Jump to content
Guest muhamed

Dali Covjek Moze Biti ...........?

Recommended Posts

mani samo nije jasno kako su moji mejtaf zavrsili i ostali muslimani unatoc tome svemu.

nije mi nikako jasno da je situacija bila toliko crna za muslimane prije.
ovo kad citam, na ovom forumu, imam osjecaj da u tom komunizmu nikako nije bilo dzamija.

interesantna tema

<{POST_SNAPBACK}>

Nisu htjeli tad i

Ma dobro, ima i toga.. heh, haman od postanka je bilo da u partiju i d

Ma dobro, ima i toga.. heh, haman od postanka je bilo da u partiju i d

snake, nije se Alija okru

A vi ste kolega ili najinteligentija osoba na svijetu ili jednostavno neprijatelj povijesnih istina koji misli da bi u uslovima u kojima je

snake, nije se Alija okru

tema nije o aliji izetbegovicu, previse je skakljiva i siguran sam da bi se opet svadjali samo..

pijun, hmm, ciji ?

ma dajte ljudi, okanite se alije, pustite covjeka.
koliko ja vidim vise cijenite jednog hamdiju p. nego rahmetli aliju, valjao je alija, samo nije valjao ovom narodu, koji je naucio da malo radi a puno ima, bez svog nacionalnog identiteta,nekima ni danas nije bitno dal je musliman ili srbin, sve dok zivi pod okriljem parole "lezi hlebe da te jedem"!!!
alija je oduvijek bio trn u oku, kako titi takoi partiji, tek sad istina izlazi na vidjelo i o sudjenju njegovom i svemu..

tek cemo da vidimo dal je bio kriminalac kako ga nazivate, saznace se..

sram vas bilo!!

tema nije o aliji izetbegovicu, previse je skakljiva i siguran sam da bi se opet svadjali samo..

pijun, hmm, ciji  ? 

koliko ja vidim vise cijenite jednog hamdiju p. nego rahmetli aliju, valjao je alija, samo nije valjao ovom narodu, koji je naucio da malo radi a puno ima, bez svog nacionalnog identiteta,nekima ni danas nije bitno dal je musliman ili srbin, sve dok zivi pod okriljem parole "lezi hlebe da te jedem"!!!
alija je oduvijek bio trn u oku, kako titi takoi partiji, tek sad istina izlazi na vidjelo i o sudjenju njegovom i svemu..

sram vas bilo!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ne sramim se ja nicega. Sam rat je bio jedna velika budalestina i jedna velika namjestaljka gdje je puno omladine (u pm :angry: ) poginulo zbog gluposti i zbog toga da se razbije Juga i da se odrdjene obitelji kojima je smetao socijalizam i "jednakost" obogate. I ja cu uvijek braniti to svoje misljenje.
A alija je bio i pijun drugih, a i kriminalac. Ali naravno to je samo moje misljenje. Cijenim li vise Hamdiju P. - DA.
jedino moram priznati da je Alija bio pametniji od Tita u jednoj stvari... svoju obitelj je financijski osigurao na duze vrijeme.

pijun, hmm, ciji  ? 

sram vas bilo!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ako je tebi valjo Alija nek je , meni nije, d

Sve se bojim da bi ti gino za Bosnu....Nemam ja ni

nisam ja sda-ovac, daleko od toga vjeruj mi, samo mi je nekad krivo sto ne postujete nista nase, pa se pitam sto nam je hebeni "dukat" bolji od nase bihacke mljekare, sto ovo, sto ono, sto nam tudje govno mirise a nase smrdi!!!

nisam ja sda-ovac, daleko od toga vjeruj mi, samo mi je nekad krivo sto ne postujete nista nase, pa se pitam sto nam je hebeni "dukat" bolji od nase bihacke mljekare, sto ovo, sto ono, sto nam tudje govno mirise a nase smrdi!!!

<{POST_SNAPBACK}>

E ovde se sla

<{POST_SNAPBACK}>

Ja ne znam po cemu si ti nas sve svrstao u neke cetnike ili ko ja znam vec kakve. Ja imam samo jedno drzavljanstvo za razliku od mnogih (iako studiram u hrvatskoj) a to je drzavljanstvo republike BiH, u frizideru mi stoji meggle mlijeko, meggle jogurt, meggle topljeni sir, meggle slag i meggle vrhnje zato sto su kvalitetniji od dukata:)
Ja postujem svoje i cijenim svoje i uvijek cu svugdje reci da sam Bosanac i to ponosan, ali tema nije bila o tome.

Oko doma

Ja ne znam po cemu si ti nas sve svrstao u neke cetnike ili ko ja znam vec kakve. Ja imam samo jedno drzavljanstvo za razliku od mnogih (iako studiram u hrvatskoj) a to je drzavljanstvo republike BiH, u frizideru mi stoji meggle mlijeko, meggle jogurt, meggle topljeni sir, meggle slag i meggle vrhnje zato sto su kvalitetniji od dukata:)
Ja postujem svoje i cijenim svoje i uvijek cu svugdje reci da sam Bosanac i to ponosan, ali tema nije bila o tome.

<{POST_SNAPBACK}>

ja sam napisaoo za sve tzv.bosnjake, nisam nikoga svrstao...

ja sam napisaoo za sve  tzv.bosnjake, nisam nikoga svrstao...

<{POST_SNAPBACK}>

Stari samo da ti ka

naravno, ne slazem se ni ja sa vladajucima, to je sasvim jasno!
ali sto put kazem, ona sda kad je bio alija izetbegovic i ove protuhe sad su sasvim nesto drugo, mislim da trebamo biti zahvalni nasem predsjedniku pa makar,samo se pitam, gdje bih bio ja, ti i mnogi slicni nama da nije njega bilo, a ove ostale, danasnje, buhh, ko ih *ebe!!

no, hajd da se vratimo na temu, jer smo skrenuli posve..

<{POST_SNAPBACK}>

da nije bilo alije bio bi neki drugi alija i sve bi bilo apsolutno isto... osim mozda imena i prezimena...

da nije bilo alije bio bi neki drugi alija i sve bi bilo apsolutno isto... osim mozda imena i prezimena...

<{POST_SNAPBACK}>

slazem se s tobom..da nije bilo alije sad bismo raspravljali o nekom mehi,sulji mozda cak anti ili daliboru ;)

ako je alija hostepler onda su svi predsjednici lopovi i hostepleri,mislim da za mrtv covjeka ovako nesto napisat nije fino,molite boga da niste vi bili na njegovom mjestu,mislim da ste gledali njegove pregovore da se sacuva bosna u granicama i da stane rat,pa gledali ste i njegove snimke na samom pocetku rata,dobro je on i izdrzo,nemojte mi samo sad govorit on je mjenjao teritorije ili je prodavao narod,bili smo nenaoruzani to morate svatit...