Jump to content
[I-B-R-O]

Brdska autotrka na Ostrožcu

Recommended Posts

ee ja sam cuo da ce cazin.net na trkama predstavljati Ibrahim Ajdinovic i Rejhan Basagic. :) ja se nadam da ce to odraditi kako treba, drzimo vam vige-pive. pobijedite.... :)

mujo jesi li siguran da ces moci to izvesti? da bi prosao na atestu moras dosta para uloziti u auto... od konstrukcije sa sipkama u autu, do siceva, tapacirunga i ostalog sranja... provjeri ti to malo

<{POST_SNAPBACK}>

...nemora nista raditi na autuu moze jednostavno nasptupiti onako neoficijelno barem se je prije moglo sad neznam vise kakvo je stanje...

z

ee ja sam cuo da ce cazin.net na trkama predstavljati Ibrahim Ajdinovic i Rejhan Basagic.  :) ja se nadam da ce to odraditi kako treba, drzimo vam vige-pive. pobijedite.... :)

gdje si to cuo?

ee ja sam cuo da ce cazin.net na trkama predstavljati Ibrahim Ajdinovic i Rejhan Basagic.  :) ja se nadam da ce to odraditi kako treba, drzimo vam vige-pive. pobijedite.... :)

<{POST_SNAPBACK}>

I ja se pitam djes to cuooo?

jesam ja bio bas je bilo super Yugo je najbolji bila su 3-4 al su predobri imam nekih slika sto sam slikao pa dok ih ubacim na stranicu stavicu ovdje link

nije bio bas nesto Yugo je imao 2:54 onaj s POLOM iz cazina KAPAS je imao 3:09 evo ako nekog zanimaju slike neke stavio sam na www.edinagic.tk

nije bio bas nesto Yugo je imao 2:54  onaj s POLOM iz cazina KAPAS je imao 3:09  evo ako nekog zanimaju slike neke stavio sam na www.edinagic.tk

<{POST_SNAPBACK}>

meni ne otvara ove slike tvoje..samo ove privatne a nista od ovih s trke :blink:

bile su super trke,kolega ponio cam,pa sve snimao,ma ludnica :)

imam neke slike na mob,al mi nesto nece da prebaci preko usbea,al ako mogne stavit cu.

joj gorilo je nema sta stavicu ja imam nesto isjecaka, ma yuge su zakon deru sve zivo hehe imaju zajeban zvuk kad pocnu dole turirati cujes ih ko dzinke :D ne znam ko je imao najbolje vrijeme ali ona lancia je po meni isla najbolje bar na onom mjestu gdje sam ja bio.