Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

Ajd nek neko malo poslika tu zgradu FK Krajine,da se malo vidi taj napredak

[quote name='Dinko' post='317410' date='12.03.2009, 22:23']Svi u subotu na stadion pa cemo vidjeti kako zgrada izgleda......[/quote]

Ima nas koji smo poslom sprijeceni pa nemozemo doci na stadion

[quote name='hacy' post='317411' date='12.03.2009, 21:24']Ima nas koji smo poslom sprijeceni pa nemozemo doci na stadion[/quote]

Za vas takve cu ja angazovati prijatelja Budu da uslika stadion i upravnu zgradu....

[quote name='Dinko' post='317366' date='12.03.2009, 19:31']Udruzenje navijaca

Ev danas sam prolazio, pa bacih oko.

Zgrada je zelena, al' tamna zelena, nije ona asda boja :D

ljudi,molim vas... pa dajte suzdrzite se od glupih komentara,pogotovo ovih u vezi boje zgrade.to je toliko banalna stavr,ali eto odjednom je svima to glavna inspiracija za pisanje raznih postova.mislim,stvarno... necu o tome puno pametovati,ali vjerujte da ta zelena boja nema nikakve veze sa asda ili ne znam ni ja s kakvom partijom.

[quote name='farko_Legenda' post='317609' date='13.03.2009, 20:33']Nek je ofarbaju u

i ja potpisujem.... jes da su mogli neke druge bojee...all haj:$:$

ps: u restoranu je sve crveno-bijelo:DDD

KAKVE SU VAM PROGNOZE ZA SUTRA??:$:$

Moja prognoza je slijedeca: :D

Dugo je proslo otkako smo krajinu zadnji put vidjeli kod kuce :D ... bio sam na skoro svim prventstvenim utakmicama.. i fkt mogu reci da smo upola slabiji nego prosle sezone...

2:0 za nas sutra

rudar je treci mi predzadnji, samo ozren slabiji :D

proslo kolo nas dobio gosk a oni kod kuce bratstvom 0:0

nas 5 bodov adijeli od sigurne zone pa ce nam pobjeda trebati

al brete primamo puno golova.. najvise smo mi prmili u cijeloj ligi

Bratstvo - Olimpik ce biti najzanimljivija u ovom kolu i da vidimo hoce li sudije ponovo za svoje sarajlije da sude :D bas kao sto su sudili u nasu korist kada smo igrali protiv jedinstva :D

a tu je i bosna i zepce.. tu ce biti zanimljivo i mislim da ce biti jedina utakmica koja ce zavrsiti X

[quote name='speranza' post='317714' date='14.03.2009, 08:04']Danas FK Krajina nema alternative. Mora pobjediti! Treba doći i podr

Krajina je od pete minute vodila 1:0..

hoce mi ko reci ko je ona 8-ica?

Sadibasic definitivno nas najslabiji igrac. Go sam tacno gledao i vidio da je ofsajd.. onda smo imali jednu dobru priliku nisam vidio ko je osutao imao je stopostotnu... al suto u sredinu..

onda dvije fine prilike dva puta svira ofsajd jednom nije bio...

Zatvorena utakmica.. evo ja kod kuce sad cujem da se onaj dole dere :D govori hajmo sejtani :D .. mozda je pao jos jedan?

Dobra fudbalska predstava u Cazinu, ali ipak samo jedne ekipe jt. Krajine.
Rudar daleko od ekipe koja se bori za tzv. Premijer ligu, ocekivana bolja igra gostiju, al ono sto su prikazali danas u Cazinu je veoma slabo. Dovoljan podatak da su samo jednom zaprijetili pred golom Krajine u citavih 90 min.
Igraci Krajine odigrali veoma dobru utakmicu i pokazali svim prisutnim gledaocima da se nece dati do zadnjeg kola, te sa ova tri boda se ukljucuju u ravnopravnu borbu sa ostalim ekipama za opstanak.
Golove za Krajinu postigli Pavkovic br.11 pocetkom prvog poluvremena sjajnim lobom gostujuceg golmana, te sredinom drugog poluvremena Hodzic br.8 nakon sjajno nabacene lopte Railica iz slobodnog udarca odlicno skace i zakucava loptu glavom u gol istrcalog gostujuceg golmana. Igraci Krajine imali su jos dvije
100 % sanse, te niz poluprilika. Sve u svemu dobra igra Krajine.

Naprijed Krajino....

nek si mi rekao kako se zove osmica :D ... nas najbolji igrac.. barem danas

Olimpik dobio bratstvo u gostima 0:1, Jedinstvo - SASK napredak 1:0, Bosna - Zepce reko sam x ono 1:0 :D

Krajina jos uvijek 15-ta, ali kako su Bratstvo i Omladinac izgubili prisli smo im :D

Narednu utakmicu gubimo 100% jer igramo protiv Olimpika u Sarajevu, Omladinac docekuje Jedinstvo, Ozren ide u goste Sasku a Bratstvo u goste Vitezu. To je ono sto je nama bitno :D

Olimpik nas je prvu dobio 0:2 kod nas u Cazinu.. Rudar nas je tamo dobio 5:0 mi njih 2:0 :D ... poslije Olimpika kod kuce docekujemo vitez koji nas je prvu utakmicu dobio 3:0.

1. Olimpik 39
2. Jedinstvo 35
3. Bosna Visoko 32
.
.
.
14. Omladinac 17
15. Krajina 15
16. Ozren 13

[quote name='dzeno' post='317826' date='14.03.2009, 18:33']Dobra fudbalska predstava u Cazinu, ali ipak samo jedne ekipe jt. Krajine.
Rudar daleko od ekipe koja se bori za tzv. Premijer ligu, ocekivana bolja igra gostiju, al ono sto su prikazali danas u Cazinu je veoma slabo. Dovoljan podatak da su samo jednom zaprijetili pred golom Krajine u citavih 90 min.
Igraci Krajine odigrali veoma dobru utakmicu i pokazali svim prisutnim gledaocima da se nece dati do zadnjeg kola, te sa ova tri boda se ukljucuju u ravnopravnu borbu sa ostalim ekipama za opstanak.
Golove za Krajinu postigli Pavkovic br.11 pocetkom prvog poluvremena sjajnim lobom gostujuceg golmana, te sredinom drugog poluvremena Hodzic br.8 nakon sjajno nabacene lopte Railica iz slobodnog udarca odlicno skace i zakucava loptu glavom u gol istrcalog gostujuceg golmana. Igraci Krajine imali su jos dvije
100 % sanse, te niz poluprilika. Sve u svemu dobra igra Krajine.

Naprijed Krajino....[/quote]

super , drago mi je da je dobra igra krunisana pobjedom ... za razliku od proslog kola ...

zadnje tri, a nesto sam cuo da ce ove sezone 5 xD

Guest
Prvoplasirani tim na tabeli Prve lige Federacije BiH, sarajevski Olimpika u 17. kolu biće danas gost Bratstva u Gračanici. Gosti bi eventualnom pobjedom i dalje se nastavili kretati ka premijerliga