Sign in to follow this  
Followers 0

Zena - Muskarac

115 posts in this topic

Napisano

Sta mislite o tome da li treba sve jednako da bude??? Kako vi gledate na to???
Ja se cesto znam raspravljati s curom, i udemo u neki sukob i ja joj kazem ja sam musko a ti si zesnko, a ona mi odgovara da se ja bez obzira na to nerazlikujem nista od nje i da imamo ista prava! Na neki je nacin podrzavam, ali smatram da nije za cure opijanje, ostajanje do kasne sate i sl. Zna se kako se one tad tretiraju!

0

Napisano

Nije jedna od pro feministickih tema, ali bas me interesuje vase misljenje... Da li smatrate da su muskarac i zena jednaki ili?
Nasla sam bas na netu jednu interesantnu misao

"

0

Napisano

Nisu jednaki,
ali opet nekontam po cemu mislis JEDNAKI? :blink:

0

Napisano

Pa nismo ovako po izgledu jednaki. Oni izgledaju malkice jaci. Al sto se tice psihicke jacine i moci. Nista protiv muskog roda. AL tu smo jace od njih...

0

Napisano

pa jel to ima naucnika zena ili muskaraca kad ste jace psihicki :)

0

Napisano

pa jel to ima naucnika zena ili muskaraca kad ste jace psihicki :)

<{POST_SNAPBACK}>

Jesi mozda cuo kad za Mariju Kiri? :huh:
Nego bas me interesuje to kako razmisljate o tom, u cemu je razlika, a u cemu slicnost izmedju polova... Naravno ni ja ne mislim da su muskarci i zene jednaki, niti na fizickoj niti na psihickoj bazi... Ali me interesuje naprimjer poznajete li stvari koje muskarac ne moze da uradi a zena moze i obrnuto...
Kao npr. zena moze da rodi muskarac ne, itd....
0

Napisano

jednaki
pa zavisno od okolnosti mada kod nas bosanaca to jos nije tako jer i sami znamo da je kod nas musko glava kuce jer fakadt sve zavisi od njega
i hrana i sve iostalo tako da se jos kmod nas to pravilo ne primjenjuje

0

Napisano

eto ta zadnja recenica ti je dobra vi radzate a mi pravimo :)razlika dirasticna sto kaze dzuro iz nadrealista,nemozemo mi bez vas a vi bez nas al i slijep bi vidio razliku,one zene sto rade muske poslove ih je veoma malo i sigurno su muskobanjaste a znas sta to znaci,kao i sto ima pederluka sto vole biti zenske.al razmatrajuci ove komentare mnogo cura na forumu moglo bi se i ovdje doci do rezultata koliko bi vi zelile uzet ulogu muskarca :)

0

Napisano

jednaki
pa zavisno od okolnosti mada kod nas bosanaca to jos nije tako jer i sami znamo da je kod nas musko glava kuce jer fakadt sve zavisi od njega

<{POST_SNAPBACK}>

mozda je kod vecine tako.. al ima par meni poznatih slucajeva.. gdje se musko u kuci vise nesmije javiti zena mu neda nista za pravo.. mislim to mi je nesto najgluplje sto ima.. jer on radi on gleda i brine se za to kako djecu da podigne i kako da skupi te pare.. a ona glupaca se razbaciva.. i ... uff.. :angry: lanucu jos nesto sto netreba
0

Napisano

eto ta zadnja recenica ti je dobra vi radzate a mi pravimo :)razlika dirasticna sto kaze dzuro iz nadrealista,nemozemo mi bez vas a vi bez nas al i slijep bi vidio razliku,one zene sto rade muske poslove ih je veoma malo i sigurno su muskobanjaste a znas sta to znaci,kao i sto ima pederluka sto vole biti zenske.al razmatrajuci ove komentare mnogo cura na forumu moglo bi se i ovdje doci do rezultata koliko bi vi zelile uzet ulogu muskarca :)

<{POST_SNAPBACK}>

x men nemoj zapocinjat raspravu, jer cilj teme nije rasprava vec samo iznosenje nekih cinjenica, odnosno stvari koje razlikuju muskarca od zene, i koje ih opet jos vise povezuju... to da mi ne mozemo bez vas i vi bez nas je opce poznata cinjenica... ako ne mozes fiino iznijeti svoj stav nemoj onda ni napadati ;)
hajd peace :)
0

Napisano

ma kakvo napadanje blac_lady nije ni tema bas neka da bi se moglo diskutovat,mislio sma da bi mogla bolju temu postavit ovo je vec savrseno poznato razlika izmedzu muska i zenska. :) de nemoj se odma frcitt,,joj znam da ces se odrec rodzaka :)

0

Napisano

Ma znas lady neka logika je da je to tako smiljeno da jedne druge dopunjavamo. Potrebno je i musko i zensko da se razmnozavamo. Jedne druge razumimo i podrzavamo...

E sad musko zensko nasa bosanska podjela. To ti je prica za sebe..

0

Napisano

jednaki

<{POST_SNAPBACK}>

0

Napisano

0

Napisano

Ma znas lady neka logika je da je to tako smiljeno da jedne druge dopunjavamo. Potrebno je i musko i zensko da se razmnozavamo. Jedne druge razumimo i podrzavamo...

E sad musko zensko nasa bosanska podjela. To ti je prica za sebe..

