Jump to content
bUDO_hodza

Zenidba,udaja,nevinost,virgins!!!!!!

Recommended Posts

ma ima vazniji stvari u zivotu al malo je banalno zensko nevino 20 godina i vise i nevino nosilo tu nevinost sa sobom i za 20 minuta uzitka dadne 20 i neku godinu zivota :)

sta u nas ima da krvari :)

[quote name='H-A-R-I-S' post='247097' date='Jul 14 2008, 01:30']da vas pitam kad tako svasta znate, sta je onda lakse dobiti, rak ili sidu...?[/quote]
lakse je dobiti sidu jer to moze dobiti svak a rak je uvjetovan genetiko i drugim uticajima recimo zracenjem ili pusenjem

a ko ozeni nevinu djevojku zna barem da je prvi

a ako ne ozeni zna da nije prvi a ne zna ni jel zadnji tako da cojek citav zivot zivi u zabludi

[quote name='divlji_andjeo' post='201127' date='Dec 14 2007, 17:04']Najboljom dobi za skidanjem djevičnjaka smatra se između 18 i 20 godina. Himen je u tim godinama najfleksibilniji, a kada se probu

[quote name='PeachLove22' post='254115' date='Aug 19 2008, 03:52'][/quote][quote]
hahahahah. :lol: .Jeli vi ovo ozbiljno?? :o Mislim ko jos vjeruje u to??? :huh: :icon_eek: Zapravo je dokazano da Himen uopste [b]nepostoji[/b] (tu trenutno gdje ja zivim se vode polemike da li treba dozvoliti operaciju himena koju provode djevojke iz arapskih zemalja) Jer kako operisati i restaurisati nesto sto [b]nepostoji[/b]. Sasvim mali je postotak cura koje krvare tijekom prvog seksa. I mislim ono koja glupa izjava: [b]"Moze se dogoditi i da je himen toliko cvrst da ga muskarac ne moze probusiti" :an: [/b] Pa nije cura zid da je treba busiti. Koja glupost cure strasiti sa necim sto uposte nepostoji nego su to tamo neke Hodze i ko zna jos ko izmislili da se cure tj.zenski spol drzi pod kontrolom...[/quote]

Himen je dio vanjskih

[quote name='black_lady' post='254185' date='Aug 19 2008, 10:02']Himen je dio vanjskih ženskih polnih organa. Nalazi se izvan same vagine, odnosno u njenom početnom dijelu. On predstavlja tanki sloj tkiva koji prekriva otvor vagine. To se dešava zbog toga što tokom fetalnog razvoja ne postoji vaginalni otvor, tako da se prilikom njegovog formiranja sloj koji ga je prekrivao nepravilno podjeli prije rođenja i tada nastaje himen.

Neke djevojčice se rađaju bez njega jer se kod njih potpuna podjela dogodila u materici.

[b]Nema to nikakve veze ni sa hodzama ni popovima... Upoznaj malo bolje svoje tijelo ;) [/b][/quote]

;) E pa vidis ja svoje tijelo znam i suvise dobro pa ga nemam potrebe vise upoznavati... Medjutim cinjanica je da je [b]znanstveno dokazano da himen nepostoji[/b] i da on nije mjerilo da li je neka cura nevina. Ovdje je u drzavnim bolnicama operacija restauracije himena oko 40 KM dok je kod privatnika cijena i preko 5000 KM i upravo se sad vode debate oko toga kako ti ljecnici obmanjuju jadne cure i obecavaju da ce im zasiti ponovo himen a zapravo nemaju sta zasiti i tim curama daju laznu nadu kako su one opet nevine i imaju himen a uz to mnoge Arapske cure koje dolaze tu samo radi operacije neznaju da je u drzavnim blonicama cijena 40 KM(iako je tesko doci do toga da ti to rade u drzavnoj blonici,jednostavno oni to nece da rade ali ako je u pitanju sigurnost i zivot te djevojke onda ce uraditi) pa placaju privatnicima velike sume a on zapravo neizvrsava nikakvu operaciju vec zasije dva koncica koja ce pucanjem izazvati neko malo krvarenje.

