Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Koje Auto Je Najteze Ukrasti?

Recommended Posts

Opele nije lako ukrasti,jer imaju dodatno zakljucavanje bar je moj imo,a ima za sva auta jedan nacin kojega se nemere ukrasti,ima kljucaona z auta isto prikaci se za volan i kvacilo, i to je nemoguce odkljucati il prerezati, u sloveniji se auta kradu dosta,moja cura ima to stalno i nikad nisu ni pokusali sta da urade,jer znaju da je nemoguce to odklucati,svima koji se boje preporucujem to,a nije ni skupo,samo mozda bi dosadilo uvjek to stavljati itd,al kad se naucis nije to nista.

po meni nije stvar zastite auta ... vec osposobljenosti lopova ...

pravi lopov ukrade sve jedno auto, nijedno sigurno nije...

upravo tako ...

vecina auta danas imaju  blokade motora koje bez sifre je jako tesko  pokrenuti...

ali imaju lopovi i sprave za probijanje sifri ...

imaju ljudi i sprave za razbijanje blindiranih vrata ali koaj je poanta ?

sve sto je napravljeno moze se i unistiti, to je sigurno, ali zato je najbolje ko u mene prijatelj sam sebi napravio jedan prekidac, sakriven, bez njega nema voznje, ni kontakta ni nista.. nije komercijalno, ne zna niko za to, dok ojn skonta sta je, neko je naisao i omeo ga u kradji..

sve sto je napravljeno moze se i unistiti, to je sigurno, ali zato je najbolje ko u mene prijatelj sam sebi napravio jedan prekidac, sakriven, bez njega nema voznje, ni kontakta ni nista.. nije komercijalno, ne zna niko za to, dok ojn skonta sta je, neko je naisao i omeo ga u kradji..

<{POST_SNAPBACK}>

Momak jesi ti gledo ono, neznam sad koje AUto ko fol 100% sigurno. Ruski mafijasi U DE zapalise vatricu ispod i bum vrata se sama otvorise :D hej pravom lopovu se nemoze nista sakriti nit sprijeciti..

to se moze kod starijih auta ...koja mislim i da nisu bas na meti lopova ... zamisli da platis auto desetak hiljada EUR-a i da ti sam postavljas pekidac u njega ...

to se moze kod starijih auta ...koja mislim i da nisu bas na meti lopova ... zamisli da platis auto desetak hiljada EUR-a i da ti sam postavljas pekidac u njega ...

<{POST_SNAPBACK}>

da, bas na takvom autu je i radjeno, skupljem autu, kakve veze ima ako ti znas sta radis, normalno da nece neko prckati oko toga ko nema pojma..

da, bas na takvom autu je i radjeno, skupljem autu,  kakve veze ima ako ti znas sta radis, normalno da nece neko prckati oko toga ko nema pojma..

pa sta kada odes u servis ... neki sitan kvar vezan za elektroniku ...
nemoj me pogresno svatiti to je super ... ali

ma lako je svako auto ukrasti ko je profy u tome..onaj kome idu ta auta zeli uvijek sve novije i novije a sad na tim profy kradljivcima je da nadju nacin kako ukrasti il nema kruha :)

najteze za ukrasti?!
hmm...

"Kit"- ono auto do David Haselhofa aka Michael.....hehe...iz knight raidera;)

[quote name='[TaKe_dOwN' post='147705' date='Mar 2 2007, 01:54 AM']najteze za ukrasti?!
hmm...

"Kit"- ono auto do David Haselhofa aka Michael.....hehe...iz knight raidera;)

_________________________________________________________________________[/quote]
wahahahah sto me nasmija fakat ima tu istine :D :D

[quote name='Meshaa' post='126305' date='Dec 28 2006, 01:45 AM']Ovom sto krade ova auta na ovom filmicu se po govoru vidi da je nase gore list. Tipicni krajisnik.[/quote]

a jest dobar video.. trebalo bi ovo ici probati :D :D

najteze je ukrasti kr

Pravom lopovu profesionalcu (ako mu je do nekog auta stalo) ukrast ce ga pa na bilo kakav nacin. Ovdje u CH toga nema, ali zna se koja su auta u Bosni aktuelna za kradju: VW, Audi, BMW i Mercedes, nije vise fazon u autu vec u dijelovima.
Najbolje je imati neko egzoticno auto, nece ga niko, jer svi znaju da nije lako doci do dijelova. Posto je u mene cojk iz Prijedora mi smo se o tome dosta informisali, taj kraj tamo je poznat po kradjama auta, pa kad odemo u grad pazimo gdje cemo ga parkirati a kad se vracamo prema parkingu pitamo se jeli jos tamo :o zalosno ali istinito. Oni ako njega ne mogu odkljucati odmah ga odslepaju (tako da znate). :)

prije 2-3god dosao ciko s porsheom bokser onaj cini mi se i parkirao ga ispred kucica dole i znate sta je ciko radio citavo vrijeme...oko auta ogledavo...:)
zato u bosni najbolje japanca i rahat si...mada ne volim kad cojk veli baci torbu pod sic :)

audi je trenutno najveca meta svi profesionalaca u tom poslu bar kod nas u bosni ali zasto to ne znam valjda je nekako najisplatniji hehehhe

Gledo sam ja jednu emisju Top Gear-a i gdje su testirali auta, koje je najteze za ukrasti...

Rezultati Top Gear:

Audi A8 6.0 - Nemoguce
BMW 760i - 57 m
MB S600 53 s (KATASTROFA)
Smart 22s
Golf IV 8s
Golf V 15s
.
.
.
Renaulat Clio 9min 48 s (NISU MOGLI VJEROVATI)

................................................................................
..

I kad su oni to sve zavrsili doveli nekoga lopova, faca mu je bila zamaskirana, svakoga je otklu�o + upalio za manje od 3 min...

BMW 520 d,isto se nemoze ukrasti,jer Auto se upali samo ako ima kontakt sa kompaktiblim Chipom koji se nalazi
u kljucu.Morete komotno zaboraviti fantazije iz filmova,da neki manijak spoji 2 zice.

BMW 520 d,isto se nemoze ukrasti,jer Auto se upali samo ako ima kontakt sa kompaktiblim Chipom koji se nalazi
u kljucu.Morete komotno zaboraviti fantazije iz filmova,da neki manijak spoji 2 zice.

Sva moderna kola koriste isti sistem, ali sve se može kad se hoće.

Ako ništa, odnijeće na rukama.

Sva moderna vozila imaju jednu ugradjenu Regularnu Kutiju.Njemci je zovu Steuerungsgerät i to je jedna
drugacija verzija od Black Box kao sto kod Avionima.Auto se samo pali,ako su kljuc i Kutija u sinkronisaciji i
nece se palti Auto ma da spojis oba isparvne zice.Prije toga sve je bolje ukrasti Biciklo,nego probati
ukrasti Auot.
BMW prazan ima 1,7 tona,ja bi voli vidjeti onoga ko ce ga nosti rukama.!

Meni ispred nosa ukradose auto prije nekoliko godina. Samo sto sam usla u salu po dijete kad sam se vratila nigdje auta.