Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

Hej, niko ziv jos ne zna kolko je ljudi pobijeno u Bosni...

krajzler, ja sam gledo da vodja tog tima za nestale kaze da su do sad izbrojali 80,000 imena i da vjeruju da nema vise od 150,000 al su sigurni da nije 300,000 poginulo.

U Cazinu je poginulo skoro 900 boraca u svim jedinicama Armije BiH, a mnogo je njih poginulo protiv autonomije, sram neka je onih sto su se borili zajedno sa agresorom!

:D

200 000 ih je najmanje... a necu ulaziti u pitanje koliko ih je u prijasnjihj 9 genocida ubijeno.

<{POST_SNAPBACK}>

Jebi ga ti pobijas sve statistike. Nevjerujes nikom . Raspitaj se okolo uci od Kemala. :)

Moj profesor je dao procjenu oko 200 000... i ja se drzim toga.

<{POST_SNAPBACK}>

Ma on je dao procjenu na osnovu politicara koji su lupali cifre, medutim statistika kaze nesto sasvim drugo. A fala bogu da su pogrijesili , kamo srece da nije bilo ni jedne zrtve. Jer sad kad ide evidencija kroz knjige vidi se da je dosta ljudi otislo vani a politicari to iskoristili pa ih proglasili mrtvima, sto nije istina , fala bogu.

Ma ni profesorima ne treba vjerovat :)

danas svi lupaju cifre kako njima odgovaraju. Evo vidis kako su nedavno lupnuli da je ARBiH u sarajevu ubila 5 000 civila srba :)

ko ce sada u to vjerovat :)

a na sta nam se odvuce ova tema o nasem nacelniku :)

samo moram jos jednom napomenut da mi izgleda bolji nego bihacki :)

jutros sam picio za bihac, i nase ceste su totalno ciste za razliku od bihackih, e sada jel to do nacelnika ili . . . . .

Ma naravno da je do njega... covjek licno cistio! :D

<{POST_SNAPBACK}>

Jes izgleda bas ja ga trazio kad kazu zauzet, a on cistio puteve. :D Fakat je valjan, masalna.

Ma nelupajte goli otok i gluposti kamo srece da i sad imaju takvi zatvori nebi se radilo svasta.

I kakvi ti kamikaza drzavu spominjes ,i o kakvoj vjeri pricas, pa ljudi se jos bore da je stvore ri imas dve drzave u jednoj ili se ja varam.Da ima drzave i prave vjere nebi ja bo sad gdje sam. Mozda citam pogresnu stammpu.
Ako su Izetbegovic i Zulfikpasic na**bali mora li cjela nacija zbog toga izpastati. Gluposti, vidi sta oni imaju a sta mi imamo.

<{POST_SNAPBACK}>

gdje ti je Harem o

Ne znam sto zelis reci. Zaista, kakve veze oni imaju sa SDA. Zar nisi cuo da Nijaz osniva novu stranku, SDP-Nijaz Durakovic.

evo posto se mnogi zale na rad gradonalcelnika cazina da otvorim temu da vidimo koliko on to grijesi u svom radu i pod cijim je on utjecajem toliko,da ni kafici nemogu radit poslije 23h a za sve sto radi poslije zeli da je prijavljeno kao nocni klub,birtija koliko god hoces,konobarica samo bog zna kad je gineokologa vidjela,nema papira nemalicne karte,onda manifestacije za mlade i za sve gradzane dal tako mlad covjek prezategnuto daje svoje odluke sa clanovima stranki ili skim vec..nebi zelio vrijedznje njegove familije nego samo da pricase o njegovom radu u opstini..pozdravljam sviju..

evo posto se mnogi zale na rad gradonalcelnika cazina da otvorim temu da vidimo koliko on to grijesi u svom radu i pod cijim je on utjecajem toliko,da ni kafici nemogu radit poslije 23h a za sve sto radi poslije zeli da je prijavljeno kao nocni klub,birtija koliko god hoces,konobarica samo bog zna kad je gineokologa vidjela,nema papira nemalicne karte,onda manifestacije za mlade i za sve gradzane dal tako mlad covjek prezategnuto daje svoje odluke sa clanovima stranki ili skim vec..nebi zelio vrijedznje njegove familije nego samo da pricase o njegovom radu u opstini..pozdravljam sviju..

<{POST_SNAPBACK}>

arghhhh ... :) sjecam se nerke jos kad nije bio ni blizo da bude nacelnik i kad sam mu kod haske u teretani objasnjavao neke vjezbice :D .... medjutim nije to vazno... hajmo malo komentirati rad nacelnika i ljudi koji ga okruzuju.... sta ja znam ... meni osobno ovo da se poslije 23 h gasi muzika u kaficima je glupost, a pogotovo ljeti jer carsija zamre u 23 h i imas samo par mjesta (normalnih) za otici. Druga stvar je sto ja za vrijeme njegovog "stolovanja" ne vidim neke extra pomake u gradskom zivotu. Mozda grijesim, ali zelio bih vidjeti konkretnije projekte. Nadam se da ce izgradnja nove gimnazijske zgrade ubrzo poceti jer to je po meni jedan od najboljih projekata i najurgentnijih koji se moraju rijesiti. Stavljeni su reflektori na alinac ... e to je super stvar jos samo kad te policija ne bi oko 12 navecer tjerala sa igralista tvrdeci da to nije postavljeno da bi djeca igrala nogometa ??!!??? ... I opcenito mislim da premalo ima kulturnih i sportskih sadrzaja u gradu (a upravo to su stvari za koje se treba pobrinuti opstina) ... renoviranje kino sale u neki moderni dom kulture u kojem bi se mogle odrzavati predstave i koji bi mogao sluziti i kao kino bi po meni bio super potez...
eto
tolko za sada od mene

nisam ni znao da vam je nerko stavio tu zabranu heheheh
nerko ispravno si postupio,sve sama djecurlija po gradu,u 23 h moraju na spavanje !

