Jump to content
_Gost1

Holokaust, Mit Ili Najrealnija Prica

Recommended Posts

hehe snake, tako sam i ja iz pocetka razmisljao o Fatmiru, al sad mi je zanimljiv

Ne citati, nego prihvatiti ih da ti budu vodilja u nekim stvarima...Onda je to nacizam...

<{POST_SNAPBACK}>

Pa naravno... citanje je dobro... upoznas neprijatelja.... slijediti ... e to je vec druga prica...

uvijek su pobjednici pisali knjige i njima manipulisali narodom .istorija je dosta puta pokazla da neke stvari nisu ta

ljudi stvarno me iznenadjujete... ponasate se tako ko da cete uciniti strasan grijeh ako priznate jevrejske zrtve od strane nacisti

Zilho, furas se na Mr T-a? :D

broj zrtava u Ausvicu se smanjio sa 8 miliona na samo 66.hiljada

31.12.1945
French Investigation Panel on Nazi-War-Crimes
8.000.000

19.08.1998
Chief Rabbi of Poland - S

broj zrtava u Ausvicu se smanjio sa 8 miliona na samo 66.hiljada

<{POST_SNAPBACK}>

a nizozemski vojnici iz srebrenice dobili medalju, i?

I broj zrtava se smanjuje svaku godinu u Jasenovcu. Ljudi shvatite i da jedan ubijen samo zato sto je Zidov,Srbin,Bosnjak , Rom,Hrvat ili neznam tko da je puno.

za ovakvu izvjavu, u njemackoj se ide psihologu... nemoj misliti da te vrijedjam, ali to je tako u njemackoj.. 80 miliona njemaca + 8 miliona austrijanaca prihvata istoriju onakvu kakva jeste, a to je da je hitler izvrsio genocid na jevrejima...

ako oni ne zapinju oko toga, kako to da su u bosni pocelo raditi na ispravljanju "krive" historije i po kojem to osnovu molim te? cccc

pitanje izraela i paletina nije tema ovdje, a istina je da palestinci ispastaju ni zbog cega..

<{POST_SNAPBACK}>

Cudno! Sta radi onda NPD u njemackom parlamentu ili tvoje kolege koje su na Forumu pricali viceve i uzvikivali " Heil Hitler"

Ja nisam rekao da se genocid nije desio, samo sam povukao paralele. Istarzivanjem bi se mogla cifra povecati ili smanjiti. ipak, opet kazem, nisam rekao da se genocid nije desio. Uostalo, svugdje u slobodnom svijetu mediji objavljivaju dokumentarne filmove, vode debate iz proslosti. Najnovija izjava Zak Siraka za cioniste tokom napada na Libanon je: "Osudjujem Izrael za sprovodjenje nacisticke ideologije nad neduznim narodom Libanona i Plaestine" Niko ga za tu dvolicnost nije osudio.

Slican primjer: Winston Churchil je njemce nazivao Hunima i divljacima, a poslije zagovarao suradnju s njima. Niko ga nije osudio za dvolicnost. Samo njemci ne smiju nista reci, odmah nazista.

Zanimljivo je da mi prigovaraju oni koji i sada nose crne i crvene kosulje, oni koji jos zale za Partijom i svojim dzelatima. Uvijek nesto novo izvlace iz svojih mozgova i turkaju drugima pod nos. Sigurno se zele rijesiti proslosti pa prigovaraju drugima. Pokusavaju svim intrigama da stvore od mene negativca. negativac je u njima, nek prvo negativca pobijede kod sebe pa poslije neka na druge kritike bacaju.

Ljustili mene, oljustili sebe.

svako namjerno ubojstvo je zlocin
holokaust se desio i to je dozano tako da se i zlocin desio

ko ubije jednog covjeka kao da je ubio cijeli svijet -eto koliki se zlocin desio

pozdrav od zilhe

snake, preveslali ste vi sami sebe! Ja, da sam genocid poricao, vi se ne biste slozili s pitanjem Palestine, ali dovoljno da osoba od koje je intriga pocela dobije temperaturu a ostali automatski upalu pluca.

