Jump to content
safet susic

Stranka Demokratske Akcije

Recommended Posts

[quote name='cincilator' timestamp='1339535328' post='458729']
đe Alija samo pokupi tolku hrpu lopova jal u Foči, jal u Staroj Gradiškoj
[/quote]
prvo su Aliju pokupili Dobrica i Ljubo, te ga kroz islamsku deklaraciju kao remek djelo Aljino ubacili kao kukavicije jaje muslimanskom narodu. Onda je Alija u svoje redove i za najblize saradnike instalirao provjerene udbase Muslimovic, Mujezinovic, Rekic, itd. koji su znali kao se plete paukova mreza. I onda na kraju dolaze oni lopovi izvrsioci koji su imali zastitu.

Ja ne vjerujem da je Alija bio tako naivan i kratkovidan. To ti sve izmišljaš :)

Ja ne znam gdje su ovi bili zadnjih 15 godina???
Ovo jeste fino, ali brete gdje ste bili svih ovih godina.. prvo masovne rostiljade po krajini a sad i besplatni kursevi, i to necete vjerovati u zadnjih par sedmica otkako su imali incident sa SDP-om :)

[url="http://www.cazin.net/cazin/24457-besplatni-kursevi-stranih-jezika-i-informatike.html"]http://www.cazin.net/cazin/24457-besplatni-kursevi-stranih-jezika-i-informatike.html[/url]

[quote name='scooby-doo' timestamp='1339763531' post='458979']
Ja ne znam gdje su ovi bili zadnjih 15 godina???
Ovo jeste fino, ali brete gdje ste bili svih ovih godina.. prvo masovne rostiljade po krajini a sad i besplatni kursevi, i to necete vjerovati u zadnjih par sedmica otkako su imali incident sa SDP-om :)

[url="http://www.cazin.net/cazin/24457-besplatni-kursevi-stranih-jezika-i-informatike.html"]http://www.cazin.net...nformatike.html[/url]
[/quote]

Tako je to uvjek kad neko gubi fotelje ili kad su izbori.Evo nema dana da nema neke akcije mladih ili starih iz raznih partija.Koliko su ljudi opcinjeni vlascu i izborima pokazuju vjesti u svim medijima,novinama,portalima i ostalo.Samo se obiljezavaju neki datumi,podizu se spomenici,rade se razne akcije i ostalo.A niko nista neradi osim sto se pripremaju za izbore i zelje za VLASCU.Ljudi kako u Bosni narod neshvata da od politike zive jedino politicari a ne obicni ljujdi.Bojim se da smo postali zemlja u kojoj narod zivi u proslosti i slavi proslost a za buducnost,misle da ce se neko drugi za to pobrinuti.Neznam kakav je sutra datum i obiljezavanje necega.Idem da vidim na vjestima pa se cujemo...
  • Upvote 1

[quote name='mir&dobro' timestamp='1339830981' post='459091']
Sutra obilježavamo DAN POBJEDE NAD DOMAĆIM IZDAJNICIMA (MURTEDIMA).
[/quote]

Pa to vam je i jedina pobjeda koju mozete da slavite a to je POBJEDA NAD VLASTITIM NARODOM.

Pa ne pripada mom narodu onaj koje stao na stranu Karadžića, Mladića, Arkana, Legije i ostalih dželata te zajedno s njima vršio agresiju nad nama.
Mogu da prihvatim za sunarodnjaka onog ko je bio u toj ulozi ali se iskreno pokajao i distancirao se od te politike.
Međutim, oni koji i dalje smatraju tu politiku ispravnom su za mene [b]murtedi [/b]odnosno meni stran narod[b]![/b]
  • Upvote 2

[quote name='mir&dobro' timestamp='1339874539' post='459167']
Pa ne pripada mom narodu onaj koje stao na stranu Karadžića, Mladića, Arkana, Legije i ostalih dželata te zajedno s njima vršio agresiju nad nama.
Mogu da prihvatim za sunarodnjaka onog ko je bio u toj ulozi ali se iskreno pokajao i distancirao se od te politike.
Međutim, oni koji i dalje smatraju tu politiku ispravnom su za mene [b]murtedi [/b]odnosno meni stran narod[b]![/b]
[/quote]

