Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

jos kad bi ovi iz opcine znali sta o muhamedovom putu u rukometu, znali bi da je on iz krajine presao u zeljeznicar...

ali, dobro, ne moze se to zamjeriti ljudima koji su odnedavno u rukometu :lol:

muhamedu je najmanje cazin pomogao, on je taj koji je bio nevjerovatno i ludjacki predan radu. svi trebamo biti ponosni na njega.

[quote name='[LoLLipop]' post='331608' date='27.06.2009, 16:25']
jos kad bi ovi iz opcine znali sta o muhamedovom putu u rukometu, znali bi da je on iz krajine presao u zeljeznicar...

ali, dobro, ne moze se to zamjeriti ljudima koji su odnedavno u rukometu :lol:

muhamedu je najmanje cazin pomogao, on je taj koji je bio nevjerovatno i ludjacki predan radu. svi trebamo biti ponosni na njega.[/quote]
Ti si zaljubljena u Načelnika :lol:

[quote name='[LoLLipop]' post='331617' date='27.06.2009, 15:43']
ko je spomenuo nermina ogresevica?
i otkad se to funkcija nacelnika pise velikim slovom?[/quote]
[font="Georgia"]
To pi

[quote name='[LoLLipop]' post='331617' date='27.06.2009, 16:43']
ko je spomenuo nermina ogresevica?
i otkad se to funkcija nacelnika pise velikim slovom?[/quote]
Od onog trena kad se ime i prezime počelo pisati malim slovima :lol:

[quote name='[LoLLipop]' post='331622' date='27.06.2009, 16:50']
u mene sve upostovima ide malim slovima zbog ekonomicnosti.[/quote]

A meni je likvidnost najdra

[quote name='Amel' post='331614' date='27.06.2009, 16:37']Ti si zaljubljena u Načelnika :lol:[/quote]

Bez brige, mislim da ostaje

[quote name='Vento' post='331632' date='27.06.2009, 18:08']Bez brige, mislim da ostaje

[quote name='Amel' post='331639' date='27.06.2009, 18:36']Nestaje Vam argumenata za blaćenje? :lol:[/quote]

Ne znam kome nedostaje argumenata, ali... Koliko sam primijetio, odgovore tipa "Zaljubljena si u načelnika" si uveo ti

[quote name='pingvin' post='330220' date='20.06.2009, 12:48']Ko ga je tjerao da bude nacelnik :)[/quote]
ma vama mnogima nebi ugodio niko ziv i bilo ko da je nacelnik,jer samo su kritike kritike na snazi,al sta drugo i ocekivat nemoze on igrat kako vi svirate moze se zalagat za grad gradjane,nije on sport bily da kako se kome cefne sta on izlvaci iz torbice :)

[quote name='x-men' post='331728' date='28.06.2009, 01:00']ma vama mnogima nebi ugodio niko ziv i bilo ko da je nacelnik,jer samo su kritike kritike na snazi,al sta drugo i ocekivat nemoze on igrat kako vi svirate moze se zalagat za grad gradjane,nije on sport bily da kako se kome cefne sta on izlvaci iz torbice :)[/quote]
Ma ne smeta meni sto je bas on nacelnik.Meni smeta sto se ne prihvata kritika jer ona moze biti samo dobra.Mozda se kritika i prihvata od strane Nermina ali njegovi pijuni brane i njegov prdez za koji kazu da mirise kao cvijece.

Licno po meni on je hrabar sto se je prihvatio svega ovog i sjeo u kociju koja pola tockova nema a konji sipljivi :D

buduci da nema odgovora na moje postavljeno pitanje na temi sportskog saveza,bicu slobodan da isto postavim i ovde buduci da je u jeku predizborne kampanje nacelnik javno obznanio da novi stadion ( 20-000 mijesta,Uefina licenca, i ostali old trafford fazoni ) nije naucna fantastika nego nasa bliska buducnost..

dakle : kad cemo dobiti novi stadion ?
:lol:

Bit ce stadion biti biti

[quote name='hacy' post='331880' date='29.06.2009, 07:52']Bit ce stadion biti biti[/quote]

kada,gdje, kako i zasto ? :lol: ( smajli je obavezan kad se prica o tom novom stadionu )

Pa rekao sam u jednom postu ranije dok se skloni zito sa livada :D

[quote name='snake' post='331878' date='29.06.2009, 07:40']buduci da nema odgovora na moje postavljeno pitanje na temi sportskog saveza,bicu slobodan da isto postavim i ovde buduci da je u jeku predizborne kampanje nacelnik javno obznanio da novi stadion ( 20-000 mijesta,Uefina licenca, i ostali old trafford fazoni ) nije naucna fantastika nego nasa bliska buducnost..
dakle : kad cemo dobiti novi stadion ?
:lol:[/quote]

Mene zanima jedan drugi detalj. Hajde da pretpostavimo da će se taj stadion izgraditi. Znači li to da se od FK Krajina namjerava napraviti klub za Evropu? Ako znači (drugog smisla tako skup projekat nema), zanima me ko će to finansirati? Evo i malog poja

[quote name='Vento' post='331924' date='29.06.2009, 11:29']Mene zanima jedan drugi detalj. Hajde da pretpostavimo da će se taj stadion izgraditi. Znači li to da se od FK Krajina namjerava napraviti klub za Evropu? Ako znači (drugog smisla tako skup projekat nema), zanima me ko će to finansirati? Evo i malog poja

bice stadion kad nakupe od invalida po 10 km za koje nema nikakvog papira u koje svrhe idu :) tako mom bratu uzimaju od jadne penzije 10 km niti kredita niti sta ima a ni nezna zasto mu uziaju tih 10 km,nebi rekao penzija 1000km a ono 80km cccc

[quote name='x%26%23045%3Bmen' date='30 June 2009 - 14:57 ' timestamp='1246366658' post='332062']
bice stadion kad nakupe od invalida po 10 km za koje nema nikakvog papira u koje svrhe idu :) tako mom bratu uzimaju od jadne penzije 10 km niti kredita niti sta ima a ni nezna zasto mu uziaju tih 10 km,nebi rekao penzija 1000km a ono 80km cccc
[/quote]
Ko mu tacno uzima????

[quote name='pingvin' date='30 June 2009 - 14:08 ' timestamp='1246367313' post='332066']
Ko mu tacno uzima????
[/quote]
pa imao je pravo na pomoc novcanu koju su dobivali borci,tad usvojen zakon i primali,i kasnije kao ko ima ikakvo primanje nema pravo na tu novcanu pomoc,i poslije toga nije primao tu novcanu pomoc nego mu jos uzimaju po 10 km od penzije,dje to ima,i kome se obratit.

[quote name='[I-B-R-O]' date='06 July 2009 - 23:09 ' timestamp='1246918175' post='332595']
Evo ako neko ima pitanje za na

[quote name='Steve' date='07 July 2009 - 14:18 ' timestamp='1246969083' post='332630']
ali je načelnik moderan, čak domen bih.net.ba :D

jadno je to sve...
[/quote]
Nacelnik hoce da "bidne" COOL