Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

,Aug 1 2006, 17:26]e opet se bjezi sa teme.

ajmo malo o nasem nacelniku sada.
interesantno mi da kod nas jedino guraju se mladi sda, mladi sbih, mladi dnz i slicne pogdrupe mladezi ovih stranaka. Npr u Bihacu imaju nevladinu org Nove nade, dok u kladusi imaju Savjetnika nacelnika za pitanje mladih, tj nacelnici rade sa mladim ljudima
evo bom i dokaza

kladusaoy2.th.jpg

koliko mi jos da cekamo na ovako nesto?

<{POST_SNAPBACK}>

Ne mo

Za mene nacelnik nista dobro za ovaj grad nije uradio naprotiv svaki korak mu je pogresan al nije on kriv radi onako kako mu narede on se najmanje pita.. Mene je razocarao u vise navrata npr kada je odbio donaciju za izgradnju skole u mjesnoj zajednici Gnjilavac od 30 000 KM i rekao da to nije potrebno posto su mjestani rekli da ce samo zavrsiti izgradnju skole a te pare proslijedio na dogradnju stadiona u polju( Imam napismeno to gdje jasno stoji njegov pecat i potpis) a i onda po pitanju FK Krajina Cazin gdje nacelnik u novoj sezoni koja je na pragu nije dao ni jedne jedine marke mislim da se treba ugledati na nacelnika Bihaca...
I jos nest, mislim da je za nacelnika pobijedio Amir Harbas da bi bili u daleko boljojn situacije!!!

Za mene nacelnik nista dobro za ovaj grad nije uradio naprotiv svaki korak mu je pogresan al nije on kriv radi onako kako mu narede on se najmanje pita.. Mene je razocarao u vise navrata npr kada je odbio donaciju za izgradnju skole u mjesnoj zajednici Gnjilavac od 30 000 KM i rekao da to nije potrebno posto su mjestani rekli da ce samo zavrsiti izgradnju skole a te pare proslijedio na dogradnju stadiona u polju( Imam napismeno to gdje jasno stoji njegov pecat i potpis) a i onda po pitanju FK Krajina Cazin gdje nacelnik u novoj sezoni koja je na pragu nije dao ni jedne jedine marke mislim da se treba ugledati na nacelnika Bihaca...
I jos nest, mislim da je za nacelnika pobijedio Amir Harbas da bi bili u daleko boljojn situacije!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Sla

<{POST_SNAPBACK}>

znas sta je jako interesantno? Ja isto imam isto imam taj "dokument" napismeno, gdje nacelnik odbija tu donaciju. Medjutim, ono sto je meni cudno je to da ja imam originalan dokumenat a ne kopiju, jos zanimljivije mi je bilo kad sam vidio da jos nekoliko ljudi imaju taj dokumenat i to "original", eh, onda sam se ja zapitao odakle toliko originala? -ako je nacelnik to odbio, valjda bi taj dokument otisao toj organizaciji, a ne opoziciji, koja ocito iz ocaja izmislja ovakve gluposti i plasira ih narodu. Eh, onda je opozicija taj pismeni dokument proslijedila dalje, i to u originalnoj verziji, i, sad svi imamo originale u mnogo kopija.

Postoji par ljudi koji jako organizovano rasturaju taj dokument po Cazinu, i sto je zanimljivo, svi imaju originale!

Imam pitanje za tebe, jel i u tebe taj dokument kao i kod mene originalan bez da je crno-bijela kopija, ili je kod tebe kopija?

Opozicija, o kojoj sam zaista mislio samo najbolje, sad me potaknula da razmisljam, sta se to desava oko nas, odakle tolike spletke oko nas?

