Jump to content
analiticarka

Sve što želite reći...

Recommended Posts

Tačno spavam radeći. Iza mene je neprespavana noć i umor uzima svoj danak. :(

Dosla kod ovog specijaliste nekog. Ortoped sta li je. Prica bez akcenta ali nekako mi mrk za danca.. I tako sve ja njemu objasnih uze on mjeru za taj ulozak za cipelu. Svasta se mi fino ispricasmo. Pita on mene ako hocu moze on odma da mi stavi neki "jastucic" pod petu i da to nekako zamota da manje boli dok ulozak ne bude gotov. Ja kontam radi sta hices samo da ne boli. Na kraju pita on odakle sam. Kazem iz Bosne. Kad on fino poce na nasem pricat isto bez akcenta. I kaze ja sam porijeklom sa Kosova. A studirao u Zagrebu. Pa reko' ziv bio stani da ti na nasem objasnim "ukoci mi se noga" on se smije, kaze znam, proc'e.

Pečem kore za medenu tortu ...  :viljuska_smile:

Vele da su na početnoj strani one vijseti na vrhu najčitanije .. i ja kontam na šta smo mi spali ako pored ovakve situacije u našoj državi čitamo onakve gluposti. Ne vidim svijetlo na kraju tunela kad je BiH u pitanju. :rtfm:

Otužan dan, kiša nit pada, nit ne pada. Pokvari mi planove da montiram zimske gume.

:wild: Grlo me boli, nešto me uvijek škaklji pa me zakašljava .

Edited by Ciklama

Komšo kako ti može biti dosadno kad nema struje. Odmori, čitaj, uživaj u tišini ... :D

Tišina me tjera na razmišljanje.. a to nikako nevalja :)

A i ja sam "covjek tehnologije".... nemrem bez struje :)

Jedva čekam kad ću leći. Ubiše me ovi vikendi,, više nego radni dani.

• Upvote 1

I ja jedva čekam vikende, i onda se uništim radeći, jureći, termini za ovo uza ono ...  :banghead:

Cijeli novembar (ovo do sad) nisam vidio sunce. Vrijeme je idealno za samoubistvo, ni za šta drugo nije...

U zadnje vrijeme svi puno pišemo o vikendima i izgleda da se jedino njima radujemo. Izgleda da smo već preumorni i da nas ubi ovaj tamni i hladni dio godine. Da samo dođe nova godina, pa će i dan da produži, onda ćemo lakše čekati proljeće, moje omiljeno godišnje doba.

U zadnje vrijeme svi puno pišemo o vikendima i izgleda da se jedino njima radujemo. Izgleda da smo već preumorni i da nas ubi ovaj tamni i hladni dio godine. Da samo dođe nova godina, pa će i dan da produži, onda ćemo lakše čekati proljeće, moje omiljeno godišnje doba.

Gdje ti je proljece draze od ljeta.