Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[quote name='cicko' post='327733' date='05.06.2009, 14:43']Savjetnik načelnika i član UO KSF.Sukob interesa?[/quote]

a mo

auuh koje je ovdje komusanje,imal ijedna tacka dnevnog reda koja je prihvacena i radil se tu ista osim odbijanja prijedloga,ja nisam jos cuo niti procitao da je sta usvojeno nego samo sranja u bojama..i men se cini da je ovaj forum zasjedanje jer se vi ovdje stvarno slomiste braneci mnoge i okrivljujuci mnoge,imal sta konkretno i kako se ono kaze imal iko svoje JA..

[quote name='[I-B-R-O]' post='326806' date='29.05.2009, 07:08']
E, ev malo i da se ovdje rekne sta.

Ovaj nacelnik nam je zaista najzivlji do sada, radi svasta, fulja se svagdje.

Cak je bio u Sarajevu kad je dolazio Biden, na prijam, pa je bio na raftingu s nevladinim organizacijama i opcinom bihac, al' et ja zajeb'o pa ne ode, primio svakoga, govorio na danu srednje skole na raskrscu s mikrofonom i tako :)

To ono ukratko ovih zadnjih nekoliko posto nismo bili zivi :D[/quote]

Svaka čast za aktivnost, ali ovo su situacije gdje se mo

[quote name='santakuruz' post='328383' date='08.06.2009, 19:02']Svaka čast za aktivnost, ali ovo su situacije gdje se mo

[quote name='santakuruz' post='328383' date='08.06.2009, 20:02']Svaka čast za aktivnost, ali ovo su situacije gdje se mo

[quote name='zahid' post='328398' date='08.06.2009, 21:47']Dobro siprimjetio i jedna velika fleka Ogre

[quote name='zahid' post='328403' date='08.06.2009, 22:03']a fondovi? Nema komentara na ovaj tekst iznad slike[/quote]
santakuruz je dobro reko ... u prvoj aktivnosti je bilo samo slikanje i nesto za pojesti a ova druga se nista vise nerazlikuje od prve samo sto si prije slikanja i hrane morao slusati nekog dosadnjakovica koji prica o nekim brojevima pa tek onda na hranu i slikanje ...

da li po tebi znaci kada otvore svoj office (da upotrijebim izvornu rijec) da nijedan projekat nece moci aplicirati sem oni koji su bili prisutni taj dan ??? ili ce moci ???

[quote name='lucky' post='328491' date='09.06.2009, 07:20']morao slusati [b]nekog dosadnjakovica[/b] koji prica o nekim brojevima pa tek onda na hranu i slikanje ...[/quote]

po meni je ovo najjace.
sta ce koga slusati kad sve zna, jel to poenta :S

[quote name='[LoLLipop]' post='328494' date='09.06.2009, 07:53']
po meni je ovo najjace.
sta ce koga slusati kad sve zna, jel to poenta :S[/quote]

men je drago da sam uznapredovo ... prelazim sa "nepismenog pisaca postova" na "najaceg pisaca postova" ...

a tebi prepustam da skontas poentu ...

Boze sacuvaj kako smo "vriđovni".

ni na kraj pameti mi nije bilo ovo sto si napisao.

zanima me bas dio oko "dosadnjakovica".

[quote name='lucky' post='328491' date='09.06.2009, 06:20']santakuruz je dobro reko ... u prvoj aktivnosti je bilo samo slikanje i nesto za pojesti a ova druga se nista vise nerazlikuje od prve samo sto si prije slikanja i hrane morao slusati nekog dosadnjakovica koji prica o nekim brojevima pa tek onda na hranu i slikanje ...

da li po tebi znaci kada otvore svoj office (da upotrijebim izvornu rijec) da nijedan projekat nece moci aplicirati sem oni koji su bili prisutni taj dan ??? ili ce moci ???[/quote]

Ovdje uop

pa janjca moze skoro svako seb priustit,sto se nezalimo na onoliku potrosnju srijedom petkom i subotom po kaficima a neimastina zestoka?

[quote name='santakuruz' post='328744' date='10.06.2009, 00:17']Ovdje uop

"Vrh ispred Monte Meletta je zauzet 3. juna 1916. godine. Teren je napadačima stvarao ogromne pote

U emisiji HTV-a TV Kalendar objavljeno je slijedeće:
Austro Ugari su na Monte Meletu doveli Njemačke snage sa istočnog fronta i dali su im fesove ELITNIH BOSANSKIH JEDINICA da bi stvorili dojam o brojnosti Bosanaca i unijeli jo

[quote name='lucky' post='328772' date='10.06.2009, 08:52']jes da odosmo malo od teme ... al jesi siguran da poslije predavanja nije bilo meze ???

al da se vratimo naslovu teme a to je nacelnik ogre

[quote name='

[b]Dodijeljene stipendije mladim sportistima

[/b]Danas su u kabinetu načelnika općine potpisani ugovori za dodjelu stipendija najuspje

Nacelnik nam je nesto ohudio.Sjecam se kad mu je ova kosulja bila taman :)

[quote name='pingvin' post='330066' date='19.06.2009, 13:49']Nacelnik nam je nesto ohudio.Sjecam se kad mu je ova kosulja bila taman :)[/quote]
pa koliko lesinara kljuca po njjemu dobro je i ziv :)

[quote name='x-men' post='330156' date='20.06.2009, 00:38']pa koliko lesinara kljuca po njjemu dobro je i ziv :)[/quote]
Ko ga je tjerao da bude nacelnik :)

[img]http://www.opcinacazin.com/020m.JPG[/img]

Danas je u kabinetu načelnika upriličen prijem za 15 učenika generacije osnovnih i srednjih