Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Zakljucavanje Tema????

Recommended Posts

ama kome se tema ne svidja ovako,nek zaobidje i zivio...ne mora na svaku odgovarati,da bi dobio post vise...uostalom,to je stavr licnog izbora osobe hocel pricati o privatnom zivotu ili ne zar ne???

al mislim da je bezveze sto sada pravite slona od misa...ja sam misljena da teme ne treba zakljucavati...ako se nekom od modova ne svidja,nek zaobidje...

ako je iko primijetio,ja vec odavno zaobilazim te gluposti na LJZS...

Gospodo i pojedine forumasice,

Ovo je forum koji je pracen ne samo u Cazinu, i ne samo od strane pubertetlija. Oni prvi forumasi odrastaju a s njima i novim starijim clanovima forum postaje zreliji. Zbog citatelja i slike koju saljemo u svijet; Moderatori imaju pravo da brane ozbiljnost i razumnost foruma. Onima koji i na forumu zele razglabati o svojim zivotima van razumnih okvira dobrog ukusa o tome mogu na Disco urnebesu koji je i otvoren, izmedju ostalog, s tim ciljem. Neke stvari i ne treba pisati na forumu nego ih ostaviti za psihijatra ili seksologa.

PLasim se da je i ova tema prije svega rezultat licnih zamjerki na racun moderatora AZB umjesto na ispravnost radnje koju je uradila, a koju podrzavam zbog gore napisanog.

[quote name='Falcon' post='217140' date='Feb 25 2008, 17:08']Gospodo i pojedine forumasice,

Ovo je forum koji je pracen ne samo u Cazinu, i ne samo od strane pubertetlija. Oni prvi forumasi odrastaju a s njima i novim starijim clanovima forum postaje zreliji. Zbog citatelja i slike koju saljemo u svijet; Moderatori imaju pravo da brane ozbiljnost i razumnost foruma. Onima koji i na forumu zele razglabati o svojim zivotima van razumnih okvira dobrog ukusa o tome mogu na Disco urnebesu koji je i otvoren, izmedju ostalog, s tim ciljem. Neke stvari i ne treba pisati na forumu nego ih ostaviti za psihijatra ili seksologa.

PLasim se da je i ova tema prije svega rezultat licnih zamjerki na racun moderatora AZB umjesto na ispravnost radnje koju je uradila, a koju podrzavam zbog gore napisanog.[/quote]

Izgleda da demokratija

de ljudi ... tu ste da dajte misljenje i razmijenivate ideje,misljenja i tako to...
nije ibro ili profac ili mujo dao dzabe mod status ljudima..
tako zvani "ljudi" moderatori su tu da se brinu i da je sve ok...
bas i nema prepucavanja na ovom forumu sto se tice statusa...
znaju ljudi sta rade i tacka..
a ako neki clan koji je dosao prije nas ovde i koji ima 10 puta vise vredniji postova od nas..
zasto nebi smio zakljucat neki post ako mu ne pase ?
a nekima sto ne pase to.. smotajte jox i pevajteeeeee i belive i can fly :rolleyes:

:kiffer: :kiffer:

Neki se bune za obrisane postove a i ako im se tema zakljuca...

I onda ako nesto reces pravilno,ispane: "Ahh sta ti pametujes ovo onoo...."

Prvo ovo je ipak gradski forum i vecina se znate u "real life", ali svako forum treba moderaciju foruma s kojom bi forum bio uredniji, cistiji, pregledniji za citanje, ali sta ces obrises post odma napises knjigu zasto mu brises postove, smisla "zar ja ne smijem iznijeti svoje misljenje" nije niko rekao da ne smijes nego neka to misljenje bude u sklopu s temom.
Da se vratimo na Disco urnabes, za mene je to forum s kojim ne treba moderirati ama bas niko jer kao sto pise "[b]U ovom podforumu se ne broje komentari!". Sto znaci pisati sve sta se god stigne, nema locka, nema brisanja postova, jedino tu su admini ako se predje neka granica normale, pa po pravililma taj clan da se kazni javnom opomenom[/b] pred ban ili odma ban ( ovisi o visini greske ). Jos jednom napominjem na tom podforumu NIJE POTREBNA MODERACIJA.

evo i moje misljenje ja sam za to da se neke teme trebaju zakljucati jer se ode sa nekim stvarima i previse i cak u neciju privatnost se dira sto cak nema veze sa postavljenom temom.

To sto pisete da je auslanderka neku temu zakljucala to ne citam ali sigurno je imala razlog a i neko je mozda i napisao da se to prekine jer je otislo daleko.

Ja sam za sve da se sve teme zakljucaju ako se ode drugim smjerom napr:pisemo o neznam sad cazinu a ono se ode totalno na nesto deseto i po obicaju pocne vrijedanje.

Sto se mene tice BRISITE I ZAKLJUCAVAJTE IMATE PRAVO A ONAJ KO SE LJUTI NEKA PISE PAMETNO I NEKA NE VRIJEDA NIKOG I TEMA MU NECE BITI ZAKLJUCANA.

