Jump to content
safet susic

Stranka Demokratske Akcije

Recommended Posts

Pa ako budemo birali najljepse onda nek svaka partija renta ove modele dok izbori neprodju.Kod nas ustvari u politickom zivotu narod ioanako 20.godina bira ciste budale.Ovako bi bar imali sta da vidimo pa bi insan lakse podnosio ove predizborne kampanje i njihove strasne LAZI....
  • Upvote 1

SDA USK-a je postala stranka seljaka i krkana. Ono što ima inteligencije i pameti ne može doći do izražaja. Nimalo mi nije žao zbog ovog "leta" sa vlasti, zaslužili su to. Gledala sam snimku skupštine i žalopojke smjenjenih ministara. Ne znam o njima ništa, i ne kažem da su ljudi lopovi, nesposobni i sl., ali kad je onaj jedan zakukao kako nije znao kako će kući bez auta, došllo mi je da ga gađam paradajzom, nije tip nikad čuo za autobus. A kad je zakukao oko porodice i žene, kao to je šok i stres za njih, bilo mi je došlo da sjednem u auto da ga potražim da mu ja pričam o šokovima, strahovima, neugodnostima, poniženjima, nepravdama, a sve to pod okrljem i vladavinom te iste SDA i njenog kadra.
  • Upvote 2

[quote name='Gyna2' timestamp='1340814465' post='460386']
Ma to su budale,nema njih nigdje...Što je bilo bilo je. Vidjet će te.

Ej vala tog polupjanduru zaista treba smaknuti.Kapacitet 0,izgled 0, miris 0.

Ovo za miris da pojasnim,imala sam priliku sjediti sa njim,ama brate čovjek smrdi na znoj i gotovo

Pa Role je jedini u toj bratiji koji na nešto liči. Zapravo ni on nema u glavi,ali dragi moji najljepši je među njima :)
[/quote]
dobro je da nisi osejtila miris prilikom spavanja
  • Downvote 1

SDA USK na testu demokratije!!!

[b]Preko 30 delegata od ukupno 54 koliko broji KO SDA USK svojim potpisima otkazalo povjerenje Esadu Bašagiću.[/b]
[b]Delegati ga terete za loše liderstvo, pogrešno vođenje stranke i ostale propuste.[/b]

Dali će Esad Bašagić pokazati i dokazati da je demokrata i odstupiti sa pozicije predsjednika ili će se "laktati" i pokušati izmanevrisati drugačiji ishod, vidjet će se u naredna 2-3 dana.
  • Upvote 1

Hoce,hoce otice on kao sto je otisao i Lipovaca iz SDP.Kod nas ko se jednom ugnjezdi u politicko leglo sa te pozicije moze ga jedino policija uhapsiti ili da ga na nosilima iznesu.Politicari sve daju samo fotelju NEDAJU....

Ove aktivnosti, kao ova sa pregledima ljekara. Pa mene ovo iritira do gole kosti!!!
Gdje su bili prije tj svih ovih godina, ovo je sramota i sramota i sramota da ovako kupe poene i birace..

Dokle vise narod mora biti neaktivan, u zabludi i nenacitan. dokle breco moja :)

profesor Eso ce izgleda dalje u srednjoskolske klupe, ali ako ga nag*ze sigurno pod okriljem druge stranke ce nastaviti mukotrpan zivot :)

[quote name='Ciklama' timestamp='1340866860' post='460422']
SDA USK-a je postala stranka seljaka i krkana. Ono što ima inteligencije i pameti ne može doći do izražaja. Nimalo mi nije žao zbog ovog "leta" sa vlasti, zaslužili su to. Gledala sam snimku skupštine i žalopojke smjenjenih ministara. Ne znam o njima ništa, i ne kažem da su ljudi lopovi, nesposobni i sl., ali kad je onaj jedan zakukao kako nije znao kako će kući bez auta, došllo mi je da ga gađam paradajzom, nije tip nikad čuo za autobus. A kad je zakukao oko porodice i žene, kao to je šok i stres za njih, bilo mi je došlo da sjednem u auto da ga potražim da mu ja pričam o šokovima, strahovima, neugodnostima, poniženjima, nepravdama, a sve to pod okrljem i vladavinom te iste SDA i njenog kadra.
[/quote]

Molim te ako ima gdje ta snimka da mi je proslijedis. Cisto da ispunim svoju umjetnicku dusu i takvom vrstom inspiracije :D

Guest
Skubi to radi Asocijacija mladih SDA. Iskreno želim vjerovati da to rade iz srca a ne radi predizborne kampanje, i vjerujem da su se trgnuli. Ako se kojim slučajem neko od njih nađe na kakvoj listi, onda znamo koji je njihov cilj.

Ovim starijim nema spasa.

