Jump to content
Falcon

Nermin Ogresevic,

Recommended Posts

Cestitke Nerki na nadmocnoj izbornoj pobjedi. Slozio bih se sa @imola da bi trebao malo prelistati programe ostalih kandidata i pokupiti dobre stvari. Nadam se da ce u maniru dzentlmena obaviti razgovore sa svojim protukandidatima i sagledati njihove vizije za razvoj CAZINA.

Cestitke NASEM novom/starom nacelniku Nerminu Ogresevicu,Nermin je pobijedio velikim brojem glasova,ako se ne varam prije 4 god. je imao 6300 glasova,a sada preko 10 000 ....Stanovnistvo je prepoznalo rad,mislim da ce Nermin opravdati ukazano povjerenje kao i do sad...Volio bih da taj stadion ugleda svjetlost dana dok je Nermin u opstini...ne preostaje nam nista nego da cestitamo covjeku na ubjedljivoj pobjedi,a oni sto su svasta pricali,bolje da se sakriju u misju rupu,sta su svasta pricali mene bi bilo sram izici u carsiju :) Ali poznavajuci njih oni ce vjerovatno kleknuti pred Nermina da ih primi u ASDA,da i oni budu pobjednici :)

Cestitke !!!! Ako se ne varam ovdje na forumu je bilo obecanja da ce neko-nekom cestitati poslije izbora,i to pruziti ruku ,uzivo!!! :rolleyes:

nadmoćno prije svega ! Čestitam !

a sada se sjetih forumskih matematicara !

Kako cujem sinoc je dosao i Harbas i cestitao Nerminu,svaka cast,ovo je ono ljudski bilo,vidi se da je covjek sportas,da zna podnijeti poraz,sto se mene tice ja bi najvise volio da Nerko zaposli Harbasa,jer mislim da covjek moze dosta pomoci Cazinu bar sto se tice sporta,....Izmedju ostalog,nebi bilo lose uzeti sve ostale kandidate za nacelnika,recimo kao savjetnike,da jednom Cazin bude sav ujedinjen,SVI ZA BOLJI CAZIN!!! nije bitno iz koje je stranke :)

[quote name='[-A-D-E-M-]' post='273273' date='06.10.2008, 12:51']
Kako cujem sinoc je dosao i Harbas i cestitao Nerminu,svaka cast,ovo je ono ljudski bilo,vidi se da je covjek sportas,da zna podnijeti poraz,sto se mene tice ja bi najvise volio da Nerko zaposli Harbasa,jer mislim da covjek moze dosta pomoci Cazinu bar sto se tice sporta,....Izmedju ostalog,nebi bilo lose uzeti sve ostale kandidate za nacelnika,recimo kao savjetnike,da jednom Cazin bude sav ujedinjen,SVI ZA BOLJI CAZIN!!! nije bitno iz koje je stranke :)[/quote]

E prijatelju, to bi bila idealna situacija. Ne samo Harbasa vec i sve ostale koji nesto vrijede u ovom gradu ma ko da su. Al bojim se da je to nemoguca misija, ne samo od strane pozicije, vec i od opozicije.

[quote name='[-A-D-E-M-]' post='273273' date='06.10.2008, 12:51']
Kako cujem sinoc je dosao i Harbas i cestitao Nerminu,svaka cast,ovo je ono ljudski bilo,vidi se da je covjek sportas,da zna podnijeti poraz,sto se mene tice ja bi najvise volio da Nerko zaposli Harbasa,jer mislim da covjek moze dosta pomoci Cazinu bar sto se tice sporta,....Izmedju ostalog,nebi bilo lose uzeti sve ostale kandidate za nacelnika,recimo kao savjetnike,da jednom Cazin bude sav ujedinjen,SVI ZA BOLJI CAZIN!!! nije bitno iz koje je stranke :)[/quote]

A kako mislis onda da ce on pored njih ganjati svoju korist???

