Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='snake' date='09 September 2009 - 09:26 ' timestamp='1252481179' post='338757']
interesantan je slucaj i Investiciono-razvojne banke u RS , gdje se na konkurs za direktora ove institucije niko ne zeli prijaviti..
trenutno se lova dobijena privatizacijom telekoma dijeli bez ikakvih kriterija...
cudno da ni SNSD nema kadrova za tako nesto !?

svaka slicnost izmedju nezainteresiranosti za konkurs gradj.inspektora cazinu, kao i za direktora investicione banke RS-a, je sasvim slucajna [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]
[/quote]

samo mi molim te odgovori
  • Upvote 1

dete procitajte zadnji10 postova skoro su svi mimo teme
moderatori sneki i imola skrenli su gore od vlasti
ako moze gore

za sabana sam da kazem da nije tacno to sto prica oko love i oko prijava, jer ado pozderac je otiso u skolu za manju platu jer mu nije pasalo da bude inspektor a ni zena mu nakon zadnje sistematizacije nije rahat tolko oko agencije bodovanja postenja ....ima jos tacki al muka mi pisati

osvrnuo sam se na natpis iz biltena gdje se spoominje nesto sto se nikako nebi trebalo spomenuti a to je tvrdoca zakona kao da se zakon postuje

kako ostale opcine u bih imaju inspektore il je kod njih meksi a samo kod nas tvrd

a cuo sam da su neki prijasnji inspektori bolje zaradjivali kao inspektori nego premijeri Edited by zilho

Ma imala je opština vrlo sposobne inspektore sa SSS, i dugogodišnjim iskustvom (preko 20 godina), al nekome ne paše ni da oni rade kao VD, dok se ne nađe pravo rješenje.

[quote name='zilho' date='09 September 2009 - 13:15 ' timestamp='1252494915' post='338785']
dete procitajte zadnji10 postova skoro su svi mimo teme
moderatori sneki i imola skrenli su gore od vlasti
ako moze gore

[b]za sabana sam da kazem da nije tacno to sto prica oko love i oko prijava[/b], jer ado pozderac je otiso u skolu za manju platu jer mu [b]nije pasalo da bude inspektor[/b] a ni zena mu nakon zadnje sistematizacije nije rahat tolko oko agencije bodovanja postenja ....ima jos tacki al muka mi pisati

osvrnuo sam se na natpis iz biltena gdje se spoominje nesto sto se nikako nebi trebalo spomenuti a to je tvrdoca zakona kao da se zakon postuje

kako ostale opcine u bih imaju inspektore il je kod njih meksi a samo kod nas tvrd

a cuo sam da su neki prijasnji inspektori bolje zaradjivali kao inspektori nego premijeri
[/quote]

ko je sad kriv

Da je kome trebao inspektor, mogao je izglasati odluku na vijeću da se za to mjesto ponudi veća plaća i bolji uslovi. Nešto kao za opštinskog pravobranioca :D. Ali avaj, čemu sve to :D

[quote name='jedancoek' date='10 September 2009 - 10:17 ' timestamp='1252570669' post='338868']
Da je kome trebao inspektor, mogao je izglasati odluku na vijeću da se za to mjesto ponudi veća plaća i bolji uslovi. Ne

sjecam se da je sabid lipovic, dok je bio nacelnik, imao redovne kolegije, a zakljucci sa kolegija su bili prezentirani javnosti.

zasto sada nema kolegija?

kolegij kod nacelnika.
u tuzli, npr., svakih nekoliko dana nacelnik ima kolegij sa pomocnicima nacelnika. mediji su prisutni i prenesu sta se desavalo na sjednici; najcesce su tematske.
mislim da je to dobra stvar zbog transparentnosti rada.

[quote name='[LoLLipop]' date='11 October 2009 - 21:03 ' timestamp='1255291403' post='343040']
kolegij kod nacelnika.
u tuzli, npr., svakih nekoliko dana nacelnik ima kolegij sa pomocnicima nacelnika. mediji su prisutni i prenesu sta se desavalo na sjednici; najcesce su tematske.
mislim da je to dobra stvar zbog transparentnosti rada.
[/quote]

Opet ti sa Tuzlom, jel ima mozda neki drugi grad u BiH s kojim bi ti uporedila Cazin.
Ah, pa da, ti vjerujes da samo SDP ima rijesenja, koliko se sjecam oni vladaju u Tuzli.

Nego, ako te bas zanima nacelnik ima sastanke sa svojim saradnicima svake sedmice, i to nije kolegij, jer kolegij je nesto drugo i vezan je za OV.

joj, nesto ste azurni sa registracijom, a sve isto :lol:

kolegij kod nacelnika nema veze sa kolegijom OV. malo informiranosti ne skodi :D

evo, da ne trazis previse [url="http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=32136"]kolegij KOD NACELNIKA[/url]

[quote name='razarac' date='12 October 2009 - 19:08 ' timestamp='1255367332' post='343150']
Opet ti sa Tuzlom, jel ima mozda neki drugi grad u BiH s kojim bi ti uporedila Cazin.

