Jump to content
Sign in to follow this  
breake-dancer

Kebab

Recommended Posts

[b]nisam ljubitelj ali ovaj sa pilecim mesom sto u Ljubljani prodaju na Trubarjevi je fenomenalan :) ali opet ovdje je jos uvijek veca senzacija horseburger :)[/b]

[quote name='Zelka' post='158958' date='May 3 2007, 17:43'][b]nisam ljubitelj ali ovaj sa pilecim mesom sto u Ljubljani prodaju na Trubarjevi je fenomenalan :) ali opet ovdje je jos uvijek veca senzacija horseburger :)[/b][/quote]

... a joj jes sam horsa strasan je superrrr uhhh brete da je sad jedan hehehe

[quote name='rockstar' post='158975' date='May 3 2007, 18:47']... a joj jes sam horsa strasan je superrrr uhhh brete da je sad jedan hehehe[/quote]

ja bom moj jasko odo sutra na horsa i kod sebine i kene hahahaha :D nampao mi :D njamuska
:D

[font="Comic Sans MS"]Prije mi se nikako nije svidajo...ali sada mui je bas super....bas sam ga juce jela mmmmmm pravbi bio samo malo previse pikantan B) [/font]

ja sam sinoc poslije gledanja sase matica otisao jesti kebab :D

bio samo tako gladan..

pojeo jedan,nekako mi bilo malo,ja i kolega narucimo jos po jedan,on je malo manje od pola bacio,nije mogao pojesti :D

all jaa sam jeo,i dva zadnja zalogaja mi stali u grlu hehehe jedva sam proguto :D nisam znao da et bar jedan i po kebab moze biti dovoljno za covjeka da se najede :D

[quote name='_Sany_' post='178854' date='Sep 14 2007, 11:23']sad bi mogla pojesti pola kebaba :lol:[/quote]
Hehe samo pola ehh :D bez dva ljuta nema nista :D, kebap je dobra hrana mmmm :) !

[quote name='unknown' post='178933' date='Sep 14 2007, 21:15']uhh u salzburgu na bahnhofu je dobar kebab,sad sam bas maloprije pojeo d

najbolji kebap u Salzburgu ima kos Saray
nema boljeg!

[quote name='Patriot' post='182306' date='Sep 27 2007, 02:33']najbolji kebap u Salzburgu ima kos Saray
nema boljeg![/quote]

Gdje taj dodje tacno?

Idemo jednom jesti :D

[quote name='EcI PeCi PeC' post='187658' date='Oct 19 2007, 12:47']jao samo dragi bog zna sta u onu smjesu sve pomjesaju...[/quote]

Nema veze uglavnom nek je dobro :D

[quote name='unknown' post='187773' date='Oct 19 2007, 22:04']Nema veze uglavnom nek je dobro :D[/quote]

Bas tako :D !, ista stvar i sa cevapima pa ih jedete hehe !

[quote name='EcI PeCi PeC' post='188041' date='Oct 21 2007, 11:22']Ni cevapi se nemogu svudje jesti i kupovat!!![/quote]

moze kod ibre :D tamo je sigurno :D

Ja sam jeo kebab na 7-8 mjesta u BiH i mogu reći da to nije ni K od kebaba (originalnog turskog za koji mora

Bash sam juce pojela kebab.. njamii :D kod Alija.. stvarno najbolje kebabe pravi u nashem kraju :D