Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

[color="#000000"][b]Čestitka povodom Dana Armije RBiH[/b][/color]
[b]Iskrene čestitke povodom Dana Armije RBiH upućujem svim borcima, porodicama

mislim da svi ovi navedeni nemaju nista od ovih pohvala i cestitki,treba veteranima dati vise nego cestitke.ovo sto se sad daje i sto imaju je nista za ono sto su oni dali za opstanak svih naroda al prvenstveno muslimana.(Bosanaca)

[quote name='ASSKER' post='325206' date='14.04.2009, 20:47']heh , doce u Cazin predsjednik Irana :) , a nista i ne reci veliki broj terorista kojima ce cazin biti sjediste...[/quote]

[quote name='shaban' post='325254' date='14.04.2009, 22:07']pa bio je hamdija lipovača neki dan :)

gdje će

[quote name='zahid' post='325569' date='15.04.2009, 23:15']Mislim da nam je svima dosta sarkazma. [b]Vrijeme je za promjene[/b].[/quote]

... opsova nekom djetetu nesto... i zapriti mu ozbiljnim glasom da ce ga prebiti ako ga ufati ...

[quote name='jedancoek' post='325896' date='20.04.2009, 09:18']U subotu svatovi

[quote name='pingvin' post='325909' date='20.04.2009, 09:06']Sad ce saban u odbranu ovog cina reci kako je putni nalog bio uredno ispunjen :D[/quote]

I da se amortizacija ne računa subotom :ap:

[quote name='pingvin' post='325909' date='20.04.2009, 10:06']Sad ce saban u odbranu ovog cina reci kako je putni nalog bio uredno ispunjen :D[/quote]

slu

[quote name='pingvin' post='325914' date='20.04.2009, 10:12']Hahahaha svaka ti cast na iscrpnom odgovoru :D Ja sam mislio da ces to bolje objasniti ili da ces kritikovati koristenje sluzbenog auta u privatne svrhe (bar to meni lici na to).Mozda je i platio tu svadbu a sve u cilju komunikacije sa gradjanima :D[/quote]

[quote name='jedancoek' post='325915' date='20.04.2009, 10:14']Jes vala, jos ako mladenci rade vani, ima ona stavka u budzetu za komunikaciju sa dijasporom :D

Zna li on da nije muslimanski se kititi i stavljati raznorazne ukrase na sebe, ode i on u lijevo plaho :ap:[/quote]

e jeste i vi neki drugovi, ne bi dali čojeku ni u svatove :icon_eek:

a jo

mozda bi se nacelnik trebao pobrinut o vasim zivotima red bi bio jer se vi brinete o njegovom privatnom zivotu gdje koristi auto za sluzbene potrebe,kao da vi to nebi :icon_cheesygrin:

[quote name='x-men' post='325922' date='20.04.2009, 09:29']mozda bi se nacelnik trebao pobrinut o vasim zivotima red bi bio jer se vi brinete o njegovom privatnom zivotu gdje koristi auto za sluzbene potrebe,kao da vi to nebi :icon_cheesygrin:[/quote]

Al mislim ba

[quote name='jedancoek' post='325925' date='20.04.2009, 09:31']Al mislim ba

nema svrhe vise kritizirati za takve stvari bilo kojeg politicara..

nema odgovoronosti, javnost potplacena, indoktrinirana, u politicarima vidi svoje ( ponajvise ) vjerske autoritete i taman da im oni moraju sipati gorivo u sluzbene automobile , svejedno im..

narod je blentav, pa nek ga uzima ko stigne i gdje stigne..

[quote name='snake' post='325939' date='20.04.2009, 10:19']nema svrhe vise kritizirati za takve stvari bilo kojeg politicara..

nema odgovoronosti, javnost potplacena, indoktrinirana, u politicarima vidi svoje ( ponajvise ) vjerske autoritete i taman da im oni moraju sipati gorivo u sluzbene automobile , svejedno im..

narod je blentav, pa nek ga uzima ko stigne i gdje stigne..[/quote]

Mene zanima po kojem zakonu ili odluci jedan vijecnik opcinskog vijeca (drug Rifet Hozanovic - Zvani RIFAT citaj vodja) ima pravo da vozi Opcinsku OCTAVIU?????? Da nisam vidio vlastitim ocima nebih vjerovao <_< . MOzda mu se onaj puntic pokvario ili mu je nestalo goriva. Ocekujem odgovor :icon_cheesygrin:

[quote name='OBER SDA' post='325961' date='20.04.2009, 12:10']Mene zanima po kojem zakonu ili odluci jedan vijecnik opcinskog vijeca (drug Rifet Hozanovic - Zvani RIFAT citaj vodja) ima pravo da vozi Opcinsku OCTAVIU?????? Da nisam vidio vlastitim ocima nebih vjerovao <_< . MOzda mu se onaj puntic pokvario ili mu je nestalo goriva. Ocekujem odgovor :icon_cheesygrin:[/quote]

on ti je jo

[url="http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc07627t.jpg"][img]http://img150.imageshack.us/img150/4260/dsc07627t.jpg[/img][/url]

[url="http://img21.imageshack.us/my.php?image=dsc07625.jpg"][img]http://img21.imageshack.us/img21/8051/dsc07625.jpg[/img][/url]