Fine su ti ideje, ali svi znamo koliko su ostvarive :(

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='273277' date='06.10.2008, 12:56'][b]A kako mislis onda da ce on pored njih ganjati svoju korist???[/b]

Fine su ti ideje, ali svi znamo koliko su ostvarive :([/quote]

de ti nama sada napi

Okoristio se je tako sto je za xy selo, za izgradnju puta dodijeljeno 200,000 KM a on je od te sume dao 130,000 KM (uz ucjene da mjestani mogu dobiti samo oko 70,000 Km ALI ako svi budu glasali za njega on će im obezbijediti tih 130,000 KM

[quote name='santakuruz' post='273291' date='06.10.2008, 13:32']Okoristio se je tako sto je za xy selo, za izgradnju puta dodijeljeno 200,000 KM a on je od te sume dao 130,000 KM (uz ucjene da mjestani mogu dobiti samo oko 70,000 Km ALI ako svi budu glasali za njega on će im obezbijediti tih 130,000 KM

Cestitam i ja nerminu i asda na pobjedi.
Iako moram reci da mi je izuzetno drago sto se skolujem i zivim u zagrebu i sto u cazin dolazim turisticki.

[quote name='Incubus' post='273296' date='06.10.2008, 15:01']Cestitam i ja nerminu i asda na pobjedi.
Iako moram reci da mi je izuzetno drago sto se skolujem i zivim u zagrebu i sto u cazin dolazim turisticki.[/quote]
i ja tebi cestitam na pametnom odabiru grada
gdje SDPova vlast stiti interese svojig gradjana

ev bas citam ubili cerku odvjetnika Zagorca onu malu Hodakovu

i ja bi tamo zivio al po mogucnosti na sljemenu

[quote name='zilho' post='273303' date='06.10.2008, 15:09']i ja tebi cestitam na pametnom odabiru grada
gdje SDPova vlast stiti interese svojig gradjana

[b]ev bas citam ubili cerku odvjetnika Zagorca onu malu Hodakovu [/b]

i ja bi tamo zivio al po mogucnosti na sljemenu[/quote]

koliko god to zalosno bilo, znas ono ko se maca laca od maca i gine... isto je i s mafijom...
medjutim da ne zasprehavamo nerminu bezveze temu necemo vise o tome ;)

Santakuruz izgleda da tebi i jos nekima nikako nesjeda izborni poraz pa se razmahujete sa dokazima i papirima kao Mirnes Ajanovic pred tv.kamerama.Treba biti realan i sagledati cinjenice da je za Ogresevica glasalo najvise biraca i tu nema sta sada da se polemitizira i da se sada u nedogled vrse neke analize ili teoreske vizije odnosno sta bi bilo kad bi bilo.Covjek je pobjedio i on je nacelnik ma koliko se to nama svidjalo ili ne.Treba biti realan i priznati i pobjedu i poraz jer nemogu svi biti pobjednici.

[quote name='santakuruz' post='273311' date='06.10.2008, 14:39']Pa recimo da se uz malo truda može doći do dokumentacije koja to dokazuje. Vidjećemo da li su nadležni organi zainteresovani da rade svoj posao.[/quote]

halo "glumac", prosli su izbori jel ti neko vec javio...Daj malo da dinemo bar jedan dan od nebuloza...

Gospodin Nermin je legalni i legitimni Načelnik općine Cazin,i to se srećom rje Edited by grga

Rekoh ja davno da ce on pobjediti!!!
Svaka cast A-SDA, najboli su!!!

Htjeli smo asfalt, dobicemo asfalt da i jedemo. Buducnost za nas mlade je nikakva. Grad je tek sad propao. E sad mi recite svi koji ga podrzavate, sta je nama mladima Ogresevic ponudio ? Sta je napravio konkretno za Cazin ?

[quote name='TequilA' post='273342' date='06.10.2008, 17:20']Htjeli smo asfalt, dobicemo asfalt da i jedemo. Buducnost za nas mlade je nikakva. Grad je tek sad propao. E sad mi recite svi koji ga podrzavate, sta je nama mladima Ogresevic ponudio ? Sta je napravio konkretno za Cazin ?[/quote]
Trebo bi znati da niko nece dobiti nista na tanjiru,osmisli projekt,posalji na vijece (jer vijece odlucuje) pa ako bude prihvatljivo bice i podrzano.
Eto ti formule za "mlade"
Prijatelju moj ja i mnogi drugi smo svoju mladost proveli po sumama Hasinih Vrhova da bi danas vi mogli pisati sta je nama ponuđeno?
Izbori se za te "Ponude" koje zelis ti i svi ostali.