mozda je razlog zabrane sljedeci: mnogi ovi gradski seljaci se napiju,prave ruzvaj,policija mora uvjek intervenisati,u ponocnim satima dodje do onog sto bi se moglo nazvati ''pokusaj silovanja'' bl

nerko ispravno si postupio,sve sama djecurlija po gradu,u 23 h moraju na spavanje !

mozda je razlog zabrane sljedeci: mnogi ovi gradski seljaci se napiju,prave ruzvaj,policija mora uvjek intervenisati,u ponocnim satima dodje do onog sto bi se moglo nazvati ''pokusaj silovanja'' bl

hehe a policija je kod nas posebna prica oni samo cekaju u zasjedama da ulove koga da vozi 5 km iznad ogranicenja i da udare kaznu... a sto se pravog kriminala i slicnih stvari tice ja se od nase policije ne osjecam nimalo sigurnije.... isto bi bilo i da ih nema nikako

cek, ja ili ne kontam ili je istina, da u carsiji muzika ne smije poslije 23 sata, a cuprija i ostalo smije?

u senatoru krsi do sabaha, a Boga mi i u Sammu :)

ni meni se ne svidja to da se u 23 sata gase tj stisa muzika...
to je za moj pojman najveca glupost.
mene je zacudilo kad sam bio na exkurziji u turskoj,tamo ljudi pocinju da izlaze oko 11 ili 12 navece i budu do jutra :)
to je meni straha,ali sta ces ti kod nas,docekas jutro jedino sa hodzom ali nije ni to dugo,covjek izuci ezan i ode opet spavati i opet alone :(

al sve u svemu ovaj sadasnji nacelnik je bolji od onog bivseg.

robin ja mislim da samo u bosni se izlazi do ponoci,,a ostale drzave u evropi zive i nocni zivot od ponoci pa do jutra,aliii ljudi rade i cekaju taj wikend da se oslobode posla i nadzu vremena i za sebee ozenjeni i neozenjeni,na sve stignu ljudi al sebe i svoje opustanje nece nijedan propustit,i kad izadzem ovdje u ponoc ili poslije jedan pa kad onako sa jaranima zezamo se kako ljudi sad spavaju u cazinu dok ovdje svijt zivi sve i jedna djelic zivota,,ovdje je legalzovana trava u odredzenim kolicinama,ljudi ni nedrogira ih se toliko koliko je legalizovana,a ovo je istina sad,vise je puse i konzumiraju stranci u holandiji nego sami holandzana,treba nerko neke seminae da odrzava da se raja educira da uci se omladina da se ljudi probude da zivee,a oni ubijaju jos vise u pojam gori su nego komunisti...

to do 23 sata ima prednosti i mana... no pustimo to malo...

Ubrzo se nece ni izlaziti tako dugo, jer djecurlija nece imati para za pivu, zasto... jer njihove mame i tate nece imati sta raditi i cuvace dinare za sta pametnije...

dobro je kum primjetio da se najvise izlazi oko 1. u mjesecu.

Zasto gradonacelnik ne rjesi nesto oko zaposljenja, zasto ne omoguci neki poticaj, pa postoji milion nacina da se malo cazin digne iz mrtvih, a lako je zabraniti muziku da svira poslje 23 i malo skrenuti sa ozbiljnog problema...

ljudima prvo preba kruha, pa onda zabave

sreca pa je dosta ljudi vani, pa opet koliko toliko ima priliva kapitala u zadnju rupu na svirali - San Cazin ambis...

poz svima

to je za mene u redu do 23 sata, pa ljudi i stanari u gradu bi spavali a ne slusali po cjelu noc muziku i pjane budale.

Ko hoce da ima muziku cjelu noc, mora da obezbjedi da se necuje van. Zato su ovde sve diskoteke haman izpod zemlje.

a posto je nerko moj rodjak veci moram da ga malo branim. Covjek je jos mlad i stvarno hoce puno da ostvari. Koliko znam eto za polje, da je voda i struja vec obezbjedita dovoljno da se covjek od pritiska moze i kupati sta prije bez pumpi u kuci nije moglo. Nemoze se sve koncentrirati na cazin centar. Opcina je malo veca ... ima jos sela dje struje i vode nema redovno.

Nermin je super covjek ali oko njega su samo lopovi pa zato neznam hocel sve uspiti i protjerati kako je sebi zamislijo.

coban teski...kad posne pricati samo cekas bisere...ako je nacelnik treba biti nacitan,suptilan,da narod u njemu trazi neki uzor...a on kad pocne mi smo pomogli nolko kolko smo mohli...nemere to tako...taj filim je nase ogledalo...i x nekih rijeci koje se ne smiju dopustiti osobi takvog kalibra kakv je on...majka mu stara pa imamo mi mladih politicara koji ako nista ljepse pricaju od njega...sav je nepristupacan za mlade,za razliku od hamdije lipovace koji mladima otvara vrata...a ovoga ne bi nasao da si kuruz...i kad ga nadjes ne mozes sa njim razgovarat kakv je ustogljen nekakav...bezveze mi je...mi kad smo bili jednom na rucku,ekipa sa snimanja ovog filma,on dosao popio kafu i izvukao se kao prdez,nit je s kim prohaberio koju ni nista...sinoc na premijeri vozac mu donosi sako i oblaci mu...a joj...kakvog smo bogalja izabrali...odnosno vi punoljetni...ma samo nek mu pise ispred imena sda...moze biti i coban :mellow: