Skok do sadržaja

Slika
- - - - -

Zena - Muskarac

• Please log in to reply
114 odgovora na ovoj temi

#1 safet susic

safet susic

KrajinA_U_SrcU

• +PREMIUM MEMBER
  • 4290 Poruke
  • Spol:Muško

Objavljeno 08 November 2006 - 00:49

Sta mislite o tome da li treba sve jednako da bude??? Kako vi gledate na to???
Ja se cesto znam raspravljati s curom, i udemo u neki sukob i ja joj kazem ja sam musko a ti si zesnko, a ona mi odgovara da se ja bez obzira na to nerazlikujem nista od nje i da imamo ista prava! Na neki je nacin podrzavam, ali smatram da nije za cure opijanje, ostajanje do kasne sate i sl. Zna se kako se one tad tretiraju!
  • 0

#2 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke
  • Spol:Žensko
  • Interests:Zivot moj...

Objavljeno 12 November 2006 - 00:03

Nije jedna od pro feministickih tema, ali bas me interesuje vase misljenje... Da li smatrate da su muskarac i zena jednaki ili?
Nasla sam bas na netu jednu interesantnu misao

"Budi jako paljiv da ne natjera enu u plac
jer Bog broji njezine suze...

ena je stvorena iz mukog rebra.
Ne iz stopala po kojem se hoda.
Ne iz glave, da bude nadmocna.
Nego iz mukog rebra
da bude jednaka.

Ispod ruke, da bude zaticena
i sa strane srca, da bude ljubljena..."
  • 0
Kad nesto jako zelis ,cijeli svijet se uroti da ti se zelja ispuni...
Covjek koji ima svoje principe i jasan cilj pred sobom i pridrzava ih se, ne moze izgubiti bitku na bilo kom polju...

Postenje je moj stil!

#3 Selma

Selma

Srednja Legenda

• Članovi
  • 515 Poruke
  • Interests:Interesuje me najvise moja Famelija i moje drustvo!GNJILAVAC i Ozstrozac!<br />Dolazi samo druzenje u obzir!

Objavljeno 13 November 2006 - 05:38

Nisu jednaki,
ali opet nekontam po cemu mislis JEDNAKI? :blink:
  • 0
RESPEKT.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke
  • Ljubavni status:U vezi

Objavljeno 13 November 2006 - 08:30

Pa nismo ovako po izgledu jednaki. Oni izgledaju malkice jaci. Al sto se tice psihicke jacine i moci. Nista protiv muskog roda. AL tu smo jace od njih...
  • 0
"Dvije smetnje, uglavnom, ne dopuštaju čovjeku da dođe do saznanja: stid kojim se zasljepljuje duh i strah koji u svemu vidi opasnost i

obeshrabruje čovjeka u njegovoj djelatnosti. Ludost sjajno oslobađa svih tih teškoća. Mali broj ljudi zna koliko koristi i ugodnosti donosi

preimućstvo da te nikad ničega nije stid i da te nikad nije strah!" Erazmo Roterdamski

#5 x-men

x-men

odabi bolan

• ModMod Team
  • 9374 Poruke
  • Interests:radoznal brete
  • Ljubavni status:Neću da kažem

Objavljeno 13 November 2006 - 11:27

pa jel to ima naucnika zena ili muskaraca kad ste jace psihicki :)
  • 0

zivot se zivi zivot se ne uci

#6 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:32

pa jel to ima naucnika zena ili muskaraca kad ste jace psihicki :)

<{POST_SNAPBACK}>

Jesi mozda cuo kad za Mariju Kiri? :huh:
Nego bas me interesuje to kako razmisljate o tom, u cemu je razlika, a u cemu slicnost izmedju polova... Naravno ni ja ne mislim da su muskarci i zene jednaki, niti na fizickoj niti na psihickoj bazi... Ali me interesuje naprimjer poznajete li stvari koje muskarac ne moze da uradi a zena moze i obrnuto...
Kao npr. zena moze da rodi muskarac ne, itd....
  • 0
Covjek koji ima svoje principe i jasan cilj pred sobom i pridrzava ih se, ne moze izgubiti bitku na bilo kom polju...

Postenje je moj stil!