[quote name='PeachLove22' post='254305' date='Aug 19 2008, 18:00'];) E pa vidis ja svoje tijelo znam i suvise dobro pa ga nemam potrebe vise upoznavati... Medjutim cinjanica je da je [b]znanstveno dokazano da himen nepostoji[/b] i da on nije mjerilo da li je neka cura nevina. Ovdje je u drzavnim bolnicama operacija restauracije himena oko 40 KM dok je kod privatnika cijena i preko 5000 KM i upravo se sad vode debate oko toga kako ti ljecnici obmanjuju jadne cure i obecavaju da ce im zasiti ponovo himen a zapravo nemaju sta zasiti i tim curama daju laznu nadu kako su one opet nevine i imaju himen a uz to mnoge Arapske cure koje dolaze tu samo radi operacije neznaju da je u drzavnim blonicama cijena 40 KM(iako je tesko doci do toga da ti to rade u drzavnoj blonici,jednostavno oni to nece da rade ali ako je u pitanju sigurnost i zivot te djevojke onda ce uraditi) pa placaju privatnicima velike sume a on zapravo neizvrsava nikakvu operaciju vec zasije dva koncica koja ce pucanjem izazvati neko malo krvarenje.[/quote]

Ko je dokazao? Sto onda djevojka (zena) krvari pri prvom seksualnom odnosu, ako nema himena?!

Uzmi malo anatomiju zene pa prouci... Nemoj nasjedati na jeftine zurnalisticke price ;)

himen moze sam po sebi i prije prvog sexa puci lady..
i ako zena prvi put nekrvari, nemora znaciti da nije nevina..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='254397' date='Aug 19 2008, 21:49']himen moze sam po sebi i prije prvog sexa puci lady..
i ako zena prvi put nekrvari, nemora znaciti da nije nevina..[/quote]

Mislim da sam to napisala u postu prije, ako nisam ispravka, da moze puci prilikom stavljanja tampona ili masturbacije, neke sportske aktivnosti (rijetko)...
Ali nisam pisala da li je neko nevin ili ne, nego samo opovrgavam peachlove22, a to je da himen uopste ne postoji... Sto je smijesno...

[quote name='sanel87' post='254318' date='Aug 19 2008, 16:14']Dokazano je da himen postoji, a svakako da nije mjerilo da li je neka cura nevina ili ne ;) ,mislim da se oslanjas na pogresne izvore informacija, pogledaj malo na internetu ;) !

[url="http://en.wikipedia.org/wiki/Hymen"]http://en.wikipedia.org/wiki/Hymen[/url][/quote]

Ma ne oslanjam se na pogresne izvore Oslanjam se na ono sto doktori i medicinsko osoblje tu gdje zivim govore...
i izvini ali Wikipedija ti nije neki siguran izvor informacija...tu svako moze pisati samo se uclanis.....

[quote name='PeachLove22' post='254416' date='Aug 19 2008, 23:00']Ma ne oslanjam se na pogresne izvore Oslanjam se na ono sto doktori i medicinsko osoblje tu gdje zivim govore...
i izvini ali Wikipedija ti nije neki siguran izvor informacija...tu svako moze pisati samo se uclanis.....[/quote]

Ja i dalje nisam dobila odgovor na pitanje, zasto djevojke krvare pri prvom seksualnom odnosu? :)

[quote name='black_lady' post='254393' date='Aug 19 2008, 19:40']Ko je dokazao? Sto onda djevojka (zena) krvari pri prvom seksualnom odnosu, [b]ako nema himena[/b]?!

Uzmi malo anatomiju zene pa prouci... Nemoj nasjedati na jeftine zurnalisticke price ;)[/quote]

Upravo sve dok ima himen tj. dok se totalno ne "raskine" dolazi do krvarenja , ne znam sad tacno al nekome se to brze "raskine" nekome sporije pa se zna desiti da i nakon nekoliko sexualni odnosa bude krvarenja barem tak mislim, da li je to odgovor na tvoje pitanje jer nisam siguran jel tacna moja teorija? <_<

[quote name='black_lady' post='254421' date='Aug 19 2008, 21:21']Ja i dalje nisam dobila odgovor na pitanje, zasto djevojke krvare pri prvom seksualnom odnosu? :)[/quote]

Sorry bila sam u zurbi pa nisam stigla odgovoriti...Evo bukvalno cu ti prevesti rijeci Svedskih lijecnika....