<{POST_SNAPBACK}>

zar u evropski muskarca se nezna musko,daj bogat istoo je kao i kod bosanca..
0

Napisano

zar u evropski muskarca se nezna musko,daj bogat istoo je kao i kod bosanca..

<{POST_SNAPBACK}>

e wAllah u Evropi je ne smije taknut prstom krivo, a u Bosni se zna, je li nije nesto uradila kako treba odmah pendrek preko ledja i nikom nista, samo je onako kako covjek kaze a ona se treba poklopiti i sutat, hvala Bogu nije u svim brakovima tako, ali u jednu 80% jeste ;)
ali sad cemo otic od teme...
0

Napisano

e wAllah u Evropi je ne smije taknut prstom krivo, a u Bosni se zna, je li nije nesto uradila kako treba odmah pendrek preko ledja i nikom nista, samo je onako kako covjek kaze a ona se treba poklopiti i sutat, hvala Bogu nije u svim brakovima tako, ali u jednu 80% jeste ;)
ali sad cemo otic od teme...

<{POST_SNAPBACK}>

Ne samo da ce se otici sa teme, nego kad istinu kazes odma si ogorcana.. Zato pazi sta pises :D

hehehe

Bitno je da svako pojedinacno zna gdje i kako i naravno sta. Za ostale nas ionako neboli nit nas svrbi...
0

Napisano

dobro ensme pipnut etoo a naj vise napadane zene u evropi i silovane,a vi to pendrekanje sad dole prenapuhale,koda se toliko tuku zene kod nas,pa udajte se za evopljane :)

0

Napisano

Ne samo da ce se otici sa teme, nego kad istinu kazes odma si ogorcana.. Zato pazi sta pises :D

hehehe

Bitno je da svako pojedinacno zna gdje i kako i naravno sta. Za ostale nas ionako neboli nit nas svrbi...

<{POST_SNAPBACK}>

dobro ensme pipnut etoo a naj vise napadane zene u evropi i silovane,a vi to pendrekanje sad dole prenapuhale,koda se toliko tuku zene kod nas,pa udajte se za evopljane :)

<{POST_SNAPBACK}>

Vidim Eci da si upravu... zaboravite da sam ista rekla za pendrekanje, jer ode tema kud ne treba ;)
A i ispada odmah sto kazes da smo ogorcene i da trebamo za Europljane da se udajemo ;)
hajd peace :)
0

Napisano

ma ljudi to sve zavjesi od osoba. Ima glupi zenski a ima bome i muski. Kad se dvoje fino slazu niko tu nije jadnik ... jebiga u nekoga je tako da kad mu zena ode negde bez cojka da je on nama papucar a kad on ode bez zene i kurva se on je frajer :D

znaci te budalestine jadnik tamo vamo to zaboravite jer to sve zavjesi od karaktera osoba ... i normalno u kakvom su stanju i sta sebi dopustaju ...

0

Napisano

Jesi mozda cuo kad za Mariju Kiri? :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Istina, samo je pitanje koliko bi i ona postigla da joj ne bi mu
0

Napisano

Komparativne prednosti oba spola postoje no svi mi znamo da smo mi bolji, a
0

Napisano

Hajd sad pravnice reci ko je bolji :P
Vi kad bi morali i raditi i po kuci spremati i kuhati ne bi znali gdje vam je glava ;)
I jos na to sve o djeci brinuti...

<{POST_SNAPBACK}>

dok zena nauci voziti auto, cojek ce to sve srediti i jos ce napraviti kolac za kafu ;)
0

Napisano

dok zena nauci voziti auto, cojek ce to sve srediti i jos ce napraviti kolac za kafu ;)

<{POST_SNAPBACK}>

e samo sam te tu cekala :D
e ovo je tipicno misljenje muskaraca o zenama vozacima...
njih zene da voze, ma gdje ces to, jesi lud bolan, jokkk, ne zna ona bolan upravljat volanom, jos kad to uhvati na putu gdje mozes voziti najmanje 100km/h , 60km/h da vozi, ma to je da cupas kosu sa glave (napomena ogranicenje je 60km/h)...
nisi dobar vozac ako brzo i ludo vozis, dobar si vozac ako ne napravis nikakav udes ili nesrecu, ne zgazis pjesaka na putu, ne udaris biciklistu ili motociklistu...
a zna se ko najmanje takvih belaja pravi... ZENE...
zato elo psssttt... :D
0

Napisano

eee black sto se tice kuhanja muskarci su bolji od vas :lol: etoo ja cu svojoj skuhat corbu :) mi smo vam dali moc da ste tako postale za kanala :) zene su se pocele natjecat previse sa muskarcima al ipak u atletici trci puno sporije od muskarca,mozda je do kondicije :) pa u body bildingu hoce i zene d aimaju misice a postanu jos ruznije,dok je vama dieta bitna nama je hrana,posto vi morate lijepo izgledat sa sminkom a mi bez sminke znacii ljepsi smo od vas po prirodi,al etoo opet kazem neka vas nama, :) covjek je polovina bez zesnka,eto svidzal ti se ovo zadnje :)

0

Registriraj se ili logiraj da bi komentarisao

Trebate biti član kako bi mogli ostaviti komentar

Registriraj se

Prijavite se za novi račun na Cazinski forum. To je lako!

Registruj se

Logiraj se

Već imate račun? Prijavite se ovdje.

Logiraj se sada
Sign in to follow this  
Followers 0

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.