Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

Nakon pobjede nogometasa Krajine u prijateljskoj utakmici u Novom Vinodolskom rezultatom 2-0 (strijelci Bojan i Goran Kecman) istim rezultatom Krajina je savladala i ekipu Podgrme

slike od sejtana nisu upale :)

<{POST_SNAPBACK}>

upasce to je sve ubrzano cilj je bilo pokrenuti sad treba dotjerati :)

maa radi mora raditi!!

danas je Krajina i odigrala posljednju pripremnu utakmicu prije prvog kola i gostovanja u Mramoru:
Sloga Kralje- Krajina Cazin 0:0

Ej slilicu na stranici Krajine kad odes na SEJTANI ne ucitaju se one slike!!!
I de mi reci imas li kakvih video snimaka s utakmice protiv Vlasica ovdje u Cazinu?

Ej slilicu na stranici Krajine kad odes na SEJTANI ne ucitaju se one slike!!!
I de mi reci imas li kakvih video snimaka s utakmice protiv Vlasica ovdje u Cazinu?

<{POST_SNAPBACK}>

Neznam za slike neucitaju se ni kod mene to je do zagija nije do mene a nemam video snimaka sumnjam da ima iko? I mene zanima dali nema mozda ko?

Trenutno jedina stvar o kojoj trenutno pricaju igraci Krajine je plata! Znaci 10.08. treba sjest prva plata u prvoj ligi! Da vidimo upravu? Dali ce osvijetliti obraz? :D

silicu, jel imate kasetu ili dvd sa te utakmice? moglo bi se to obraditi pa da stavimo za download par stvari, golove i sl?

silicu, jel imate kasetu ili dvd sa te utakmice? moglo bi se to obraditi pa da stavimo za download par stvari, golove i sl?

<{POST_SNAPBACK}>

Ima ibro i kaseta i dvd al je skroz los snimak mogu ti donijeti pa da pogleda pa da vidis hoceli se moci ista odraditi!?

Jel ta kaseta(DVD) kod tebe?Zanima me bi li je mogao dobiti da je pogledam i kopiram sebi?

<{POST_SNAPBACK}>

Nije kod mene ima Pipi mislim da ga znas, sad neznam mozel se dobiti!?

imam ja i kasetu i dvd,ali na dvd-u je losiji snimak pa ako kome treba neka se dogovori sa silicem pa cu mu dati.Nekako mi se cini da bi sa kasete bilo bolje to uraditi ako je moguce.takodjer imam i kasete krajine u premijerligi protiv sarajeva i zeljeznicara pa ako bi i to upotrijebili a vi recite

imam ja i kasetu i dvd,ali na dvd-u je losiji snimak pa ako kome treba neka se dogovori sa silicem pa cu mu dati.Nekako mi se cini da bi sa kasete bilo bolje to uraditi ako je moguce.takodjer imam i kasete krajine u premijerligi protiv sarajeva i zeljeznicara pa ako bi i to upotrijebili a vi recite

<{POST_SNAPBACK}>

Evo ima i ovaj moj drug pa bom ja mislim da ibro to moze odraditi, ibro javi se ako ces obaviti to!!

Samo dobaci do mene care.
sve cemo rjesit.

sa kasete na dvd nije problem.

a bom za download sa cazin.net-a mozemo odradit lahko :)

Pa et super onda posto mi sutra putujemo u Mramor krecemo oko 14h ibru cu javiti rez utakmice za one koje bude zanimalo a u vezi tih kaseta to cemo onda odraditi u ponedjeljak i nadam se ibro da nece biti kao za majicu :D da po nju dolazim 10 dana( al mozda sutra prije nego msto krenem navratim po majicu da nas malo reklamiram :lol: )

eeee, nas'o sam nesto iz novina starih ko grcka

jes da nije citavo, al' nazire se sastav Krajine :)

buahahha...

sta cojek iskopa...
koje su to novine senco....."prezent homo sapiens"...lol....

bog te....ti se samo rodio i cito novine i sad nam pokazujes samo kak si ko bebea znao citati vijesti za krajinu..lol...

-----

heheh...

eh dragi moji rpijatelji ja evo sad stigao sa tekme.. Danas je bio dokaz cisti lazi i prevare od strane nasih sudace i samo je stavljen jos jedan dokaz da j ovo stvarno liga sudaca.. Krajina je prvo poluvrijeme odigrala bez greske u dobrani sa sigurnim adisom nurkovicem na golu koji je dobro sprijecio njhove "poluprilike" ako ih tako mozemo nazvat... Drugo poluvrijeme ulaskom Bojana Kecmana Krajina dobiva konkretnije prilike u napadu i tako jedna brza kontra koju je krenula od d

Silicu samo mi reci ime i prezime pa cemo ga docekati lijepo ovdje.Zanmo kakvi smo mi Krajsnici domacini. :D

Silicu samo mi reci ime i prezime pa cemo ga docekati lijepo ovdje.Zanmo kakvi smo mi Krajsnici domacini. :D

<{POST_SNAPBACK}>

Kako ces ga ti docekati, kad Krajina i Jedinstvo igraju u razlicitim ligama koje sude razlicite sudije.

A sto se tice Mramora, to vam je bilo za o