Jump to content
BijeloDugme

tito sta mislite o njemu ??

Recommended Posts

Malo razmisljanja i gledista sa druge strane :
[url="http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/30/0,1872,2022078,00.html"] [/url]

[url="http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0764301349/002-2533731-0548854?v=glance"] HITLER PODR

[quote name='bosnjaknp' post='250296' date='Jul 29 2008, 15:22']moj ilirski

[quote name='Vento' post='250331' date='Jul 29 2008, 19:22']Sad bi neki četo rekao: "A Edited by jedancoek
Promicanje fa

samo da upozorim da ce svako favoriziranje fasistickih i nacistickih zlocinaca biti ostro sankcionisano banom..

svako veliicanje tipa : zivio ovaj ili onaj fasisticko-nacisticki lider je strogo zabranjeno i samim pravilima foruma...

zahvaljujem na razumijevanju...

[quote name='snake' post='250485' date='Jul 30 2008, 16:46']samo da upozorim da ce svako favoriziranje fasistickih i nacistickih zlocinaca biti ostro sankcionisano banom..

svako veliicanje tipa : zivio ovaj ili onaj fasisticko-nacisticki lider je strogo zabranjeno i samim pravilima foruma...

zahvaljujem na razumijevanju...[/quote]

@snake

Cijela sustina je u tome da i da ti mene banujesh sa ovog foruma,nista necesh postici,eto mozda cesh sputati josh neke patriote da se reg,na ovaj portal.Forum je mjesto za razmjenu misljenja,i kontradoktornosti,ti ako neki moderator,ili admni dajes losh primjer sto stajesh na jednu stranu,ja razumijem da se ljudi razlikuju,ali ti bash ponajvishe treba da ispostujesh tu razliku i "neistomisljenike",odstranjujesh,s time nista necesh postici,ja ako je neophodno mogu sam bataliti dolaziti i nemorash zbog mene posto se u ovom trenutku na nikog ne odnosti ovaj beznacajni post.
Ti moje misljenje nemores promijenit nikad,ja se ne trudim tvoje da mijenjam,samo sa razlogom napadam nesto protiv koga bih ja ustao i sasjekao u korijen.
Tacno je nisam dozivjeo to vrijeme,neki bi rekli dijete post-komuniznam,ali smijem da se zakunem da ja nebih nikad bio jedan od onih koji bi zagovarali te ideje revolucije,a i osvijestio bi se posto je to davno svrseno vrijeme i to sto je nekad vazilo danas je potonulo,ima ona jedna domaca izreka "sve sto je dobro ono se dobro i svrshi",a to na neciju zalost je objektivnost,ma koliko neko subjektivno gledao da ne kazem "usko razmisljao".

p.s Dajesh losh primjer drugima,ako je ovdje anarhija,ovaj forum nece raditi kako treba i oznacice ga kao "anti-bosnjacki",nostalgicarski itd.Sellam adminu ;)

[quote name='bosnjaknp' post='250505' date='Jul 30 2008, 19:14']@snake

Cijela sustina je u tome da i da ti mene banujesh sa ovog foruma,nista necesh postici,eto mozda cesh sputati josh neke patriote da se reg,na ovaj portal.Forum je mjesto za razmjenu misljenja,i kontradoktornosti,ti ako neki moderator,ili admni dajes losh primjer sto stajesh na jednu stranu,ja razumijem da se ljudi razlikuju,ali ti bash ponajvishe treba da ispostujesh tu razliku i "neistomisljenike",odstranjujesh,s time nista necesh postici,ja ako je neophodno mogu sam bataliti dolaziti i nemorash zbog mene posto se u ovom trenutku na nikog ne odnosti ovaj beznacajni post.
Ti moje misljenje nemores promijenit nikad,ja se ne trudim tvoje da mijenjam,samo sa razlogom napadam nesto protiv koga bih ja ustao i sasjekao u korijen.
Tacno je nisam dozivjeo to vrijeme,neki bi rekli dijete post-komuniznam,ali smijem da se zakunem da ja nebih nikad bio jedan od onih koji bi zagovarali te ideje revolucije,a i osvijestio bi se posto je to davno svrseno vrijeme i to sto je nekad vazilo danas je potonulo,ima ona jedna domaca izreka "sve sto je dobro ono se dobro i svrshi",a to na neciju zalost je objektivnost,ma koliko neko subjektivno gledao da ne kazem "usko razmisljao".

