Jump to content
_women_

Sta Nikad Ne Jedete?

Recommended Posts

ja brete sto ne volim bumbara...pfuuj :blink:  :(  i svinjetine naravno :D

<{POST_SNAPBACK}>

Izvini

teleci mozak, to je jedina stvar koju nikad, bas nikad ne bih mogla jesti, buahhh...

<{POST_SNAPBACK}>

ija nikad nebii i gadi mi s ejesti mozak zivotinje,to je bas nekako predatorski :lol:

u principu sve se moze jesti samo zavisi kakav covjek ima stomak.?generalno kod nasih ljudi je sto nesto nisu ni probali a vec naprave facu ljakkk.ja to ne volim.probaj pa ces vidjeti sta ce ti tvoje culo okusa reci.masiraca ili bundeva je jako ukusna i ameri su ludi za njom.kod mene u restoranu gdje radim pravimo supu od nje i vjeruj mi da nestane za cas.naravno ima se dobar recept za to i cak doktori je preporucuju zenama jer je dobra za zastitu od raka.znaci sve treba probati sto je na jelovniku i bez panike vjerovatno je ukusno.? :)

u principu sve se moze jesti samo zavisi kakav covjek ima stomak.?generalno kod nasih ljudi je sto nesto nisu ni probali a vec naprave facu ljakkk.j

<{POST_SNAPBACK}>

ah...stas...zato su nasa usta osjetljiva, dok nes stavimo, ak imamo predstavu da se to nama nece svidjeti, ti cemop to povratiti koliko god fino bilo....to se cini mi se zove psihologija..hehe...

ma ja ne mogu kalje, ni bureka frge brete...
ima jops stvari..sam sam preumoran za nabrajati...toga se sjetio prvog;9

ne bih mogla pojesti puzeve,rakove,skampe,lignje i ostale te bljakaste stvari :blink:

ne bih mogla pojesti puzeve,rakove,skampe,lignje i ostale te bljakaste stvari  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

puzevi su onako tu i tamo, ali rakovi,skampe i lignje pa to bi mogao jesti svaki dan.imaju tako dobri sopecijaliteti da je to milina za vidjeti a tek onda za probati hmmmm.mnogi nasi ljudi kada su dosli tu u ameriku nisu jeli takvo nesto ali kada su jednom probali vise ih nemozes zaustaviti od toga.samo probaj i sve ce biti drugacije...vidjet ces.

Ma jedem skoro sve, pokusavam da izbjegnem svinjetinu, ne mogu hranu ako je previse masna (mogu u malim kolicinama), pokvareno, ne slano :D :D , ma jedem sve vecinom :D

[quote name='miss_cazin' post='151601' date='Mar 20 2007, 02:00 PM']lonac bljak... glavusu, dzigeru ...fuuuj et to nikad nejedem jednostavno mi se gadi od toga[/quote]
Aaaaaaaaaaj d

[quote name='MiSsy^' post='151838' date='Mar 21 2007, 05:26 PM']ne jedem: pita (osim krompirusu mogu),dzigera,droba,corbi,cilbura,svinjetine,graha,podkrize,makarona,

[quote name='_Vilena_' post='151966' date='Mar 22 2007, 02:13 PM']sta ti jedes ? Koncentrat ? :) :)[/quote]

hehe :) ma jedem sve osim gore navedenog :D

Ne kontam samo kako neko moze za hranu reci bljak, pu pu, fuujjj i slicne rijeci... Halloooo ljudi prica se o hrani, kakva god da je za hranu se ne govori ni bljak, ni pu pu, ni fuujj.... Otkud vam to?!
Moze se reci i ne svidja mi se to i to, ili jednostavno ne jedem... Kao sto i tema kaze... Ne moras dokrasavati raznoraznim nazovimo ih rijecicama... Suvisno je...

No hard feelings!!!

1) Drobompita (pita od droba) :an:
2) Bumbar

Inace rijetko jedem tjesteninu... ne pamtim kad sam zadnji put jeo :unsure:

Svinjetina se podrazumijeva :icon_cheesygrin:

Huh veliki je spisak hrane koju ne jedem,npr. omlet( nista sa jajima -osim kolaaca),musaka,makaroni i dr. vrste tjestenine,janjetina,ah svinjetina se podrazumijeva ni u snu snova,pite (osim krompiruse,bureka i sirnice),kljukusu samo kad me natjeraju i to 2 zalogaja u vrh glave,ne prefiram bas ni meso puno,onda turski doner i iskender ne mogu smisliti -al samo org. turski ,mislila sam da je to super hrana u Turskoj al' samo kad osjetim onaj miris janjetine u sve je mijesaju (i kad dobro naglasis da ne stave janjetinu opet dzaba :angry: ) ,odmah mi se prevrne zeludac -nikad vise to. Ali nasi kebapi dolaze u obzir.

onako volim jest luk ,sve vrste salata :lol: ne bjezim od janjetine a svinjetinu izbjegavam (ono kad se krizaju razne salame pa pijemo to ne racunam)skoljke su super ,ribe volim :rolleyes: nevolim nesto onu pitu livacu -dukmu i puru nejedem nikako ...to sam u ratu jeo mjesecima pa mi i sad muka kad pomislim da je rucak pura,vecera ta pita slicna kljukusi a zuti se ko dukat :lol:

ne vOlim drOb jesti..... i dzigeru..i tak to.. :( Edited by auslanderka zauvjek bosanka
tebi fuj al ipak hrana koja je nekom njami,bez toga fuj ubuduce