Jump to content
bUDO_hodza

Zenidba,udaja,nevinost,virgins!!!!!!

Recommended Posts

Sramota!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Nije to sramota, nego STVARNOST! :lol:

Meni je na tome samo smijesno da ima jos uvijek (kako ja vidim) tako zadriti ljudi, da je svaka cura koja spava sa momkom u njihovim ocima kurva i to je za mene SRAMOTA!

Meni je na tome samo smijesno da ima jos uvijek (kako ja vidim) tako zadriti ljudi, da je svaka cura koja spava sa momkom u njihovim ocima kurva i to je za mene SRAMOTA!

<{POST_SNAPBACK}>

Pazi ja nikog nisam nazvala *urvoM nego sam rekla da je sramota to sto ti kazes da je za tebe citiram

nema vishe veze sta kuran kaze...Sta ima lose na tome ako cura spava s momkom???? Mislim osim toga argumenta : Tako pise u kuranu...

a ovo sto kaze jesminda al davam recem ako ozenis nevinu curu tices noj osladit zivot i onace onda da trazi dalje...a ako ne ozenis nevinu njoj je onda svedno isto zna staje to itd..............bilo je to u starim danima..

to nije istina!!!!
prije ce ova sto je prosla vise njih da ode nego zenska koja je to uradila u braku!!!

<{POST_SNAPBACK}>

i ja mislim da je tako,ona koju ih je vise isprekakalo joj je vec navika mjenjati tako da ce svakako prije neg ona sto u braku prvi put i nije ni jedna sigurno shishnuta u glavu da vaRa muza ako se vec cuvala samo za njega 20-25 godina..cc!!

Nisi rekla ali mislila, jer si se nasla u tome...I to sto ja kazem to ti je tako...da svi postujemo toliko tu nasu religiju nebi bilo cura kakvi ima...

Guest Dzmrdz

<{POST_SNAPBACK}>

nije kurva vec drolja..

Nisi rekla ali mislila, jer si se nasla u tome...I to sto ja kazem to ti je tako...da svi postujemo toliko tu nasu religiju nebi bilo cura kakvi ima...

<{POST_SNAPBACK}>

jao i psihologa imamo...

prvo ti NE ZNAS sta ja mislim zapamti!!!

drugo jel ti to kazes u svoje ime da ne postujes vjeru svoju?

nije to samo vjera to ti je kucni odgoj!!!! ocito tebi fali ijednog i drugog!!!

Ja ne znam, al vi ste kako ja vidim zaostali...svak ima pravo da radi sta hoce, a ne to sto mu vashi mali sabloni kazu! Sorry, al' ne vjerujem da ste svi tako fini i posteni kako ovda pricate...

jao i psihologa imamo...

prvo ti NE ZNAS sta ja mislim zapamti!!!

drugo jel ti to kazes u svoje ime da ne postujes vjeru svoju?

nije to samo vjera to ti je kucni odgoj!!!! ocito tebi fali ijednog i drugog!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ja ne kazem da ne postujem, kazem samo da treba se pustiti narod da radi sta hoce, a ti mene ne znas zato i ti malo tishe...

ljudi, sto jes jes.. malo raje danas gleda na vijeru i postuje to ako se radi o spavanjem sa djevojkom ili djevojka sa momkom.. al to je tako, vrijeme se mjenja, religija uvjek postaje manje i manje vazna.. i to je skroz lose, vjera treba uvijek da je na prvom mjestu!

prije je to bilo drugacije, nije bilo komunikacije / TV-a i Interneta. Danas u svakom filmu mozes vidjeti kako neke curice od 15-16 godina sanjaju o tome kako bi spavali neskim prvi put.. preko zapada i tih tv-internet caki ljudi se mjenjaju..stvaraju novu kulturu. ja se mogu kladiti da ce za 50 godina to i kod nas biti sasvim normalno i da ce samo jos pojedini se drzati islama i cekati braka.

poz

Ja ne kazem da ne postujem, kazem samo da treba se pustiti narod da radi sta hoce, a ti mene ne znas zato i ti malo tishe...

<{POST_SNAPBACK}>

pa ti si ovdje pocela da govoris kako svi vi,svi vi jel vidis kako je to kad te trpaju tamo gdje nisi!

Treba narodu reci neke stvari,a ne ako je pet ih se okolo j*be da ide citav grad i selo il sta ja znam.
znaci ako narod ide svaki dan na neku zgradu i baca se na glavu svi trebamo tako?

procitaj sta je dzmrdz napisao,sta timislis da niko tako ne razmislja ha?
vecina njih tako razmislja!!!

ja mislim da tebi treba jedan cvrst..

<{POST_SNAPBACK}>

Ja mislim da tebe treba neko nauciti kako se ponasati kad se ode medju ljude! <_<

Ja ne znam, al vi ste kako ja vidim zaostali...svak ima pravo da radi sta hoce, a ne to sto mu vashi mali sabloni kazu! Sorry, al' ne vjerujem da ste svi tako fini i posteni kako ovda pricate...

<{POST_SNAPBACK}>

zaostali jadna si ti,znaci po tebi je moderno je*avanje okolo jel?

Ti si mene pogresno shvatila, ja sam samo rekla da svak radi sto mu je volja, mi nismo bog niti nikoji svetac da sudimo...a to vi sam mislila one koje to rade a ako si se ti nasla u tome onda mi zao B)

Guest Dzmrdz

zekice ne prdi..svi znamo da je demokratija isfurana..

hahhaha zao mi je sto te moram razocarati JA SE NIKAD NECU NACI U TOM KOSU!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Pa eto sta se onda bunis???? :blink:

Pa eto sta se onda bunis???? :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

BUNIM SE JER TI MISLIS DA JE OKOLO JE*AVANJE COOL a vjera nije i cast zene il muskarca!

zekice ne prdi..svi znamo da je demokratija isfurana..

<{POST_SNAPBACK}>

Znaci sad je opet dikatura na redu ko u ona dobra stara vremena ojhaaa samo nam fali novi Tito :lol:

Guest Dzmrdz

ne..vec ne moras ponavljati 38 puta kako svako slobodno razmislja i nek radi ko sta hocje..jer to je starije cini mi se od tebe a vjerovatno i od te price o Titu..

Pa moras, kad je narod zadrit i zivi u starim vremenima, kad je zena bila iza sporeta i cekala izdana u dana kad ce covjek joj doci kuci pa da mu stavi da jede...Hvala bogu da ja mogu reci sta mislim i da ne zivim u tim starim vremenima, kao neki rob...

BUNIM SE JER TI MISLIS DA JE OKOLO JE*AVANJE COOL a vjera nije i cast zene il muskarca!

<{POST_SNAPBACK}>

To si ti rekla a ne ja, ja ne misli da je to "cool", ja da tako mislim nebi bila ovakva kakva jesam...sto bi ti rekla: NE znas me!