p.s Dajesh losh primjer drugima,ako je ovdje anarhija,ovaj forum nece raditi kako treba i oznacice ga kao "anti-bosnjacki",nostalgicarski itd.Sellam adminu ;)[/quote]

Vidim da lako dijelite etikete i da ste ljubitelj razmjene mišljenja. Na forumu je zabranjeno promicanje fašizma i nacizma, iz jednostavnog razloga, što bi se jednog dana ovdje mogao recimo registrovati neki četnik (upotrijebiću ovu tešku riječ) i ovdje recimo promovirati ratne zločince, hvaliti četničke zločine u Srebrenici i slično.
Ovo bi vjerovatno za Vas bila razmjena mišljenja.

Zločin je zločin, i kada je naš narod žrtva, i kada je naš narod na strani zla. Ako Vam to nije jasno, moderatori foruma će se pobrinuti da spriječe promoviranje zločina i zločinaca.

Ginulo se za slobodu nijemo. Ili s pjesmom umesto jauka, Druze Tito mi ti se kunemo.

opaaaaaaa

:D

[quote name='SDP-Krajina-Cazin' post='250477' date='Jul 30 2008, 15:21']Ti ka

[quote name='bosnjaknp' post='250505' date='Jul 30 2008, 19:14']@snake

p.s Dajesh losh primjer drugima,ako je ovdje anarhija,ovaj forum nece raditi kako treba i oznacice ga kao "anti-bosnjacki",nostalgicarski itd.Sellam adminu ;)[/quote]

nema potrebe za demagogijom..
ja sam lijepo objasnio...
velicanje nacistickih voda, ratnih zlocinaca i zloglasnih SS divizija je svugdje u normalnom svijetu zabranjeno...

ukoliko ih budes velicao, slijedi ti ban...i tebi i bilo kome drugome...
tvoje razmisljanje i stav o nacizmu, fasizmu me iskreno ne interesira, dok god ga drzis za sebe i javno ne promoviras ovde na forumu...
kraj diskusije..

[quote name='lucky' post='250583' date='Jul 31 2008, 09:19']a jedan od titinih doprinosu za Bosnu govore granicne opstine ... u kojem su svi vaziniji objekti nalazili se na drugoj strani granice ... covjek bi pomislio da je znao da ce doci do raspada jugoslavije ... ali sta ja pisem nije on taki ... on je vise uradio za Bosnu i Hercegovinu nego iko prije ... al u crtanim ...[/quote]

Primjetiću samo, da ba

[quote name='jedancoek' post='250593' date='Jul 31 2008, 09:00']Primjetiću samo, da ba

[quote name='jedancoek' post='250593' date='Jul 31 2008, 10:00']Primjetiću samo, da ba

otac radovana karadzica je bio cetnik...
za neupucene koji se smatraju plaho upucenim u svasta ...

[quote name='lucky' post='250598' date='Jul 31 2008, 10:18']i ja isto moram primjetiti ... da od drugih politicara trazite da se spuste na vas nivo ... :D[/quote]

Ja ću samo primjetiti, da nemam pojma

[quote name='Falcon' post='250600' date='Jul 31 2008, 10:19']Da, on se bavio halal poslom varenja.

Dragi kolega Bosnjaknp, koji to jesti unatoc neprimjerenom koketiranju sa fasisitckim ideologijama (koje smatram ogavnim i anticivilizacijskim) zamolio bih te da pustis ove kvazipartizane da pucaju u prazno. Rijec je o djeci koja bi se igrala partizana. Samo im nedostaje babo Radovana Karadzica da s njima podijeli svoju partizansku spomenicu ;)[/quote]

[quote name='snake' post='250602' date='Jul 31 2008, 10:21']otac radovana karadzica je bio cetnik...
za neupucene koji se smatraju plaho upucenim u svasta ...[/quote]

Njofra, drug Karadzic je presao u partizane i dobio partizansku spomenicu a prethodno je uvjereno uzimao ucesce u cetnickim orgijanjima. Vidite, imate i vi nesto zajednicko s njim! Samo vam spomenica nedostaje :lol:

na cast muslimanu je da drugog muslimana poistovjecuje sa zlocincem karadzicem...

post nece biti obrisan, cisto da se vidi i pokusa analizirati ( mada je svaki pokusaj uzaludan ) um osobe koja sebi moze dati za pravo tako nesto...

fuj..