[/quote]

voljela bih kada bi se cazin i tuzla mogli porediti.
ali, sa ovakvom autokratijom, dijeljenjem ljudi na podobne i nepodobne, sa ovakvom netransparentnoscu u radu, cazin se moze porediti sa nekim gradom u venecueli, npr. ako i to :(

[quote name='[LoLLipop]' date='13 October 2009 - 07:23 ' timestamp='1255415000' post='343213']
voljela bih kada bi se cazin i tuzla mogli porediti.
ali, sa ovakvom autokratijom, dijeljenjem ljudi na podobne i nepodobne, sa ovakvom netransparentnoscu u radu, cazin se moze porediti sa nekim gradom u venecueli, npr. ako i to :(
[/quote]

Vidim dugo ti je trebalo da to smislis :icon_cheesygrin: pravo mi imponira kad na moj jedan post se mora odgovarati sa dva po tri recenice.

Al dobro, ti koliko volis svoju carsiju najbolje bi bilo da je ne uzimas u usta nikako.

Cini mi se kad bi neko sav Cazin zlatom pozlatio da ti opet ne bi pasalo. Ocito da ti i ne znas nista drugo nego gunđati i kritikovati.

Da mi je samo vidjeti post s kojim ti hvalis svoju carsiju (naravno ako ti smatras da je ovo tvoja carsija)

tema je nermin ogresevic, a to sto ste se u tolikom broju morali registrirati da me napadate, samo mi imponuje :D

i, sta nam dragi nacelnik radi?
kako ide punjenje budzeta?
sta ce sa vijecem?

hajd iz prve ruke pisi :D

[quote name='[LoLLipop]' date='13 October 2009 - 14:45 ' timestamp='1255441524' post='343289']
tema je nermin ogresevic, a to sto ste se u tolikom broju morali registrirati da me napadate, samo mi imponuje :D

sta ce sa vijecem?

[/quote]

Oh, pa jedan post gdje nema Tuzle :lol:

Nacelnik?... Pa on nista ne radi, samo se covjek satra od jutra do mraka il' je u kabinetu il' na terenu.

Nemoj glavu razbijati punjenjem budzeta, ima ko se za to brine, bitno je da nismo u dugu i da plate ne kasne, ko u nekim opstinama.

A sto se vijeca tice to bi i ti mogla koju reci, koliko se sjecam da i tvoja politicka opcija tu igra znacajnu ulogu, bar prema broju mandata.

[quote name='[LoLLipop]' date='13 October 2009 - 15:45 ' timestamp='1255441524' post='343289']

sta ce sa vijecem?

[/quote]

dakle, ponavljam pitanja jer nisam dobila odgovore.

opet ta netransparentnost :D

[quote name='[LoLLipop]' date='13 October 2009 - 15:19 ' timestamp='1255443570' post='343299']
dakle, ponavljam pitanja jer nisam dobila odgovore.

opet ta netransparentnost :D
[/quote]

Nisi kad ne citas ;)

da te slucajno ne placaju po postu, kad ponavljas isti. :icon_cheesygrin:

[quote name='[LoLLipop]' date='13 October 2009 - 13:04 ' timestamp='1255449873' post='343330']
znaci, odgovora na ova pitanja nema :lol:
[/quote]

Mozda i ima, samo eto ti si slijepa da ih citas. Samo optuzujes.

Placaju te ne po postu, nego po broju slova ocito :P

Najezda novih nikova.Kladim se da ce u skorije vrijeme da hvale Radoncicevu novu stranku :D

Zna li neko koliko je metara puta otvoreno od izbora na ovamo???Cisto da malo uporedimo period pred izbore i ovu godinu poslije izbora.

[quote name='pingvin' date='14 October 2009 - 09:11 ' timestamp='1255507883' post='343432']
Najezda novih nikova.Kladim se da ce u skorije vrijeme da hvale Radoncicevu novu stranku :D

[b]Zna li neko koliko je metara puta otvoreno od izbora na ovamo???[/b]Cisto da malo uporedimo period pred izbore i ovu godinu poslije izbora.
[/quote]

Iskreno, ne znam tacan podatak, ali znam da je i ove godine otvoreno vise nego u svim ostalim opstinama Kantona zajedno.

Vjerovatno je to manje nego u prosloj godini, ali recesija je brate :)

koliko i ko placa propagandu da iaj pocnem stim bavit se :icon_cheesygrin:

[quote name='razarac' date='14 October 2009 - 10:17 ' timestamp='1255508260' post='343435']
Iskreno, ne znam tacan podatak, ali znam da je i ove godine otvoreno vise nego u svim ostalim opstinama Kantona zajedno.

Vjerovatno je to manje nego u prosloj godini, ali recesija je brate :)
[/quote]
Recesija je bila i pred izbore samo niko nije htio priznati, a nas prava recesija jos nije ni pogodila :D

Nesto ne citam u zadnje vrijeme da je nacelnik otvorio ovaj put, onaj put.Mislim da je to dobro otanjilo ove godine.

[url="http://opcinacazin.com/"]Opcina Cazin[/url]

Pregledaj prvu stranicu, a i arhivu. Mislim da imas nekoliko vijesti koje ce da pobiju taj tvoj navod da se putevi ne rade:)