Jump to content
Eve

Preporuci Film !!!

Recommended Posts

VUKOVAR SE VRACA KUCI,taj sam film gledao kad sam bio mali...odlican hrvatski je volio bi ga kupiti ili dobiti za dzabe :D ako neko ima :)

Evo sada sam pogledao NAFAKA

meni je predobar i prejak film....
znate da sam ljubitelj domace kinematografije, ovo je jedan od one grupe morati pogledati, naravno odmah nakon filma REMAKE :D

Nafaka je dobar film.
Ne volim gledati domace filmove ali Nafaka moze proci.

,Nov 14 2006, 00:43]Nafaka je dobar film.
Ne volim gledati domace filmove ali Nafaka moze proci.

jedino mala zamjerka sto na kraju nisu se osvetili onome komesaru policije za onu cisternu u ratu, al' de sta mozes ....

jaka poruka iz filma, ljudi se borili u ratu, da bi na kraju dobili "kumpir", zena galami, postajes alkoholicar, nema te ni u prici, a najzajebanija mi je scena u filmu kad "red eye" u onom potoku prica kako ga je Milan kandzijao, kako je skocio u Drinu ....

naravno, i sve pohvale idu Seji Sexonu za muziku u filmu, a ekstra mi je obrada Kad procvatu behari od Arabeski, i ona pjesma na kraju, nesto u onom fazonu lako je ratovat s tudjim mrtvim sinovima .....

bisno do bola

jedino mala zamjerka sto na kraju nisu se osvetili onome komesaru policije za onu cisternu u ratu, al' de sta mozes ....

jaka poruka iz filma, ljudi se borili u ratu, da bi na kraju dobili "kumpir", zena galami, postajes alkoholicar, nema te ni u prici, a najzajebanija mi je scena u filmu kad "red eye" u onom potoku prica kako ga je Milan kandzijao, kako je skocio u Drinu ....

naravno, i sve pohvale idu Seji Sexonu za muziku u filmu, a ekstra mi je obrada Kad procvatu behari od Arabeski, i ona pjesma na kraju, nesto u onom fazonu lako je ratovat s tudjim mrtvim sinovima .....

bisno do bola

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem se da film prva liga....
Ona scena kod Matana u disku kad igraju hercegovacki kan-kan otkida, pokazala je svu sliku naseg

Za sve one koji vole gledati ratne filmove iz 2.svjetskog rata ja bi im preporucio americki film "BAND OF BROTHERS"Fil je snimljen 2002.godine a film su pravili zajedno Tom Hanks i Steven Spielberg.Film je snimljen nevjerojatno i sve izgleda kao da se stvarno desava.Film govori o jednoj jedinici americke padobranske jedinice koja krece u rat u Evropu.Film nije izmisljen vec je rekonstruisana prica ljudi koji su prezivjeli sva ta desavanja.Ta jedinica prvo dolazi u Englesku na obuku i krece za Francusku pa Belgiju,Njemacku i Austriju.Fil je u serijalima tako da ima pet kaseta ili dvd po dva djela i traje jako dugo ali kada ga pogledate nemozete prestati da ga gledate.Film je izvrstan i pogledajte ga.

Ako niste gledati, pogledajte jer je cipacka ziva.

Evo imate u Petak na RTL-u poslije BigBrothera, pa pogledajte!

The hils have eyes (horror je)

Pogledao sam dosta tih strasnih filmova ali ovaj mi je bio jedan od najboljih do sada,strasan je braco draga bar za mene :D jos sam bio u kuci ujjj hehhe :)

Guest Doctore_

Ja vam evo necu preporuciti film nego nekoliko serija:

Prison Break - dakle serija govori o bratu, koji je odlu

Sad sam gledala film Kurtlar vadisi - Irak (Valley of the Wolves: Iraq) ili na nasem Dolina vukova: Irak...
Tursko-americki film, od poznatijih americkih glumaca glume Billy Zane i Gary Busey... Ove turske ne znam...
Ali se ne sjecam  kad sam zadnji put pogledala bolji film... Tematika su ratna desavanja u Iraku, islamski teroristi, a ustvari iza citave zavjese se krije americka trgovina ljudskim organima i nafta...
I u filmu je Islam predstavljen u onom pravom svjetlu...
Film je predobar, moja preporuka da se pogleda...

slucajno sam naletio na ovaj film prije nekoliko i pogledam ga. prica je predobra. tehnicki dio filma i nije nesto - vidi se da su imali manji budzet.

Za mene jedon od najboljih horora sto sam pogledao u zadnje vrijeme.
Preporucujem
The Eye ili Talles of Two Sisters japanski horori/trilleri

The hils have eyes  (horror je)

Pogledao sam dosta tih strasnih filmova ali ovaj mi je bio jedan od najboljih do sada,strasan je braco draga bar za mene :D jos sam bio u kuci ujjj hehhe :)

<{POST_SNAPBACK}>

The Departed - Matt Damon, Leonardo Dicaprio, Jack Nicholson

et ja odavno nisam gledao boljeg filma.. pogledajte, necete se pokajati ;)

The Departed - Matt Damon, Leonardo Dicaprio, Jack Nicholson

et ja odavno nisam gledao boljeg filma.. pogledajte, necete se pokajati  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Hvala na preporukama stvarno film prva liga gledo sam ga dva puta.
Fenomenalan, bar za mene :)

PLANET TAME!!
Za mene jedan od boljih filmova..

<{POST_SNAPBACK}>

Ovaj film ima dva nastavka tako da znas Planet tame i Ridikove kronike .
Oba djela fenomenalna.

PS. de hamede care stavi avatar :D

filmovi koje sam pogledao u zadnje vrijeme i koji su mi se svidjeli..
"aeon flux"(charlize theron), "a man apart"(vin diesel), "fearless"(jet li), ove cini mi se niste naveli!!

Hostel dosad najbolji horror film sto sam ikad pogledala...sanjala sam ga 2 dana :o