[quote name='Falcon' post='250622' date='Jul 31 2008, 11:07']Njofra, drug Karadzic je presao u partizane i dobio partizansku spomenicu a prethodno je uvjereno uzimao ucesce u cetnickim orgijanjima. Vidite, imate i vi nesto zajednicko s njim! Samo vam spomenica nedostaje :lol:[/quote]

[quote name='snake' post='250623' date='Jul 31 2008, 11:11']na cast muslimanu je da drugog muslimana poistovjecuje sa zlocincem karadzicem...

post nece biti obrisan, cisto da se vidi i pokusa analizirati ( mada je svaki pokusaj uzaludan ) um osobe koja sebi moze dati za pravo tako nesto...

fuj..[/quote]

I dosli smo do onog sto je krajnji cilj: dvostruki standardi. Vi ste sebi uzeli za pravo da kolegu Bosnjaknp prejudicijelno stavljate u kontekst fasizma za samo iznosenje misljenja i povijesnih fakti zato budite spokojni kad se vama spocita nedostatak vase ideologije (bez poistovjecivana) i Islam ne uvodite tamo gdje mu nije mjesto s namjerom da se iza Njega skrijete. Slozili smo se davno da je to licemjerno! Ipak se izvinjavam jer si tu vezu shvatio licno a to mi nije bila namjera, niti sam misljenja da imas ikakve druge veze s Karadzicem starijim osim partizanske pripadnosti.

Drugarski pozdrav!

nikakvi dvostruki standardi ne postoje...
@bosnjaka nisam postocvjetio sa bilo kojim fasistom vec sam ga uljudno zamolio da se ostavi promocije istog...

tebi i tvom umu i tvojom bosnjackoj "moralnosti " nek je na cast postovjecivanje mene i radovana karadzica...fuj 2X

[quote name='snake' post='250623' date='Jul 31 2008, 11:11']na cast muslimanu je da drugog muslimana poistovjecuje sa zlocincem karadzicem...

fuj..[/quote]

Ahaha ma nemoj ti o "muslimansvu",hljeba ti ,ustvari "tite",ti :lol:
Mislim ja razumijem da istina boli ali,cinjenica je da su "partizanosi",bili u koaliciji duze vrijeme sa "cetnicima",i objektivno je da postoju vrlo malo instanca ideologije izmedju njih,sad nemojte toliko prisno da svacate neke stvari,utice na pritisak :) ,htio bih josh da kazem da je "gospodin Tihi tj.njegova malenkost Tito",ostavio Bosni toliko da ce mo svi mi pamtiti,i granice joj je ispisao pa smo svi pjevali "od mora do save,od drine do une",stacete mnogo nas je "hajo",i @snake dao nam je da se zovemo "muslimani",hej koliko nas je gotivio,mislio da smo mi toliko intelektualno zaostali pa da ne umijemo razdbojit vjeru,od nacije,tj.sekularizam od pravno-srijedjene serijatske drzave.
I svi mu se mi zahvaljujemo uz poruku,da nikad necemo zaboraviti njegovo djelo,i ja mu porucujem,ako dobre do njega ustvari :lol: ,da ima svjesnih ljudi u teoloskom pogledu kao i u intelektualnom i ne moramo svi biti "mashinbravari",da bi zagovarali "nostalgiju,i "hej sloveni", a na kraju bih citirao jedno od najveceg mislioca 20 vijeka "IMA BOSNE IMA MUSLIMANA" :rolleyes:

p.s Zivjela suverena drzava Bosna i Hercegovina