Prije su pricali viceve o jevrejima i uzvikivali "Heil Hitler". tada nisu nasli mjesta za svoje replike.

Holokaost se desio ma kakav on bio

Mislim da je neumjesno zapitati se ikako da li je holokaust mit. Ako kazu da je 6 miliona zasto sad da mi dovodimo u pitanje koliko je tacno ih ubijeno to nece dovesti do umanjivanja zlocina nad jevrejima. Sad sto netko zeli negirati holokaust samo zbog ponasanja Izraela nad Palestincima je apsurd. Ono sto se dogada na Bliskom istoku je problem krive politike koja se vodila od strane veliki sila u to vrijeme a isto tako govori koliko su jevreji pouka izvukli iz svog stradanja 39-45 a to je 0. Kemo taj hodza koji sjedi sa Hitlerom je vjerovatno "veliki muftija" iz Jeruzalema koji je podrzavao Hitlera i njegove metode isto tako formirao i slao dobrovoljne brigade u evropu da pomognu Njemcima i pozivao arapski svijet da se pridruze Hitleru. Pod njegovim pokroviteljstvom je nastala i Handzar divizija, te neke brigade ciji su clanovi bili albanci.
Ja znam jedno hipoteticki gledano da je Njemacka pobjedila i da su istrjebili jevreje ko bi sljedeci na red dosao koja etnicka ili vjerska zajednica? Muslimani,pravoslavci...? :huh:
Hitlerov cilj nije samo bio da unisti jevreje i rome nego i Slavene a u tu skupinu spadamo i mi balkanci. Zbog cega onda da se muci da ubija bosnjake,srbe ili hrvate u II S.R. kad smo mi to sami cinili za njega u to vrijeme. I na kraju da je pobijedio sa onim ostatkom sto bi prezivio na balkanu on bi zavrsio. Navodio sam vec u nekom ranijem postu na ovoj temi citat iz njegove knjige o njegovim planovima za jevreje i slavene.
Vidis Kemo Staljin je nad svojim vlastitim narodom vrsio cistke, ako bi tako gledali onda bi i mi trebali tuziti Tursku za cistke nad nasim narodom u slucaju Omer pase Latasa koji je sve prvake tadasnje Bosne pobio samo zbog toga sto smo htjeli svoju drzavu, koliko je tad ljudi pobijeno. Da ne govorimo o drugim primjerima iz historje npr: Zlocini Rimljana nad Kartagom, 100 godisnji vjerski rat, SAD nad domorodackim idijanskim narodom, spanaca nad juzno americkim domorodackim stanovnistvom.

I koliko znam u casnom Kuranu ima ajet:" ubiti jednog nevinog covjeka je kao ubiti citav svijet", tako gledajuci sa moralnog aspekta bio jedan ili milion ubistvo je ubistvo i zlocin je zlocin.

[quote name='Kemal_S' post='101025' date='29.10.2006, 18:32']Historija kaze, Hitler je ubio 6 miliona jevreja a Staljin je ubio 20 miliona svojih ljudi tj. Rusa. Sad, ako je Hitler ubio 6 a ovaj 20 miliona ljudi, ispada da je Staljin bio tri puta gori zlocinac od Hitlera.

Postavlja se pitanje, zasto svi guraju u prvi red da je Hitler najveci zlocinac a Staljin se gotovo zaboravlja. Jel to zato sto Jevreji imaju najjacu propagandu.

Za mene je uzasno vidjeti sve te pokolje Jevreja i svih naroda u II svjetskom ratu, al mislim i da je 6 miliona Juda prenapucana cifra i da oni sa tim kontrolisu svijet i blamiraju sve narode. Ne znam tacne cifre, al jednostavno ne vjerujem da je ubijeno 6 nego mnogo manje Jevreja. Postoje ti nekakvi nacisti koji te cifre pokusavaju umanjivati al nisu nikad ozbiljno razmotreni.