#7 vrljin

vrljin

mali vrljin

• Članovi
  • 1571 Poruke
  • Interests:auta,auto mehanika

Objavljeno 13 November 2006 - 11:35

jednaki
pa zavisno od okolnosti mada kod nas bosanaca to jos nije tako jer i sami znamo da je kod nas musko glava kuce jer fakadt sve zavisi od njega
i hrana i sve iostalo tako da se jos kmod nas to pravilo ne primjenjuje
  • 0
ko rano rani,il je pekar il je budala...

#8 x-men

x-men

odabi bolan

• ModMod Team
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:37

eto ta zadnja recenica ti je dobra vi radzate a mi pravimo :)razlika dirasticna sto kaze dzuro iz nadrealista,nemozemo mi bez vas a vi bez nas al i slijep bi vidio razliku,one zene sto rade muske poslove ih je veoma malo i sigurno su muskobanjaste a znas sta to znaci,kao i sto ima pederluka sto vole biti zenske.al razmatrajuci ove komentare mnogo cura na forumu moglo bi se i ovdje doci do rezultata koliko bi vi zelile uzet ulogu muskarca :)
  • 0

#9 Beauty

Beauty

Stari Akademik

• +PREMIUM MEMBER
  • 1313 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:38

jednaki
pa zavisno od okolnosti mada kod nas bosanaca to jos nije tako jer i sami znamo da je kod nas musko glava kuce jer fakadt sve zavisi od njega

<{POST_SNAPBACK}>

mozda je kod vecine tako.. al ima par meni poznatih slucajeva.. gdje se musko u kuci vise nesmije javiti zena mu neda nista za pravo.. mislim to mi je nesto najgluplje sto ima.. jer on radi on gleda i brine se za to kako djecu da podigne i kako da skupi te pare.. a ona glupaca se razbaciva.. i ... uff.. :angry: lanucu jos nesto sto netreba
  • 0

#10 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 11:56

eto ta zadnja recenica ti je dobra vi radzate a mi pravimo :)razlika dirasticna sto kaze dzuro iz nadrealista,nemozemo mi bez vas a vi bez nas al i slijep bi vidio razliku,one zene sto rade muske poslove ih je veoma malo i sigurno su muskobanjaste a znas sta to znaci,kao i sto ima pederluka sto vole biti zenske.al razmatrajuci ove komentare mnogo cura na forumu moglo bi se i ovdje doci do rezultata koliko bi vi zelile uzet ulogu muskarca :)

<{POST_SNAPBACK}>

x men nemoj zapocinjat raspravu, jer cilj teme nije rasprava vec samo iznosenje nekih cinjenica, odnosno stvari koje razlikuju muskarca od zene, i koje ih opet jos vise povezuju... to da mi ne mozemo bez vas i vi bez nas je opce poznata cinjenica... ako ne mozes fiino iznijeti svoj stav nemoj onda ni napadati ;)
hajd peace :)
  • 0

Postenje je moj stil!

#11 x-men

x-men

odabi bolan

• ModMod Team
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:00

ma kakvo napadanje blac_lady nije ni tema bas neka da bi se moglo diskutovat,mislio sma da bi mogla bolju temu postavit ovo je vec savrseno poznato razlika izmedzu muska i zenska. :) de nemoj se odma frcitt,,joj znam da ces se odrec rodzaka :)
  • 0

#12 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:00

Ma znas lady neka logika je da je to tako smiljeno da jedne druge dopunjavamo. Potrebno je i musko i zensko da se razmnozavamo. Jedne druge razumimo i podrzavamo...

E sad musko zensko nasa bosanska podjela. To ti je prica za sebe..
  • 0
"Dvije smetnje, uglavnom, ne dopuštaju čovjeku da dođe do saznanja: stid kojim se zasljepljuje duh i strah koji u svemu vidi opasnost i

obeshrabruje čovjeka u njegovoj djelatnosti. Ludost sjajno oslobađa svih tih teškoća. Mali broj ljudi zna koliko koristi i ugodnosti donosi

preimućstvo da te nikad ničega nije stid i da te nikad nije strah!" Erazmo Roterdamski

#13 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:06

jednaki

<{POST_SNAPBACK}>

to pravilo i nije ok da zena bude glava kuce, najbolje je kad su tu obadvoje jednaki, odnosno kad se kompromisom moze sve rijesiti ;)
  • 0

Postenje je moj stil!