Doduše, ima još ovaj mandat da dobiju koju stolicu, a onda nek se prijave kao Turčini :)

mogo bi se kladiti u oba svoja bubrega da ce posle izbora i ove aktivnosti zamriti, znaci zamriti ponavljam :)

kad bi barem pola godine posle izbora ovako svake sedmice bili aktivni, pa ja bih na narednim izborima puskom cero sve iz svog sela da idu glasati za SDA.. ni od te puske nista a ni od tih aktivnosti :D

Je li u pitanju maštanje ili SDA zaista priprema novu Vladu na USK-a?

ASSAD EL BASHAGY, nakon što su mu delagati u KO SDA USK otkazali povjerenje se sjetio starog komunističkog trika kojeg je iskoristio i njegov DRUG BAN KI HAMDO te otputovao u bh prijestolnicu svom predsjedniku na rukoljublje.
Nakon rukoljublja, uholjublja i guzoljublja Tihi predsjednik se smilovao te poručio delegatima da ASSADA još malicko puste da vlada.

Biće da je komunizam i komunistički maniri duboko usađen u biću krajiških tzv. lidera!!!

ivi iz SDA samo petljaju sa Asda.Napadaju hi a niđe veze.Imajli ikog pametnog da sastavi koju rečenicu.

Zar postoji SDA još uvijek na Kantonu? I ono malo snage što su imali, juče su skoro pa svi smijenjeni sa funkcija.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='nellacrvena' timestamp='1342164322' post='461186']
Zar postoji SDA još uvijek na Kantonu? I ono malo snage što su imali, juče su skoro pa svi smijenjeni sa funkcija.
[/quote]
zvat cemo tebe kad nam bude trebao takav potencijal

[quote name='Perviz' timestamp='1342207059' post='461214']
[/quote]
Neka hvala, dovoljno ste mi zla nanijeli, s vama ni u onoj "neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj"...s lica zemlje da nestanete, malo je.
  • Upvote 1

[quote name='nellacrvena' timestamp='1342207600' post='461215']
Neka hvala, dovoljno ste mi zla nanijeli, s vama ni u onoj "neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj"...s lica zemlje da nestanete, malo je.
[/quote]

samo ti zivi u nadi kad cemo mi sa lica zemlje da nestanemo,samo se nadaj :)

Guest
[quote name='Perviz' timestamp='1342207059' post='461214']
[/quote]
Znaš šta vama treba? :) Jedno političko kastriranje da se jednom zauvijek maknete sa političke scene!

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1342224532' post='461230']
Znaš šta vama treba? :) Jedno političko kastriranje da se jednom zauvijek maknete sa političke scene!
[/quote]

Hoces reci da ih kastriraju prije nego nastane jos koja SDA... :D

[b]PRIVREDA JE ŽIVOT!!![/b]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· 100 + projekat zapošljavanja pripavnika i volontera[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· “Zajedno zaposlimo osobe bez radnog iskustva – privrednici / Općina”[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Sufinansirat ćemo novozaposlene radnike u privredi[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo Garancijsko – investicioni fond[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Sufinansirat ćemo kamatne stope[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Izmijenit ćemo postojeće nestimulativne i neodgovarajuće odluke općine[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo Odjel za podršku investitorima[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Vratit ćemo brend „Cazinski sajam“[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Ravnomjerno ćemo izgraditi infrastrukturu na području cijele općine[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo Fond za zapošljavanje demobilisanih boraca[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Podržat ćemo finansiranje boračkih zadruga[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Obezbjedit ćemo Poticaje za otvaranje novih proizvodnih preduzeća[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Organizovat ćemo akciju “BUDI PODUZETNIK” - GRANTOVI za odlične i inovativne poslovne ideje.[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo korupciju i criminal[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Ukinut ćemo takes za novootvorene proizvodne obrte[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo rente i takse za novootvorene uslužne djelatnosti[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Sufinansirat ćemo poduzetnike početnike – START UP[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Rezervisat ćemo termin kod Načelnika za privrednike u toku sedmice[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Pretvorit ćemo STARU GIMNAZIJU u centar svih javnih ustanova[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo administrativne takse za sve korisnike[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Besplatan parking za poduzetnike[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Omogućit ćemo funkcionisanje Turističke zajednice Općine Cazin s ciljem korištenja turističkih resursa[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Stavit ćemo poslovnu zonu „Ratkovac“ u punu funkciju[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo EKONOMSKO – SOCIJALNO VIJEĆE OPĆINE CAZIN[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Značajno ćemo podržati formiranje obrta[/background][/size][/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo nezaposlenost[/background][/size][/font][/color]

Ma nema ništa bez SDA. Glasat ću za SDA iako sam se dobro nasmijao za ovo gore obećanje kako će se obezbjediti besplatan parking za poduzetnike!!
Koji je to mozak izmislio i kako misli sprovesti?