Mogli bi se sastati Kemo nekad pa da vidimo ko je gubitnik, ja mislim da ja  nisam,a za tebe ne znam..Al bit

znas sta je jako interesantno? Ja isto imam isto imam taj "dokument" napismeno, gdje nacelnik odbija tu donaciju. Medjutim, ono sto je meni cudno je to da ja imam originalan dokumenat a ne kopiju, jos zanimljivije mi je bilo kad sam vidio da jos nekoliko ljudi imaju taj dokumenat i to "original", eh, onda sam se ja zapitao odakle toliko originala? -ako je nacelnik to odbio, valjda bi taj dokument otisao toj organizaciji, a ne opoziciji, koja ocito iz ocaja izmislja ovakve gluposti i plasira ih narodu. Eh, onda je opozicija taj pismeni dokument proslijedila dalje, i to u originalnoj verziji, i, sad svi imamo originale u mnogo kopija.

Postoji par ljudi koji jako organizovano rasturaju taj dokument po Cazinu, i sto je zanimljivo, svi imaju originale!

Imam pitanje za tebe, jel i u tebe taj dokument kao i kod mene originalan bez da je crno-bijela kopija, ili je kod tebe kopija?

Opozicija, o kojoj sam zaista mislio samo najbolje, sad me potaknula da razmisljam, sta se to desava oko nas, odakle tolike spletke oko nas?

<{POST_SNAPBACK}>

Da ti ja Kemo kazem iskreno u mene stari je prvi na

ok, al, ako ja tebi pokazem da i ja imam originalan taj dokument? dakle, sta ako i ja i tvoj stari imamo originalan dokument, ciji je originalniji?

Ne znam ni Hazima, ni Medu Malica... ne znam stvarno, imena mi poznata, al nemam pojma ko su ti? Jel neki od njih onaj Action terorizam?

<{POST_SNAPBACK}>

kao da je problem imati stotinu originala,ali sta je sa kopijama??

ok, al, ako ja tebi pokazem da i ja imam originalan taj dokument? dakle, sta ako i ja i tvoj stari imamo originalan dokument, ciji je originalniji?

Ne znam ni Hazima, ni Medu Malica... ne znam stvarno, imena mi poznata, al nemam pojma ko su ti? Jel neki od njih onaj Action terorizam?

<{POST_SNAPBACK}>

U vezi toga dokumenta nemam ti ja sta pricat bog ti dao ni ti meni sta pametovat kad ja najbolje znam od koga je to krenulo i koje prvi naisao na to nezelim se zamarati a sad u vezi ti lopuza koje nacelnik opstine stiti pricas da neznas nisi ti preko svijeta vec si ti u cazinu isto kao ija i znas sve sto se desava

Amira Harbasa za nacelnika.Slazem se.
Mislim da je on tip covjeka koji bi uspio ovu nasu omladinu malo pomaknuti iz ovog tamnog vilajeta,i baciti se na neke druge sfere zivota(vanpoliticke).Nemora znaciti ako je nacelnik da se mora baviti samo politikom.Treba malo proci i kroz ovu nashu carsiju i popricati sa omladinom i sagledati njihove probleme i zahtijeve, a vjerujem da bi to Amir sam napravio bez dvoumljenja..
Dobro ga poznajem,siri cojk pozitivnu energiju oko sebe.ostace gladan al' ce tebi dati da jedes.Taki je Amir-Cami.

Mislim da je on tip covjeka koji bi uspio ovu nasu omladinu malo pomaknuti iz ovog tamnog vilajeta,i baciti se na neke druge sfere zivota(vanpoliticke).Nemora znaciti ako je nacelnik da se mora baviti samo politikom.Treba malo proci i kroz ovu nashu carsiju i popricati sa omladinom i sagledati njihove probleme i zahtijeve, a vjerujem da bi to Amir sam napravio bez dvoumljenja..
Dobro ga poznajem,siri cojk pozitivnu energiju oko sebe.ostace gladan al' ce tebi dati da jedes.Taki je Amir-Cami.

