Jump to content
analiticarka

Sve što želite reći...

Recommended Posts

Ovdje slobodno mozete reci bilo kojem clanu foruma reci sve sto vam ide na zivce kod nj ili vam smeta.Ako neko kaze da samo iznosi svoje licno misljenje na forumu a pri tom se obraca direktno Vama ..to vise nije samo "iznosenje stava"..

Takodjer zelim istaci da je ova tema izbacena na forum s ciljem da se rijese nesuglasice izmedju pojedninih clanova.Samo molim da replike budu bez vecih vrijedanja i sl gluposti.

-------------------
Evo me,pa mi sudi al' ne prestrogo
nocas majka sinu budi sto se spotak'o
na taj kamen sto ga ti srcem zoves
pa ti nije tesko da odes.........
Evo me,pa mi daj tugu na dar
evo me pokraj tebe kao neka stvar
k'o vreo led za prste lijepis se
znam to je to,ti sveti

ova tema je ipak za ovdje....

meni licno niko ne smeta :) svi imaju nesto posebno po cemu su unikatni...

ebo nanu glupe teme :blink:

jesmo culi za prrivatne poruke??? ha nisamo???
ako ti ko ide na Z reci mu privatno a ako te pocne tuci ona nam javi javno,micemo ti zovent vatrogasnu ;)

ebo nanu glupe teme :blink: 

jesmo culi za prrivatne poruke??? ha nisamo???
ako ti ko ide na Z reci mu privatno a ako te pocne tuci ona nam javi javno,micemo ti zovent vatrogasnu ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ko je tebi kriv sto pola raje na forumu misli da's glupa..I feel sorry for you.. :lol:

ii ti to znas da sam glupa aaauuuwwwwwwww
i feel sorry for your mama ;)

ii ti to znas da sam glupa aaauuuwwwwwwww
i feel sorry for your mama ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Sta da ti kazem..bolje nista.Mozda prokuzis zasto.

Sta da ti kazem..bolje nista.Mozda prokuzis zasto.

<{POST_SNAPBACK}>

de haj jesi i ti dosla na forum da vrjedjas druge cccc

a vezi teme: neka je mozda ipak ko sta napise i onako nam nestaje zanimljivi temi :)

pozz

de haj jesi i ti dosla na forum da vrjedjas druge cccc

a vezi teme: neka je mozda ipak ko sta napise i onako nam nestaje zanimljivi temi :)

pozz

<{POST_SNAPBACK}>

Nije ti fino da se mijesas.Ne valja to... :postovanje_smile:

nije fino ko ni od tebe da vrijedjas curu odma..a tema je otvorena da smim napisati misljenje..a ne nazivat rajom glupom itd..

i pozz

na osonovu zadnjeg posta (sebina) zakljucujem da se ovdje zabranjeno svadjati ili pisati postove koji nas cine napetima....s toga ja ovdje ne mogu bas sve reci..ono sto zelim

biatch!

ti izgleda samo trazis da se prepires i neznam sta pises..itd ti izvoli brete mene to nedira..a te svoje fore biatch, kurva... ovo ono govori svojoj materi!! i mene se okani

pozzicak

izvini ali to se nije odnosilo na tebe....et to ja uvjek stavim ispod svog posta..previse gledam americke filmove....jel u mene stara bas takva..moracu je pitati.... :D

tema je kazi sve sto zelis...a ti si napala gosopdicnu analiticarku kako se ona nesmije svadjati i napadati druge djevojke...sto znaci odmah kvari temu i ne mos reci ono sto zelis....

ti izgleda samo trazis da se prepires i neznam sta pises

ma to se ja samo za?ebavam...ja tebi nista nisam rekao a sad sto ti kuzis tako..imas pravo..uostalom znas li sta je biatch ehheh (rjec koja se ne odnosi na tebe)

bolest!

tensim brete...ona cula ovo ono..ni primirisala nije krajine a "sve zna"

dolazi iz bratunca iako to crno zvuci al tako je usli cetnici poklali ih umjesto da se zapita sto su vjerovali kumu mili i jovi ona dosla ovdje svadju praviti ;) :angry:

a jes izazvala bunu s temom ''meso u krajisnici''...zenska je upravu,a to odakle ona dolazi je isto misto ko i nasa krajina...samo zasto su u njih kume i mile bili prije rata a kod nas sad poslije rata ...mozemo uciti od nje

nix svadja :D

e kod nas je u osredku bilo srba..cini mi se da ima sad jedna baba,jer sam je vidjela prosle god al nisam sigurna...ne ja znam da toga ima,u mom komsiluku ima jedna kuca al to je nase ne treba se niko mjesat u to...sta ja mogu sto je u kod nas nas narod tako zaglibio al brete sigurno prasadi nemamo...onaj ko jede zna da se grijesi il ne zna na njegovu dusu...brinem se samo za svoju!

niste vi skuzili zenske....boli nas istina a pogotovo kad nam neko to kaze ko nije iz krajine heheh....

ma haj bice bolje dok mi skuzimo :D

p.s

nemam metle :lol:

niste vi skuzili zenske....boli nas istina a pogotovo kad nam neko to kaze ko nije iz krajine heheh....

<{POST_SNAPBACK}>

slazem se sa ovim, neka, treba nam onakvih kao sto su tesnim

E de malo se zajebavajte.Nemojte sve shvatati ozbiljno,bice Vam sladji zivot.Uzivajte! ;):D ;)