A bogami i vreme je da se nesto promjeni na forumu jer malo se osoba ovdje drze pravila i pisu svasta,neki su ovdje samo da bi budalili i vrijedali. :)

[quote name='bekir' post='217253' date='Feb 26 2008, 05:47']evo i moje misljenje ja sam za to da se neke teme trebaju zakljucati jer se ode sa nekim stvarima i previse i cak u neciju privatnost se dira sto cak nema veze sa postavljenom temom.

To sto pisete da je auslanderka neku temu zakljucala to ne citam ali sigurno je imala razlog a i neko je mozda i napisao da se to prekine jer je otislo daleko.

[b]Ja sam za sve da se sve teme zakljucaju ako se ode drugim smjerom napr:pisemo o neznam sad cazinu a ono se ode totalno na nesto deseto i po obicaju pocne vrijedanje.[/b]

Sto se mene tice BRISITE I ZAKLJUCAVAJTE IMATE PRAVO A ONAJ KO SE LJUTI NEKA PISE PAMETNO I NEKA NE VRIJEDA NIKOG I TEMA MU NECE BITI ZAKLJUCANA.

A bogami i vreme je da se nesto promjeni na forumu jer malo se osoba ovdje drze pravila i pisu svasta,neki su ovdje samo da bi budalili i vrijedali. :)[/quote]

Takve teme se nezakljucavaju vec ako se skrene sa teme obrisu se postovi i mod ili admin napise da se neskrece sa teme.

evo da i armer hund da svoj prijedlog na temu "zakljucavanje tema"

Ja kad bi bio mod briso bi postove uvrjedljivog sadrzaja i to 5 puta brisem, nakon 6 puta prva opomena nakon 7 "snizeno vladanje" 8 put ban sa foruma ;) ako nemogu ban direktno se javiti adminu :D

a teme nebi skoro nikoju zakljucavao neg bi sve fino negdje premjsestio, ovaj nas forum je pun temi i to svakakvih svagdje ima mjesta,

a ta necija misljenja da se teme zakljucavaju neke imaju razlog neke ne ... vecinom su bez razloga ...

... sto sam isto primjetio ovdje kod nas, neko ZENSKO kad napise neku temu ostane dugo dugooo vremena otvorena nema veze sto je glupa a dok neko od muski nes napise pogotovo ja u zadnje vrijeme, odmah se brise il zakljucava i nemojte me sad natjeravati da kazem koja tema koji post jer cu se morati svadjati a to mi nejde u prilog

mfg Farko aka Player

[quote name='PlaYeR' post='217261' date='Feb 26 2008, 05:13']evo da i armer hund da svoj prijedlog na temu "zakljucavanje tema"

Ja kad bi bio mod briso bi postove uvrjedljivog sadrzaja i to 5 puta brisem, nakon 6 puta prva opomena nakon 7 "snizeno vladanje" 8 put ban sa foruma ;) ako nemogu ban direktno se javiti adminu :D[/quote]

Eto steta sto nisi... Prepusti to Mod-Teamu :D

o boze,hrpa novokomponovanih modova koji su tek naucili tipkati sa 8 prstiju...kullll...

nije slucaj sa jednom temom da AZB zakljuca,nego sa hrpom tema,koje se kose sa njenim nacelima islama...

falcon,ja protiv zene nemam nista (ocigledno nista efikasno :D ) ali ona svoje frustracije ne moze iskaljivati preko foruma..uostalom nekad ne znas jel pise ona ili njen suprug...

neka bude svjesna da ne moze svakog "okrenuti na pravi put" tako sto ce ici redom i zakljucavati teme...onda treba LJZS komplet obrisati...

ljudi,tu smo da razmjenjujemo misljenja,i protiv toga sam da se teme zakljucavaju i kapak...

modovi su tu radi obicnog puka,a ne radi lijecenja svojih pubertetskih prepucavanja...

[quote]s obzirom da furate islam i da je ozenjen,misljenja sam da bi bio red da mu se ne svidjam...ni ti se meni ne svidjas,pa to drzim za sebe...izmedju ostalog,pricas o islamu i imas te naivne avatare,zar ne bi trebala da si zamotana od glave do pete,i da zivis po serijatu???batali internet,sjedi uz Kur

ovu temu cu ja sada zakljucati

vidite da je to nekad i potrebno

Moderatore smo birali na osnovu nasih saznanja da su na nekoj temi ok.
Mo

divlja

ohladi malo

ovakve pp su ti nepotrebne

[quote]glupaco jedna,glavu ti treba odrubiti koliko si glupa...

poslala sam ti pp da ne floodam,a ja nemam ovlasti moda da izlistavam te teme,ako vec sama ne mozes da ih nadjes...[/quote]

kao prvo,saljem ti ppke,da izbjegnem flood po temi i opcenito po forumu...al tebi ocigledno ne ide taj jezik...

i kao drugo,ako ne znas o vjeri tj ako je imas na pdf-u i ostalim formatima,nemoj se sprdati na racun bozije kuce...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361