<{POST_SNAPBACK}>

ta

<{POST_SNAPBACK}>

Potpuno se slazem sa tobom, toga covjeka znam godinu i vjerujem da bi drugacija situacija vladala Cazinom...
Mi imamo nacelnika koji radi kako mu drugi narede, nije on ni toliki lopov koliki su lopovi ti sto mu nareduju!!!!!!!

Potpuno se slazem sa tobom, toga covjeka znam godinu i vjerujem da bi drugacija situacija vladala Cazinom...
Mi imamo nacelnika koji radi kako mu drugi narede, nije on ni toliki lopov koliki su lopovi ti sto mu nareduju!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

J* bi ga mi ovoliki za Harba

A jebiga ja sam pomagao Harbasa u kampanji pratio ga na sve pred izborne skupove i na dan izbora i objave rezultata i sve je bilo super dok nisu poceli dolazit rezultati sa skokova, stijene, polja, majetica, pecigrada i tako sl mijesta..
Hocu ti reci da su nasa sela odlucila izbore!!!
A neznam sigurno si bio na predizbornom skupu u carsiji, ono necu zaboraviti nikad gdje je Harbasa doslo podrzat 3 000 cazinjana ako ne i vise!!

pa ja milsim da bi njih trebalo prvo na detektor lazi sve i jednog koji se kandiduje za predsjednika opstine,ili da polaze zakletvu pred narodom a ne u zatvorenoj sobi,ako narod izabere vlast pa zasto ta vlast sere po narodu oet,nije moguce da se nemoze nesto uradit da bude bolje,naj gore je sto ljudi se zezaju na oci a tek onda sta mislite sta se radi da se nezna i koja diskriminiacija i trpanje dzepova puni,nije nerku stavila sda na to mjesto al vjerujete da on ve iskoristava svoj polozaj misli da to moze,pa ebes sve jedan onaj govor sto kaz na nekom sastanku ili sjednici kad je licemjerski i samo zavodi narod da povjeruje u te rijeci..kako covjek da razmislja o dobroti drzave ili grada kad taj grad jos vise stari i ide u nazad,sve sto je bilo tradicija cazina se unistilo,prvo ona jebena pijaca je tradicija cazina i treba da bude gdje je i bila uvjek,to je jednom u sedmici a toliko je cazin bio poznat po toj pijaci,pa tek ostale zajebancije sve odvukose iz cazina seljaska politika zavladala seljaci postali gradzani i zamjenili uloge gradzana...

Ebote zivot et krenes od sporta sta imas u Cazinu?? Haman pa nista!
Gdje nam je rukomet? Nekad smo bili u samom vrhu BiH rukometa.
Kosarka? Danije Mense Limometala isto je nebi bilo nigdje nazalost zahvaljujuci nacelniku i ona dise na skrge, pitanje je samo kad ce stat jer jedan covjek nemoze sam sve financirat! Al et opet taj jedan covjek Menso doveo nam je Kosarkasku reprezentaciju BiH u Cazin! Svakako nacelnik opstine nema nikakve zasluge za to, jer Meno podnosi sve troskove kosarkaske reprezentacije a ne mozda Nacelnik il opstina!
Nogomet? Zahvaljujuci Ismetu Hrletu i Amiru Harbasu on i dalje zivi u Cazinu et napokon mozemo gledat 1.ligu u Cazinu! Samo kad se sjetim utakmice sa NK Vlasic, nadam se da ce i u iducim utakmicama biti takva atmosfera. Da li je potrebno da kazem da nacelnik opstine za ovu sezonu nije dao ni jedne jedine marke, glupo je to i spominjat ikako jer niko nije navikao na drugacije, nacelnik je uvijek bio gluh kad je u pitanju Cazinski nogomet.
Al imamo nest u cazinu!
Karate i tekvan do( neznam kako se pravilno pise) klubove! To je bitno. Da imao tekvan do klub tigar i neznam ti jos neke..
Svaka cast za stolnoteniski klub TOP STENS koji nize uspjehe al ni on necu moci jos dugo..
Sve u svime vidimo da je sportska situacija na najnizem nivou. Mislim da bi se nacelnik opstine trebao zapitat o svemu ovom!