[b]PRIVREDA JE ŽIVOT!!![/b]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· 100 + projekat zapošljavanja pripavnika i volontera[/background][/size][/font][/color]
Strašno!
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· “Zajedno zaposlimo osobe bez radnog iskustva – privrednici / Općina”[/background][/size][/font][/color]
Samo uz neko posredovanje i pomaganje pri zaposljavanju - bez subvencija i gluposti.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Sufinansirat ćemo novozaposlene radnike u privredi[/background][/size][/font][/color]
Nepotrebno.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo Garancijsko – investicioni fond[/background][/size][/font][/color]
Za šta?
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Sufinansirat ćemo kamatne stope[/background][/size][/font][/color]
Čijim novcem?
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Izmijenit ćemo postojeće nestimulativne i neodgovarajuće odluke općine[/background][/size][/font][/color]
OK
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo Odjel za podršku investitorima[/background][/size][/font][/color]
Šta će raditi?
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Vratit ćemo brend „Cazinski sajam“[/background][/size][/font][/color]
Podržavam. Trebalo bi izgraditi i novu tržnicu gore na žitarnici za prodaju poljoprivrednih proizvoda.
[color=#282828][font=helvetica,arial,sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Ravnomjerno ćemo izgraditi infrastrukturu na području cije[/background][/size][/font][/color][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]le općine[/background][/size][/font][/color]
Pitanje je koju infrastrukturu i kako je financirati.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo Fond za zapošljavanje demobilisanih boraca[/background][/size][/font][/color]
Opet trošenje novca.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Podržat ćemo finansiranje boračkih zadruga[/background][/size][/font][/color]
Nepotrebno. Radije socijalna pomoc porodicama boraca, ali po imovinskom cenzusu.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Obezbjedit ćemo Poticaje za otvaranje novih proizvodnih preduzeća[/background][/size][/font][/color]
Nepotrebno. Samo smanjite administraciju i ubrzajte proces za otvaranje poslova.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Organizovat ćemo akciju “BUDI PODUZETNIK” - GRANTOVI za odlične i inovativne poslovne ideje.[/background][/size][/font][/color]
OK. Ali opet kojim novcem?
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo korupciju i criminal[/background][/size][/font][/color]
Kako?
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Ukinut ćemo takes za novootvorene proizvodne obrte[/background][/size][/font][/color]
Odlicno. Samo treba ukinuti takse za SVE OBRTE!
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo rente i takse za novootvorene uslužne djelatnosti[/background][/size][/font][/color]
Odlično. Ali opet kažem ne samo za novootvoreno nego za SVE!
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Sufinansirat ćemo poduzetnike početnike – START UP[/background][/size][/font][/color]
Nepotrebno. Samo smanjite troškove za državu ne morate nista sufinancirati. Smanjite davanja.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Rezervisat ćemo termin kod Načelnika za privrednike u toku sedmice[/background][/size][/font][/color]
U redu.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Pretvorit ćemo STARU GIMNAZIJU u centar svih javnih ustanova[/background][/size][/font][/color]
Ja bih ju pretvorio u obrazovni centar za mlade.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo administrativne takse za sve korisnike[/background][/size][/font][/color]
Odlično.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Besplatan parking za poduzetnike[/background][/size][/font][/color]
Nepotrebno. Ali cijenu parkinga u Cazinu itekako treba preispitati.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Omogućit ćemo funkcionisanje Turističke zajednice Općine Cazin s ciljem korištenja turističkih resursa[/background][/size][/font][/color]
U redu.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Stavit ćemo poslovnu zonu „Ratkovac“ u punu funkciju[/background][/size][/font][/color]
Kako? I šta to znači?
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Formirat ćemo EKONOMSKO – SOCIJALNO VIJEĆE OPĆINE CAZIN[/background][/size][/font][/color]
Ok. Ali nadam se da članove vijeća nećemo opet morati plaćati.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Značajno ćemo podržati formiranje obrta[/background][/size][/font][/color]
Kao što već rekoh samo smanjite broj papira i davanja i obrti će se otvarati.
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=rgb(247, 247, 247)]· Smanjit ćemo nezaposlenost[/background][/size][/font][/color]
Ovo je populizam.

Stranka SDA je propala u Cazinu budimo svjesni :) jel jihova kampanja krenula s ostrosca onda znate koliko je sati :) Mislim da ce Razim Halkic ako Bogda imati vise glasova od smaje Toromana :)
  • Upvote 1

[quote name='ASSKER' timestamp='1348013938' post='464066']
Stranka SDA je propala u Cazinu budimo svjesni :) jel jihova kampanja krenula s ostrosca onda znate koliko je sati :) Mislim da ce Razim Halkic ako Bogda imati vise glasova od smaje Toromana :)
[/quote]
bogami assker slabo misliš . najbolje da se javiš osmog oktobra kad vidiš koliko si fulo.

[quote name='Spartak1' timestamp='1348069678' post='464086']
bogami assker slabo misliš . najbolje da se javiš osmog oktobra kad vidiš koliko si fulo.
[/quote]

8-og ces vidjeti da ce nacelnik biti Nermin ogresevic ako Bog da :)
  • Upvote 1