1. [b]Mit je da postoji tanki sloj tkiva koji djelomicno ili upotpunosti pokriva ulaz vagine,i da prilikom prvog seksa taj dio pukne.[/b] Zapravo himen uposte nepostoji. Sve djevojke/zene imaju vaginalni otvor kroz koju izlazi mjesecnica.[b]Vaginini unutrasnji zidovi su neravni/nejdenaki i elasticni.I upravo se te neravnine zovu medicinski Himen[/b].Vagina se rasteze kako bi mogli rodili dijete,stavili tampon,imati seks itd. Vagina se isto moze i skupiti ali dolaskom u pubertet vagina [b]postepeno[/b] postaje sve elasticnija.
2.[b] To sto neke djevojke krvare prilikom prvog seksa zavisi i od toga da je djevojka mlada i da tijelo nije u poptunosti razvijeno,pa onda dolazi do toga da vagina nije dovoljno elasticna sto prilikom prvog seksa donosi bol i krvarenje a krvare upravo oni neravni djelovi na vaginalnom zidu.
[/b]3.Posebno je netacno misljenje da muz/momak ili neko drugi moze vidjeti ili osjetiti da li je cura imala seksualne odnose. Zapravo cak ni lijecnik nemoze prilikom pregleda utvrditi da je cura imala spolne odnose.
4.Postoje misljenja da kad se ima problema sa prvim seksom da je tzv.Himen predebeo medjutm to nije bas istina. Moze biti puno razloga za poteskoce sa seksom ali vecinom problem je [b]nevlaznost vagine [/b]i da je djevojka ukocena.
5. Posto u mnogim kulturama je neizostavno da djevojka mora biti nevina tokom prve bracne noci,mnoge djevojke se odlucuju na operaciju Himena tj.rekonstrukciju medjutim tu se nam sta rekonstruisati,Jedino sto doktor radi je da zakaci koji koncic za zidove vagine tako da se prilikom odnosa ti koncicic otkinu i prouzrokuju krvarenje.moram napomenuti da se operacije ovog tipa rade neposredno pred vjencanje.

Zaista sam se potrudila to sve fino prevesti.Ovaj tekst se moze naci na svim sajtovima za naobrazbu mladih o seksu kao i na vecini medicinskih web stranica. Stranice su nazalost na Svedskom i nemaju prevoda a rado bi vam dala linkove da ne ispane da izmisljam...
I nadam se da je black_lady zadovoljna odgovorom. Edited by PeachLove22

[quote name='black_lady' post='254412' date='Aug 19 2008, 20:46']Mislim da sam to napisala u postu prije, ako nisam ispravka, da moze puci prilikom stavljanja tampona ili masturbacije, neke sportske aktivnosti (rijetko)...
Ali nisam pisala da li je neko nevin ili ne, nego samo opovrgavam peachlove22, a to je da himen uopste ne postoji... Sto je smijesno...[/quote]

halali draga, samo sam preletila post o himenu! nisam dobro procitala..

[quote name='PeachLove22' post='254585' date='Aug 20 2008, 04:41']2.[b] To sto neke djevojke krvare prilikom prvog seksa zavisi i od toga da je djevojka mlada i da tijelo nije u poptunosti razvijeno,pa onda dolazi do toga da vagina nije dovoljno elasticna sto prilikom prvog seksa donosi bol i krvarenje a krvare upravo oni neravni djelovi na vaginalnom zidu.
[/b][/quote]

Pa dobro ne gube sve nevinost sa 15., 16., ima nekih koje cekaju dok se ne udaju pa opet krvare... Znaci ne radi se o tom da je djevojka mlada i nedovoljno razvijena...

Jesi mozda razmisljala da ti lijecnici pricaju to, samo da bi postedili drzavu ekonomskih troskova?

[quote name='black_lady' post='254789' date='Aug 20 2008, 14:39']Pa dobro ne gube sve nevinost sa 15., 16., ima nekih koje cekaju dok se ne udaju pa opet krvare... Znaci ne radi se o tom da je djevojka mlada i nedovoljno razvijena...

Jesi mozda razmisljala da ti lijecnici pricaju to, samo da bi postedili drzavu ekonomskih troskova?[/quote]
Pa nisam ni mislila da sve cure gube tzv. nevinost mlade ali prilikom prvog seksa sve su cure pomalo ukocite u ocekivanju krvi i bola pa od toga moze biti i da je vagina zgrcena i nedovoljno opustena i onda naravno dolazi do bolova i krvarenja.

