Jump to content
_women_

Sta Nikad Ne Jedete?

Recommended Posts

palacinke, masiracancu i dukmu nikad nejedem.. drugo mi nista nemoze nampasti sto nebi mogla jesti :)

[quote name='[_maza_]' post='271838' date='29.09.2008, 16:44']
Luk i kupus :ai: Ne znam da ima i

[quote name='cazinski-sejtan' post='269078' date='22.09.2008, 18:35']nikad ne jedem pitu od kupusa[/quote]

pratim, jednom sam samo na vrh jezika probao i reko vise nikad

[quote name='[_maza_]' post='271838' date='29.09.2008, 16:44']
Luk i kupus :ai: Ne znam da ima i

nikad ama bas nikad nista sto je iz mora fuj...koji je to smrad...a samo mi tata to u kuci jede,od ostali nece niko :eek:

Ja kad vidim masiracnicu u tepsiji najradje bi otvorio prozo i bacio je.Ko je izmisli sve ga ne jeblo :)

[quote name='ka5an' post='278993' date='23.10.2008, 20:52']Ja kad vidim masiracnicu u tepsiji najradje bi otvorio prozo i bacio je.Ko je izmisli sve ga ne jeblo :)[/quote]

jel ti to neme zajebavas (mene i moju porodicu zovu masiracari,nemam pojma zasto... :huh:

a bogami volim jesti i masiracancu i sve sto je sa masiracom :icon_cheesygrin:

Imam i ja takve u kuci a ja se jezim od masirace a narandzasta boja mi najdraza :)

Masanacu ama bas nikad nejedem,zatim masaricancu,kupus piti,dukmu,zeljancu,,grah isto nevolim bas jesti,, <_<
paprike pecene nikad ama bas nikad necu jesti,nevolim ih nikako, :unsure:

[quote name='H-A-R-I-S' post='271992' date='30.09.2008, 02:57']a ti mala kakva je hrana bez luka, nes u familiju nek znas, ja se ne odvikavo jos od toga...sala mala[/quote]

:rofl:

Pa,sad... :D

Da dodam jo

kupus pitu, bumbare, ripu, burek od droba, kalju, hmm mozda ima jos samo se ne mogu sjetiti :D

pozz,

Jednom u životu sam probao [b]kalju,[/b] (majka me natjerala motkom :crybaby: ) povratio sam sve (da prostite).
Od tada, nikad više kalju probao nisam. Inače sam "mlin od svakakvog žita" :eat: i držim da grijeh ide iz usta a ne u usta.

Ako popijem alkohol, ponekad se i napijem, kakva je razlika preskakati svinjetinu?

U nastavku slijede "moralisti"... :bj:

[quote name='Rhapsodic' timestamp='1331912212' post='451508']
Jednom u životu sam probao [b]kalju,[/b] (majka me natjerala motkom :crybaby: ) povratio sam sve (da prostite).
Od tada, nikad više kalju probao nisam. Inače sam "mlin od svakakvog žita" :eat: i držim da grijeh ide iz usta a ne u usta.

Ako popijem alkohol, ponekad se i napijem, kakva je razlika preskakati svinjetinu?

U nastavku slijede "moralisti"... :bj:
[/quote]
iznutrice i burek od droba(bljak)...to nikako ne jedem,ali nisam neki gurman inace :)

ne volim cufte, sve ostalo stima :D