#14 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:08

to pravilo i nije ok da zena bude glava kuce, najbolje je kad su tu obadvoje jednaki, odnosno kad se kompromisom moze sve rijesiti ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ma Lady oni te probleme zadobili kako su zene ojacale psihicki kuzis! od tad su im to tegobe!
Mada netrebaju biti, jer sloga kucu gradi. A ne sefovanje jednom drugom...
  • 0

#15 x-men

x-men

odabi bolan

• ModMod Team
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:10

Ma znas lady neka logika je da je to tako smiljeno da jedne druge dopunjavamo. Potrebno je i musko i zensko da se razmnozavamo. Jedne druge razumimo i podrzavamo...

E sad musko zensko nasa bosanska podjela. To ti je prica za sebe..

<{POST_SNAPBACK}>

zar u evropski muskarca se nezna musko,daj bogat istoo je kao i kod bosanca..
  • 0

#16 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:14

zar u evropski muskarca se nezna musko,daj bogat istoo je kao i kod bosanca..

<{POST_SNAPBACK}>

e wAllah u Evropi je ne smije taknut prstom krivo, a u Bosni se zna, je li nije nesto uradila kako treba odmah pendrek preko ledja i nikom nista, samo je onako kako covjek kaze a ona se treba poklopiti i sutat, hvala Bogu nije u svim brakovima tako, ali u jednu 80% jeste ;)
ali sad cemo otic od teme...
  • 0

Postenje je moj stil!

#17 EcI PeCi PeC

EcI PeCi PeC

kreativni nered

• +PREMIUM MEMBER
  • 7343 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:16

e wAllah u Evropi je ne smije taknut prstom krivo, a u Bosni se zna, je li nije nesto uradila kako treba odmah pendrek preko ledja i nikom nista, samo je onako kako covjek kaze a ona se treba poklopiti i sutat, hvala Bogu nije u svim brakovima tako, ali u jednu 80% jeste ;)
ali sad cemo otic od teme...

<{POST_SNAPBACK}>

Ne samo da ce se otici sa teme, nego kad istinu kazes odma si ogorcana.. Zato pazi sta pises :D

hehehe

Bitno je da svako pojedinacno zna gdje i kako i naravno sta. Za ostale nas ionako neboli nit nas svrbi...
  • 0

#18 x-men

x-men

odabi bolan

• ModMod Team
  • 9374 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:16

dobro ensme pipnut etoo a naj vise napadane zene u evropi i silovane,a vi to pendrekanje sad dole prenapuhale,koda se toliko tuku zene kod nas,pa udajte se za evopljane :)
  • 0

#19 black_lady

black_lady

Sultanija

• +PREMIUM MEMBER
  • 1044 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 12:23

Ne samo da ce se otici sa teme, nego kad istinu kazes odma si ogorcana.. Zato pazi sta pises :D

hehehe

Bitno je da svako pojedinacno zna gdje i kako i naravno sta. Za ostale nas ionako neboli nit nas svrbi...

<{POST_SNAPBACK}>

dobro ensme pipnut etoo a naj vise napadane zene u evropi i silovane,a vi to pendrekanje sad dole prenapuhale,koda se toliko tuku zene kod nas,pa udajte se za evopljane :)

<{POST_SNAPBACK}>

Vidim Eci da si upravu... zaboravite da sam ista rekla za pendrekanje, jer ode tema kud ne treba ;)
A i ispada odmah sto kazes da smo ogorcene i da trebamo za Europljane da se udajemo ;)
hajd peace :)
  • 0

Postenje je moj stil!

#20 elo

elo

InDianaJones

• Članovi
  • 1902 Poruke

Objavljeno 13 November 2006 - 22:03

ma ljudi to sve zavjesi od osoba. Ima glupi zenski a ima bome i muski. Kad se dvoje fino slazu niko tu nije jadnik ... jebiga u nekoga je tako da kad mu zena ode negde bez cojka da je on nama papucar a kad on ode bez zene i kurva se on je frajer :D

znaci te budalestine jadnik tamo vamo to zaboravite jer to sve zavjesi od karaktera osoba ... i normalno u kakvom su stanju i sta sebi dopustaju ...
  • 0
kad pametniji popuste budale zavladaju

0 Korisnik(a) pregleda ovu Temu

0 Gosti i 0 Anonimnih korisnika