A za ovo drugo,pa mislim da nemaju potrebe jer ipak nema tu nekih drzavnih troskova.Jeli cure koje hoce operaciju Himena to placaju iz vlastiti dzepova drzava nema nikakve veze sa tim.Znaci nikakvo osiguranje ili bilo koja drzavna institucija nedaje neke novcane olaksice za takve operacije.
A pricanje o ovom je jako aktuelna tema sad trenutno jer jos uvjek se nezna kakve su posljedice tih nepotrebnih operacija i hoce sad da stave zabranu da se takve operacije uopste izvode Jer kako oni kazu:[b]Kako zasiti nesto sto nepostoji i jos to naplatiti hiljadama kruna/maraka i da je to totalno obmanjivanje djevojaka.
[/b]I moram priznati da se slazem sa tim..
A reci mi zasto bi samo djevojke bile nevine?? Sta je sa muskom nevinoscu,zasto su oni tako posebni pa im je sve dopusteno??Jer zaista mi je licemjerno da momak koji je bio sa jednom ili vise njih sad tu trazi da mu zena bude nevina.
Recimo ja i moj muz nikad jedno drugo nismo pitali ili uopste diskutovali o tome. Hodali smo godinu i pol dana prije nego smo se uzeli i Pitanje da li sam ja nevina mi nikad nije postavio. Za nas to jednostavno nije vazno Vazno je da se volimo i postujemo i da je nama fino a ono sto se desavalo dok smo bili mladi je samo nasa proslost koja nema veze sa sadasnjosti....

jesi ti probala na sebi to dal imas ili ne.

[quote name='EcI PeCi PeC' post='254966' date='Aug 21 2008, 06:47']x man kakvo je to pitanje.
Fakat nekulturno!![/quote]
pa fakat nije nekulturno jer ako tvrdi ima i nema pa da pitam kad je toliko uvjerena jel probala dal ona to ima.

[quote name='PeachLove22' post='254305' date='Aug 19 2008, 18:00'];) Ovdje je u drzavnim bolnicama operacija restauracije himena oko 40 KM dok je kod privatnika cijena i preko 5000 KM[/quote]

[quote name='PeachLove22' post='254861' date='Aug 20 2008, 20:45']A za ovo drugo,pa mislim da nemaju potrebe jer ipak nema tu nekih drzavnih troskova.Jeli cure koje hoce operaciju Himena to placaju iz vlastiti dzepova drzava nema nikakve veze sa tim.Znaci nikakvo osiguranje ili bilo koja drzavna institucija nedaje neke novcane olaksice za takve operacije.

A reci mi zasto bi samo djevojke bile nevine?? Sta je sa muskom nevinoscu,zasto su oni tako posebni pa im je sve dopusteno??Jer zaista mi je licemjerno da momak koji je bio sa jednom ili vise njih sad tu trazi da mu zena bude nevina.
Recimo ja i moj muz nikad jedno drugo nismo pitali ili uopste diskutovali o tome. Hodali smo godinu i pol dana prije nego smo se uzeli i Pitanje da li sam ja nevina mi nikad nije postavio. Za nas to jednostavno nije vazno Vazno je da se volimo i postujemo i da je nama fino a ono sto se desavalo dok smo bili mladi je samo nasa proslost koja nema veze sa sadasnjosti....[/quote]

Dovodis se u kontradiktornost... Ako je u drzavnoj bolnici 40 KM, znaci da djevojka plati 40 KM, a ostale troskove snosi drzava... To znam, jer ti zivim u susjedstvu... To ti je drzavni trosak, ako ona kaze da se boji za zivot, da joj moraju zasiti himen... Pitanje je koliko ta operacija cijela kosta i koliko takvih slucajeva ima... Normalno da ce drzava gledati da ustedi koju paru gdje god moze, a pogotovo da ne izdaje na takve gluposti kao sto je zasivanje himena...

Ja nisam rekla da bi djevojke trebale biti samo nevine... Boze sacuvaj! Da se ljudi ponasaju po propisima kako bi trebali, ne bi probali haram stvari (blud) dok im ne postanu halal odnosno dok se ne ozene, udaju...

Nazalost danas je stanje takvo da ces rijetko naci da dvoje udju nevini u brak, skoro pa ni nema u Bosni, a da ne pricam o zapadu...
Sto ja ne smatram pozitivnim ni sa muske ni sa zenske strane... Ali hvala Allahu pa nismo svi isti, uvijek ima izuzetaka!

[quote name='x-men' post='255031' date='Aug 21 2008, 10:28']pa fakat nije nekulturno jer ako tvrdi ima i nema pa da pitam kad je toliko uvjerena jel probala dal ona to ima.[/quote]

pa kakve to veze ima jel ili nije! I sta se to tice!

Cak i kad nema himen, a ko nekrvari prvi put, ako je nevina nevina je!!

Vi stariji momci fakat neke komplekse oko toga imate! :)