Covjece ti si zadojen mrznjom prema ljudima koji su bili u Autonomiji.Ja licno nemrzim nikoga i nisam tako odgojen.Za mene u zivotu postoje samo dobri i losi ljudi a ne politicki nastrojeni.Dosad smo hiljadu puta na ovom forumu pisali o tome i to mi je manje vise postalo dosadno.Sa ljudima poput tebe sigurno covjek niti moze a niti zeli ulaziti u neke polemike pa necu ni ja.Ocito je da si ti od onih koji su politiku,rat i vjeru stavili u jedan kos.Da se to nije desilo nebi nam danas situacija u Bosni bila kakva jeste.Ako je za tebe neko MURTED ko je branio svoj kucni prag i koje ubijen na svojoj zemlji i ispred svoje kuce onda ja neznam sta da ti kazem na to.To je tvoje pravo da tako mislis.I doticni efendija Ceric je izdao fetvu pa se danas na njen pomen crveni i srami i zeli to da gurne pod tepih.Jednom rjecju nezeli covjek da prica o tome.Narod koji je protjeran sa svojih ognjista ito ne jednom vec dva puta,narod cije su kuce i imovina paljene i pljackane,narod koji je prozivio toliku golgotu po logorima kojih je bilo najmanje sedam na podrucju Cazina,Bihaca i Buzima.A da ja sam zaboravio da se o tome nemoze i nesmije pricati nego samo o Drmaljevu...
Ako su za tebe murtedi svi oni koji sljede Fikretovu politiku onda je cjela Kladusa i dio Cazina murtedi.Da bismo ugodili onima koje ti toliko obozavas mi bismo trebali sljediti njihovu politiku pljacke,progona,ubistava,kriminala,mita,korpucije i ostaloga sto je bilo i sto je i danas na sceni u nasoj domovini.Ako zivis tu u Bosni kada budes gdje putovao nemoj ni za zivu glavu preko murtedove zemlje.Ako i krenes kroz Kladusu svi su murtedi u njoj pa nemoj ni za zivu glavu stajati jer izgubices abdest....
  • Upvote 1
  • Downvote 1

i koje kandidat za nacelnika ispred SDA ?

Guest
[quote name='pirgo' timestamp='1340006010' post='459247']
I oni ovako misle pobijediti Nermina Ogreševića :O
[/quote]

A ko to može pobijediti Nermina Ogreševića? Niko.

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1340011305' post='459253']
[/quote]
A Chuck Noris? :dancing:
  • Upvote 1

[quote name='pirgo' timestamp='1340006010' post='459247']
I oni ovako misle pobijediti Nermina Ogreševića :O
[/quote]
Ko je rekao da misle???
Pitanje svih pitanja da li su oni uopce u stanju da misle :sarcastichand: . Ili samo dignu glavu sa zamisljenim pogledom u daljinu, pokusavajuci se doimati pametno.U ruci drze diplomu managera svega i svacega s pecatom orla, jer pravi Bosnjaci idu po znanje u RS gdje kao brilijantni umovi zavrse fakultet ili dva, za godinu ili dvije. A sve pod budnim okom i odobrenjem maticne stranke Bosnjaka. Jer samo kadrovi sa takvom diplomom su perspektivni u SDA. :az:
  • Upvote 1

Čudi me administracija koja po mom uvjerenju zna o čem se radi ipak toleriše jezik mržnje....