Zasto prosjecan covjek ne zna da je poginulo npr. u II svjetskom ratu vise Rusa nego Jevreja. Zasto ne zna prosjecan covjek koliko je muslimana poginulo u II svjetskom ratu? -izgleda da su historiji bitne samo Jude. Zasto prosjecan covjek ne zna da je u staroj Jugoslaviji poginulo oko 300,000 samo muslimana.[/quote]
Staljin se zaboravlja iz tog razloga sto je puno Jevreja bilo u vlasti za vrijeme oktobarske revolucije tako i za vrijeme Staljinove krvave diktature.ko razumije razumjece,ko ne razumije sta cu mu ja.

[quote name='Chroono_targer' post='150936' date='16.03.2007, 02:14']Mislim da je neumjesno zapitati se ikako da li je holokaust mit. Ako kazu da je 6 miliona zasto sad da mi dovodimo u pitanje koliko je tacno ih ubijeno to nece dovesti do umanjivanja zlocina nad jevrejima. Sad sto netko zeli negirati holokaust samo zbog ponasanja Izraela nad Palestincima je apsurd. Ono sto se dogada na Bliskom istoku je problem krive politike koja se vodila od strane veliki sila u to vrijeme a isto tako govori koliko su jevreji pouka izvukli iz svog stradanja 39-45 a to je 0. Kemo taj hodza koji sjedi sa Hitlerom je vjerovatno "veliki muftija" iz Jeruzalema koji je podrzavao Hitlera i njegove metode isto tako formirao i slao dobrovoljne brigade u evropu da pomognu Njemcima i pozivao arapski svijet da se pridruze Hitleru. Pod njegovim pokroviteljstvom je nastala i Handzar divizija, te neke brigade ciji su clanovi bili albanci.
Ja znam jedno hipoteticki gledano da je Njemacka pobjedila i da su istrjebili jevreje ko bi sljedeci na red dosao koja etnicka ili vjerska zajednica? Muslimani,pravoslavci...? :huh:
Hitlerov cilj nije samo bio da unisti jevreje i rome nego i Slavene a u tu skupinu spadamo i mi balkanci. Zbog cega onda da se muci da ubija bosnjake,srbe ili hrvate u II S.R. kad smo mi to sami cinili za njega u to vrijeme. I na kraju da je pobijedio sa onim ostatkom sto bi prezivio na balkanu on bi zavrsio. Navodio sam vec u nekom ranijem postu na ovoj temi citat iz njegove knjige o njegovim planovima za jevreje i slavene.
Vidis Kemo Staljin je nad svojim vlastitim narodom vrsio cistke, ako bi tako gledali onda bi i mi trebali tuziti Tursku za cistke nad nasim narodom u slucaju Omer pase Latasa koji je sve prvake tadasnje Bosne pobio samo zbog toga sto smo htjeli svoju drzavu, koliko je tad ljudi pobijeno. Da ne govorimo o drugim primjerima iz historje npr: Zlocini Rimljana nad Kartagom, 100 godisnji vjerski rat, SAD nad domorodackim idijanskim narodom, spanaca nad juzno americkim domorodackim stanovnistvom.

I koliko znam u casnom Kuranu ima ajet:" ubiti jednog nevinog covjeka je kao ubiti citav svijet", tako gledajuci sa moralnog aspekta bio jedan ili milion ubistvo je ubistvo i zlocin je zlocin.[/quote]
i Srbi manipulisu,odnosno tvrde cifru od 600.000 pobijenih Srba u Jasenovcu
-------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------

[url="http://www.jasenovac.org/"]http://www.jasenovac.org/[/url]
Razotkrijte, demistifikujte, četničku podvalu sa spiskom

[quote name='Kemal_S' post='101025' date='29.10.2006, 18:32']Historija kaze, Hitler je ubio 6 miliona jevreja a Staljin je ubio 20 miliona svojih ljudi tj. Rusa. Sad, ako je Hitler ubio 6 a ovaj 20 miliona ljudi, ispada da je Staljin bio tri puta gori zlocinac od Hitlera.[/quote]
1939 godine Hitler i Staljin ( Molotov Edited by Korisničko ime