A jebiga ja sam  pomagao Harbasa u kampanji pratio ga na sve pred izborne skupove i na dan izbora i objave rezultata i sve je bilo super dok nisu poceli dolazit rezultati sa skokova, stijene, polja, majetica, pecigrada i tako sl mijesta..
Hocu ti reci da su nasa sela odlucila izbore!!!
A neznam sigurno si bio na predizbornom skupu u carsiji, ono necu zaboraviti nikad gdje je Harbasa doslo podrzat 3 000 cazinjana ako ne i vise!!

<{POST_SNAPBACK}>

Bio sam na skupu, bilo je legendarno, straha, ono je trebalo do

sta vas dvojica zelite da kazete, da je kolektivna svijest "carsije" u odnosu na okolicu daleko osvjestenija ?? da su oni na selu zaostali, retardirani ?? da nemaju svoje misljenje, da je vase misljenje superiornije od njihovog, po cemu to majke ti ?

bio sam skoro u jednom selu blizu tuzle, u tom selu je odnos fakultetski obrazovanih ljudi u odnosu na ostale daleko u vecem broju, pa svaka kuca ima bar jednog fakultetski obrazovanog covjeka, nisam mogao vjerovati..

sta vas dvojica zelite da kazete, da je kolektivna svijest  "carsije"  u odnosu na okolicu daleko osvjestenija ??    da su oni na selu zaostali, retardirani ?? da nemaju svoje misljenje, da je vase misljenje superiornije od njihovog, po cemu to majke ti  ?
bio sam skoro u jednom selu blizu tuzle, u tom selu je odnos fakultetski obrazovanih ljudi u odnosu na ostale daleko u vecem broju, pa svaka kuca ima bar jednog fakultetski obrazovanog covjeka, nisam mogao vjerovati..

<{POST_SNAPBACK}>

Hocu reci da ta sela okolica Cazina zna samo za SDA i nista vise. Jer pred izbore pristalice SDA idu od kuce do kuce i daju lazna obecanja a ne samo obecanja a ako im to ne prode onda pocinju i da prijete kako ce im iskljuciti vodu, struju i sl... Ja nemam razloga da ovo izmisljam vec je to ziva istina!

sta vas dvojica zelite da kazete, da je kolektivna svijest  "carsije"  u odnosu na okolicu daleko osvjestenija ??    da su oni na selu zaostali, retardirani ?? da nemaju svoje misljenje, da je vase misljenje superiornije od njihovog, po cemu to majke ti  ?

<{POST_SNAPBACK}>

A sta ti ho

A evo zanimljivo je i ovo kako se blize izbori i nacelnik je malo zivnuo za svaku pohvalu.. Ovi iz Cazina mogu vidjeti da se po gradu markiraju pjesacki prelazi i ostali putokazi na asvaltu bravo nacelnik cak se je pobrinuo da se cesta zakrpi makar u samom centru grada, bolje igdje nego nigdje cak su se i pokrenule sportske igre mladi pa cak i otvaranje Intrenet centra:

Radi se o 2 projekta koje je kandidirala Asocijacija mladih SDA. To su: Sportske igre mladih, koje

A evo zanimljivo je i ovo kako se blize izbori i nacelnik je malo zivnuo za svaku pohvalu.. Ovi iz Cazina mogu vidjeti da se po gradu markiraju pjesacki prelazi i ostali putokazi na asvaltu bravo nacelnik cak se je pobrinuo da se cesta zakrpi makar u samom centru grada, bolje igdje nego nigdje cak su se i pokrenule sportske igre mladi pa cak i otvaranje Intrenet centra:

Radi se o 2 projekta koje je kandidirala Asocijacija mladih SDA. To su: Sportske igre mladih, koje