[u][i]Učenjaci skoro da su složni da je murted, tj. otpadnik od Islama, poput onoga koji je u osnovi kjafir, odnosno da je obavezan izgovoriti Šehadet (dva šehadeta) da bi mu tevba bila ispravna i da postao ponovo musliman. To dokazuju vjerodostojnim hadisom mutefekun alejhi: "Naređeno mi je da se borim protiv ljudi sve dok ne posvjedoče da nema drugog boga osim Allaha i da je Muhammed Allahov poslanik ...". Takođe, od dokaza da se murtedu ne prima tevba bez izgovaranja Šehadeta sa kojim se ulazi u Islam su riječi Uzvišenog: "Uzaludno je pokajanje onih koji čine loša djela a koji kad se nekom od njih približi smrt govore: "Sad se zaista kajem", a i onima koji umiru kao nevjernici ..." (En-Nisa, 18). To jest, ne prima se tevba onima koji su nevjernici sve dok ne prime Islam, a Islam se prima sa izgovaranjem Šehadeta.[/i][/u]
[size=2]
[size=3]murted-arapski,onaj koji odstupa; otpadnik od vjere[/size][/size]

Prema tome murted nije ni blizu ovoga što je opisano nekoliko postova prije ovoga Edited by grga

E moj Grga kod nas je svako bio murted ko je odstupo od politike SDA.Tu se vjera nije pitala.Valjda je prvo trebalo proci tu njihovu nekakvu proceduru pa da najvisi organi odluce koje sehid a ko murted.Oni znaju najbolje odnosno znali su u to vrjeme Ceric,Makic,komanda korpusa i najvisi organi okruga.Kad oni to kazu onda sumnje nema.Zato me necudi pisanje ovoga doticnoga godpodina u predhodnim postovima.

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1340011305' post='459253']
[/quote]

Vic:
Moli se Židov (Jevrej) svake noći bogu da dobije na lotu i jednu noć mu se bog prikaže i obeća siguran dobitak, al pod jednim uslovom, a to je da uplati loto.

[quote name='grga' timestamp='1340018582' post='459264']
Čudi me administracija koja po mom uvjerenju zna o čem se radi ipak toleriše jezik mržnje....

[u][i]Učenjaci skoro da su složni da je murted, tj. otpadnik od Islama, poput onoga koji je u osnovi kjafir, odnosno da je obavezan izgovoriti Šehadet (dva šehadeta) da bi mu tevba bila ispravna i da postao ponovo musliman. To dokazuju vjerodostojnim hadisom mutefekun alejhi: "Naređeno mi je da se borim protiv ljudi sve dok ne posvjedoče da nema drugog boga osim Allaha i da je Muhammed Allahov poslanik ...". Takođe, od dokaza da se murtedu ne prima tevba bez izgovaranja Šehadeta sa kojim se ulazi u Islam su riječi Uzvišenog: "Uzaludno je pokajanje onih koji čine loša djela a koji kad se nekom od njih približi smrt govore: "Sad se zaista kajem", a i onima koji umiru kao nevjernici ..." (En-Nisa, 18). To jest, ne prima se tevba onima koji su nevjernici sve dok ne prime Islam, a Islam se prima sa izgovaranjem Šehadeta.[/i][/u]

[size=2][size=3]murted-arapski,onaj koji odstupa; otpadnik od vjere[/size][/size]

Prema tome murted nije ni blizu ovoga što je opisano nekoliko postova prije ovoga
[/quote]

Očigledno se nekome sviđa ovakvo ili slično pisanje, samo čeka pravu "žrtvu" da to napiše umjesto njega :)

Guest
[quote name='pirgo' timestamp='1340026484' post='459285']
Moli se Židov (Jevrej) svake noći bogu da dobije na lotu i jednu noć mu se bog prikaže i obeća siguran dobitak, al pod jednim uslovom, a to je da uplati loto.
[/quote]

Jel se i ti nadaš? :)

[quote name='Namik Šepić' timestamp='1340034808' post='459317']
Jel se i ti nadaš? :)
[/quote]

Ja čak ni ne gledam na televiziji.

Guest
[quote name='cincilator' timestamp='1340130187' post='459472']
ovima je iz SDA najbolje da odustanu
[/quote]

Pa sve u svemu će bolje proći neko SDP-ovci koji nisu u stanju da izdrže pritisak, pa pod istim napuštaju stranku, i onda se u istu vraćaju kad se riješe pojedini problemi.

I takvi su u strankama.

Žalosno.

[quote name='Gyna2' timestamp='1340311674' post='459752']
Husein Roki Rošić
[/quote]
Taj je pomnožen s nulom!
  • Upvote 2