda ovu Temu

0 Gosti i 0 Anonimnih korisnika