Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Koje Auto Je Najteze Ukrasti?

Recommended Posts

Eto, znal iko da mi kaze koje se auto najteze ukrade? -il, koje je auto teze za otkljucati i mahanti sta iz njega. VW je kako cujem kod nas toliko proucen kod lopova da su magistrirali i vis ga haman ocima mogu otvoriti. Audija A4 sam licno sa nekakvim kljucem od starog kadeta otkljuco i to na vise mjesta, svoj prijateljev... nisam se ni usudio ispitati na tudjim :) Imam golfa 3, ljetos, izasao ja iz SAMM-a, otkljucao golfa i sjeo u njega kad vidim nesto nije u redu unutra nov mp3, presvlake mi nepoznate i tek onda sam skonto da je kljuc moje trice isti ocito ko od ove trice i da se tip parkiro tik uz mene. Izletio sam brzo prepavsi se da ce neko pomisliti da kradem auto... covjeku sam i ostavio otkljucano auto od straha :)

Kontam nesto, jesul Japanci i Korejci tezi za otkljucati. Volio bih prodati golfa i uzeti kakvog japanca il korejca il francuza sto malo trosi i kotaci se na dizel...

Kontam nesto, jesul Japanci i Korejci tezi za otkljucati. Volio bih prodati golfa i uzeti kakvog japanca il korejca il francuza sto malo trosi i kotaci se na dizel...

<{POST_SNAPBACK}>

ajj ne idi na japanca to su auta stvarno dobra ali brete kad se i pokvare za dio moras ici u Japan ne uzmaaj to sebi za zivu glavu sto moras cekati da ti dodje narudzba a sto ces platiti troduplo vise.

A lopov ako je naumio da ukrade auto on ce njega ukrasti i tu nema price.

Najlakse je ukrasti ficu ili peglicu :)
Samo nogom udaris.A ko bi ukro od MR.BEAN hehehe
Cojek zakljuca kilitima :lol:

ma kemale znaju ljudi svasta vjeruj meni.Sto ti ne bi sebi lijepo napravio onda vec kakav sigurnosni sustav bolji.Izace te jeftinije ako bi samo zbog toga uzimao japanca

ma, nesto kontam, te japance nije interesantno ni ukrasti, jer npr. ako mi neko ukrade golfa, policiji tesko naci golfa jer golfova kolko hoces kod nas... dok npr. malo rjedje su Honde pa su lakse policiji za sociti. Ja ako odem u Prijedor i ostavim golfa u kakav zavlacak, nama mi nesto skidose. Neki dan u Prijedoru mi

..-brete kad se i pokvare za dio moras ici u Japan -..

<{POST_SNAPBACK}>

neslazem se bas...moj stari fura japanska auta od '95 i samo je mitsubishije imo dosad..pokvari s ponesto,vrlo rijetko, al nije problem ni za dijelove, ne jednostavno ko za njemacka auta al ipak OK! p.s neznam kako u bosni stim..
respect japanskim autima :D ako se nakupim kakvi para,imam u planu EVO 8 :)

ma nije njega problem kupiti, odmah sebi jos jedan posao nadji da imas za tankanje... da ga ne bi gledao parkiranog ispred kuce :)

najteze je ukrasi forda
statistika kaze da je po broju POKUSANIH provala u auta najbolji ford daleko ispred svih drugih
ja imam citroen i niko ni ne gleda hahahahahhaha
ni ja ga negledam samo vozim kad moram

ma nije njega problem kupiti, odmah sebi jos jedan posao nadji da imas za tankanje... da ga ne bi gledao parkiranog ispred kuce :)

<{POST_SNAPBACK}>

ma parking mi je oko 200m od stana pa nebi toliko bolilo gledati ga parkiranog :D neg, samo kazem,da nikad nebi htjeo imat auto koje nebi mogo uzeti gotovinom a i da ga mogu uzdrzavat standardno i vozat se koliko i kud ja hocu pa makar ceko jos 10godina <_<

je li neko mozda vidio onu askonu bijelu(moja bjeela askona :) ) fura je neki covjek po carsiji bijela i ima neke vatre po sebi pravo krkanska,al zanimljivo je da nikako nema brava na vratima,vrata se otvaraju na dugme,, :) koja fora :)

najteze je ukrasi forda
statistika kaze da je po broju POKUSANIH provala u auta najbolji ford daleko ispred svih drugih
ja imam citroen i niko ni ne gleda hahahahahhaha
ni ja ga negledam samo vozim kad moram

<{POST_SNAPBACK}>

vidis, i to je dobra ideja, Ford. Koji ludjak bi htio ukrasti forda? -jedino, ide zima a znam da Fordovi dizeli se tesko pale zimi. To mi se kod njih ne svidja.

