Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='[-A-D-E-M-]' post='299615' date='08.01.2009, 16:20']
[b]Nije Amir Harba

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='303741' date='19.01.2009, 10:37']Cujem da su pioniri krajine juce u Sarajevu osvojili trece mjesto na nekom turniru...

Preko 30 ekipa iz EX-Yu nastupali, a jedino Krajina od svih klubova iz BiH ostali u polufinalu i na kraju zavrsili kao treca ekipa turnira...

Na mladima svijet ostaje... Bice nesto od Krajine za koju godinu :)[/quote]

Inače se radi o dječacima uzrasta U-10 koje vodi trener Ekrem Topić, kojem kako se priča neki novi "klinci" planiraju uskratit povjerenje u omladinskom pogonu, ali sve čestitke njemu i dečkima...

[quote name='farko_Legenda' post='304044' date='20.01.2009, 00:34']Slu

[quote name='farko_Legenda' post='304044' date='20.01.2009, 00:34']Slu

[quote name='Incubus' post='304052' date='20.01.2009, 00:02']Pa ova nova uprava je u onom intervjuu na tv cazin koji je objavljen i na cazin.net rekla da nece dovoditi neprovjerene igrace sa strane, ako i bude dovodila da ce sigurno biti kvalitetni, pa eto vidjet cemo kakvi su na djelima, jer su na rijecima bili prilicno dobri. ;)[/quote]

Pa bas sto se tice ovog napadaca sto je stigao iz Inđije, nije da sje provijeren, nego se o njemu sve zna, dosao je na prijedlog trenera jer ga je on jedno vrijeme trenirao i zna kakav je momak, kakve u njegove mogucnosti i koliki je njegov kapacitet....Sad je druga stvar hoce li on tu igrati srcem, cisto sumnjam, ili samo za lovu koju ce dobiti...

gleda li neko RTV Cazin?

Ima emisija o Krajini ...

ja ev upravo upalio ...

[quote name='[I-B-R-O]' post='304388' date='20.01.2009, 23:21']
gleda li neko RTV Cazin?

ja ev upravo upalio ...[/quote]
o cemu su govorili ?

[quote name='[I-B-R-O]' post='304388' date='20.01.2009, 22:21']
gleda li neko RTV Cazin?

ja ev upravo upalio ...[/quote]

Mozees li i tu emisiju staviti na cazin.net....

Evo emisije koga interesira :)

[url="http://cazin.net/v4/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&Itemid=33&id=37"]http://cazin.net/v4/index.php?option=com_s...id=33&id=37[/url]

U ministartstvu je da odluka donesena 06.11.2008.god. ali je u praksi malo otezalo se stim i konacna odluka da Amir Harbas nije predsjednik Krajine niti vise ima ista s Krajinom je na snazi negdje od pocetka decembra peosle godine...

Volio bih znati jednu stvar, a ako neko zna sa 100% sigurnoscu volio bih da se izjasni...
Danas cujem kako je FK Krajina kupila novi komplet sportske opreme i da su
do sada, tradicijalnu crvenu boju zamijenili plavo bijelom, odnosno plavo zutom...
pa ako neko zna naesto vise o tome volio bih kad bi nam svima rekao...

[quote name='Dinko' post='306336' date='26.01.2009, 15:15']Volio bih znati jednu stvar, a ako neko zna sa 100% sigurnoscu volio bih da se izjasni...
do sada, tradicijalnu crvenu boju zamijenili plavo bijelom, odnosno plavo zutom...
pa ako neko zna naesto vise o tome volio bih kad bi nam svima rekao...[/quote]
nazad zelena svijetlo, a napred plavo-žuta :o

[quote name='Dinko' post='306336' date='26.01.2009, 17:15']Volio bih znati jednu stvar, a ako neko zna sa 100% sigurnoscu volio bih da se izjasni...
pa ako neko zna naesto vise o tome volio bih kad bi nam svima rekao...[/quote]

To je samo ponuda,jer nisu imali boju "FK Krajine". Mislim da ce biti vracena.

Ovi ljudi u upravi nebi bili normalni kad bi mjenjali boju dresa ona je bila crvena i treba ostati takva a ako nekom smeta crvena boja neka ostavi Krajinu na miru a tamo neku Gomilu neka oblače u

[quote name='bih_ac' post='306395' date='26.01.2009, 17:55']To je samo ponuda,jer nisu imali boju "FK Krajine". Mislim da ce biti vracena.[/quote]

Kako samo ponuda kad je navodno oprema vec kupljena...

Mislim da nebi smijeli, trebali da mijenjaju boju kluba, Krajina je uvijek bila prepoznatljiva po svojoj crvenoj boji dresa, s malom nijansom bijele boje...Mislim ad bi svi simpatizeri i navijaci Krajine trebali pokusati dati do znanja da je crvena boja unikatna boja za Krajinu, i da se tradicija nesmije mijenjati... ako se ovako nastavi mogli bi dobiti i novi naziv kluba...
A mogu vam garantirati da ce tribine uvijek ostati crvene, bez obzira u kakvoj boji budu nastupali igraci KRAJINA...

[quote name='Dinko' post='306561' date='27.01.2009, 00:36']Mislim da nebi smijeli, trebali da mijenjaju boju kluba, Krajina je uvijek bila prepoznatljiva po svojoj crvenoj boji dresa, s malom nijansom bijele boje...Mislim ad bi svi simpatizeri i navijaci Krajine trebali pokusati dati do znanja da je crvena boja unikatna boja za Krajinu, i da se tradicija nesmije mijenjati... ako se ovako nastavi mogli bi dobiti i novi naziv kluba...
A mogu vam garantirati da ce tribine uvijek ostati crvene, bez obzira u kakvoj boji budu nastupali igraci KRAJINA...[/quote]

Prijatelju nista se ne brini nema od toga nista... Krajina je uvijek nosila crveno i crveno ce i ostat...
Krajina sampion....