Jump to content

Recommended Posts

ljudi ja imam (velik) problem sa muzikom u autu jer nakom male stalno nadjem narodnjake i ono kuuuukaaaavicaaa
znal neko kako se to lici zao mi je svaki put tuci hehe
imal kakav MP3 koji nece taku muziku il tsa vec
poz velik

Uh vazna najvaznija za auto je dobra muzika, pogotovo kad putujes, ja kad trebam na put, odmah pravim sebi koji dobar mp3!!!! :D

http://foto.rambler.ru/public/l/e/leo.rus/...mo_02_1-web.jpg
e ovo je reci MUZIKA U AUTU......svaka cast..! da mogu i ja bi tako sebi napravila...!..:D

<{POST_SNAPBACK}>

EE to je bas previse,nikad sebi nebi stavio tako nesto,to je najvise samo za izlozbu nista drugo :D nebi rekao da on to odvrne do kraja heheh :D

EE to je bas previse,nikad sebi nebi stavio tako nesto,to je najvise samo za izlozbu nista drugo :D nebi rekao da on to odvrne do kraja heheh :D

<{POST_SNAPBACK}>

hahahha..:D pa sta cemu vise..ni ja kad idem na put nenosim nista puno..!.:D
a dali je previse ili ne..to svako sam treba da zna..men je bas dobro..jer volim sredito auto i volim dobru muziku u autu...!

:D ja bez muzike nemogu nikud :D ama bash nikud :D jbg :) a pogotovo kad idem u bosnu onda mi samo daj nesh veselo :D opaaaa

:D ja bez muzike nemogu nikud :D ama bash nikud :D jbg :) a pogotovo kad idem u bosnu onda mi samo daj nesh veselo :D opaaaa

<{POST_SNAPBACK}>

tako i treba... nemoj nikud bez muzike... :D

ma **bo to bass-ove i to,mada i ja to volim, :) kad pojacas i odes do bihaca,stvori ti pritisak u usima ko da si bio pod vodom....a najjace mi je kad kod nasi "frajeri" stave bass i odvrnu a auto staro ono cuju se one plastike iz vana sve hoce da odpadnu :)

meni je i dosta odvrnuti do daske.... samo seljaci odvrnu muziku i otvore prozor da sav svjet gleda u njih :P

meni je to (da izvinete) ku**enje

meni je i dosta odvrnuti do daske.... samo seljaci odvrnu muziku i otvore prozor da sav svjet gleda u njih :P

<{POST_SNAPBACK}>

:lol::lol: ali nisu seljaci ako imaju dosta watti :D .
Ne mora znaciti da su sve seljaci, sta reci za one koji stave puno auto zvucnika cak i umjesto zadnjih siceva pa kada cojk pojaca casa puca.
Mislim da ti ljudi nisu seljaci B)
Pozzz

:lol::lol: ali nisu seljaci ako imaju dosta watti :D .
Ne mora znaciti da su sve seljaci, sta reci za one koji stave puno auto zvucnika cak i umjesto zadnjih siceva pa kada cojk pojaca casa puca.
Mislim da ti ljudi nisu seljaci B)
Pozzz

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote

u potpunosti potpisujem care :)

mozda su otvorili prozor da im bubnjici ne popucaju ...

imati dobru muziku u autu ne znaci biti seljak ali ne znati iskoristiti tu muziku ili je koristiti na onaj kod nas poznati baustelski sistem e to je biti seljak

ma muzika je bitna... kad se uradi kako treba..
ali ja kako vidim ovdje se daju komentari na osnovu neki beznacajnih predispozicija..
kao prvo na ovoj temi nekoliko ljudi ima svoje auto, i ima muziku u autu.. mi ostali mozemo pricati da je to sve ok, dobro.. ali nismo jos isprobali, staviti kakvih stvarcice, pa da nam tuce 2000 cistog sinusa, haha...odose bubnjici..

za dzekigold,,....
pa hajde jarane, ti sigurno imas dobru muziku, malo disktuj objasni ljudima...zato je tema, ne samo da kazes nije svacije pjevati kroz selo...
sta ti imas u auto od akustike...

dobra muzika tj idealna muzika za neki cupe je cd player 4*50
neko normalno pojacalo od 600-800 pa i 1000 wati
nareavno na to sve neka dva visokotonca i bass bure od 500 wati
ti je neka idealna muzikka koja moze zadfovoljiti potrebe onoga koji vozi to auto sve prekoovog je bezze ei ne moze nista postici sa tim viskom
ovo napisano je od osobe koja se bavi auto akustikom vec 25 godina a moj je dobar prijatelj

[quote name='Alarma' post='182599' date='Sep 28 2007, 09:36']Straha - cool - :D[/quote]

nemoj floodati alarma haahaha :lol: :lol:
ma sa watima sine i jos pustim bone thugs n harmony-weed song ma sine ima da cue isplaznu jezit i jos jedan pripalim :kiffer:

jaooo

[img]http://www.smggermany.typepad.com/photos/uncategorized/2007/10/30/chrysler_black_jack2.jpg[/img]

[img]http://www.tuningmania.org/all_photos_files/car_music_photos_03_09_2004/images/car_music_photo_29.jpg[/img]

[img]http://www.tuningmania.org/all_photos_files/car_music_photos_03_09_2004/images/car_music_photo_41.jpg[/img] Edited by [I-B-R-O]
nepotrebno

[quote name='DeAtH`RaIdEr' post='68349' date='Jun 20 2006, 17:15']ova ima mjesta! offtopic: jedan dan, ja sjedim vani.. lijepo vrijeme, sve cool, kad ono pro

[quote name='adissami' post='203595' date='Dec 30 2007, 19:56']pa dostu to je stvar ukusa, ljudi ubace muziku,dvd i gledaju grand i renome spotove sta tu ima veze ako si se ti ufurao da si neki njemacki ili americki seljak koji isto tako pojaca neke repere, pa ljudi gore za njega kazu da je seljacina.

samo se kod nas narod okrece i gleda ko ima bilo kakvu manu pa da se smije ili obruzi ga...nije ti to fino
iskreno mene ne zanima ko god da slusa i baju knindzu pojacanu sa milion wati boli me neka stvar..nek slusa[/quote]

za mene je muzika dovoljna kad se ona dobro unutra cuje i udara a to hoce li se cuti vani nezanima me...ko da neko mora slusati sto i ja u autu