Nesto mi nampo i Seat... to je auto kao VW, ima sve od VW-a od-do a jeftiniji je :)

a jestel culi za kradzu sa lopticama za tenis,... :)

ovo sa lopticom za tenis mi je poznato odavno, najvise uspijeva kod audija..

po meni japanci,kinezi.itd. proizvode dobra auta, jel danas su vecinom sva auta dobra, nisu to auta 85,86,800 god, to je sve 2001,2003. Kemo uzmi sebi hondu crx, dvicu. hehe to je za tebe, taman u nju stanes..

Eto, znal iko da mi kaze koje se auto najteze ukrade? -il, koje je auto teze za otkljucati i mahanti sta iz njega. VW je kako cujem kod nas toliko proucen kod lopova da su magistrirali i vis ga haman ocima mogu otvoriti. Audija A4 sam licno sa nekakvim kljucem od starog kadeta otkljuco i to na vise mjesta, svoj prijateljev... nisam se ni usudio ispitati na tudjim :) Imam golfa 3, ljetos, izasao ja iz SAMM-a, otkljucao golfa i sjeo u njega kad vidim nesto nije u redu unutra nov mp3, presvlake mi nepoznate i tek onda sam skonto da je kljuc moje trice isti ocito ko od ove trice i da se tip parkiro tik uz mene. Izletio sam brzo prepavsi se da ce neko pomisliti da kradem auto... covjeku sam i ostavio otkljucano auto od straha :)

<{POST_SNAPBACK}>

Poznato mi je to -loptica za tenis - hehe , al kod nas ovdje je najlakse ukrasti golfove , jer su i najtrazeniji, kod nas .!

vidis, i to je dobra ideja, Ford. Koji ludjak bi htio ukrasti forda? -jedino, ide zima a znam da Fordovi dizeli se tesko pale zimi. To mi se kod njih ne svidja.

Nesto mi nampo i Seat... to je auto kao VW, ima sve od VW-a od-do a jeftiniji je :)

<{POST_SNAPBACK}>

pa fino si pito koji je najteze ukrasti
recimo u engleskoj je vw manje zatupolje pa nije tako interesantran za kradju a forda je tesko ukrasti zbog onih brava cudnij a ja sam svog forda provalio za 5 sec tako sto sam razbio bocni prozor

ma daj ljudi sta se sikirate...kupite ficu pa je nik nece ni pogledati sto se tice kradje...il kakvog porsea pa ni njega nece pogledati niko...

ma kemi bi i tenk ukrali :lol:

ja nmislim da je najteze ukrasti volvo pa makar znam da su oni jedne godine bili najsigurnije auto sto se tice ti zezanja ali ne znam opet zasigurno

Guest Doctore_

Gledo sam ja jednu emisju Top Gear-a i gdje su testirali auta, koje je najteze za ukrasti...

Rezultati Top Gear:

Audi A8 6.0 - Nemoguce
BMW 760i - 57 m
MB S600 53 s (KATASTROFA)
Smart 22s
Golf IV 8s
Golf V 15s
.
.
.
Renaulat Clio 9min 48 s (NISU MOGLI VJEROVATI)

................................................................................
..

I kad su oni to sve zavrsili doveli nekoga lopova, faca mu je bila zamaskirana, svakoga je otklu

ja nmislim da je najteze ukrasti volvo pa makar znam da su oni jedne godine bili najsigurnije auto sto se tice ti zezanja ali ne znam opet zasigurno

<{POST_SNAPBACK}>

Cito sam u auto magazinu da je Volvo tesko ukrasti, ali takodje i Audi-je i BMW, je tesko maznuti..