Jump to content
bUDO_hodza

Demokratska Narodna Zajednica

Recommended Posts

Sto leti,sto klepti.....jedan puce svi stadose.Pa ovaj x-men ponavlja kao da je papagaj pa nista nezna osim rjeci kao sto su,izdajnik,patriotizam,cetnici itd.te gluposti na koje se vise nepali nitko osim seljaka koji zive na brdima i uz tranzistor slusaju sta se desava u svjetu.Koliko je ta tvoja treza tocna to se vidi danas ito u zemlji koja i nije defakto normalna zemlja,gdje isti oti koje ti velicas koaliraju sa cetnicima samo da bi zadrzali fotelje,zemlja u kojoj je svagdje podjela i sve se djeli na troje.Niti si ti dosao do Drine niti jedes Alijinom zlatnom kaskom kako tije obecavao.Srbi vam u Bosni kroje kapu i zajebavaju vas kako hoce a Hrvati se svaki put naprave frajeri pa sa sahovnicom se provozaju po pola Bosne i niko im nista nesmije.Nas Muslimane Alija je zabio u nekakve kantone pa se osjecamo kao Indijanci u rezervatima jos nam samo fali da se zovemo po plemenima pa smo isti oni.Drzava koja nema normalne vojske,policije pa i ovo sudstvo nebi radilo posteno da ga Evropa nekontrolise.Niko nista neradi a nece naskoro ni raditi jer su Alijini i Harisovi ahbabi opuhali stose opuhati moze a i tisi takozvani x-MEN sigurno imao ranac na ledjima pun tudjih stvari kad si se vracao iz opljackane Kladuse pa ti sada zao sto nemozes opet.O tim silovanjima i glupostima koje ti ovdje pises sigurno ti je pricala Gorica Catakovic i Nada al-isa dok su se karale po komandi korpusa i molile boga da ih neko drmne pa su u tolikim mislima i nadanjima zeljele da ih Autonomasi slucajno zarobe pa da im se desi nekakvo silovanje.Fala dragom Bogu mi Autonomasi nismo spali nato da silujemo jer nismo bili vojska koja pali,pljacka ili siluje dok se za drugu stranu to nebi moglo reci.Mi smo se zvali Narodna odbrana a to znaci Narodna vojska koja brani svoj narod od istih takvih kao sto si ti x-men pa ja i vjerujem da bi se ti i takvi kao sto si ti spustili na tako niske grane da siluju nekoga jer ko pljacka i strelja taj i siluje.Uostalom ja ti nisam kriv sto na dusi mozda nosis nekoga od nas ili si necije ukrao ili mozda nekoga maltretirao a mozda i cak ubio pa se sada optuzbama pokusavas odbraniti i sam seme slagati kako si bio u pravu ali ""nisi'.
Sve sto se nehalali nije halalito,svako ubistvo pred dragim Bogom cese odgovarati ako ne pred sudom na ovom dunjaluku,nista se nemoze sakriti pa ti odgovaraj za svoja djela a mi cemo za svoja.

ja ovo nisam ni procito kad vidim da si usro sam sebi na glavu se,,ereba vama nista ni ponavljat nego smao to daste izdali drzavu,a za koju ste se vi to borili,sta da su cetnici uzeli svama ono sto su htjeli ma nebi vas bilo nikako,a tisi coban kolega takvu su pobjegli sa sela u ameriku,,,

HAHAHAHA......Pa kakvu sam ja to zemlju izdao?????Gdje je ta zemlja i njena drzavnost???Ja koliko znam u ovome ratu nije bilo pobjednika vec se sjelo za stol i zemlja podjelila na dva djela.Srbi imaju pola zemlje a u ovoj drugoj mi Muslimani kontrolisemo nekih 28% teritorije ito samo u mjestima gdje smo mi vecina.Pojedinci pisu i vrjedjaju kao da su izasli pobjednici u ratu pa sve ocistili do Drine a Hrvate najurili u Hrvatsku.Kada covjek vidi sva posljeratna desavanja i ko sve pravi koalicije sa cetnicima a upire prst u nas Autonomase onda mi sve postane smjesno i dodjem do zakljucka da smo se ustvari mi Autonomasi na celu sa Fikretom jedini i borili za multietnicku BiH odnosno ono sto danasnji politicari zagovaraju ali sa zakasnjenjem od deset godina.Nemoze se graditi multietnicka i cjelovita zemlja jer rat nije zaustavljen na vrjeme odnosno jos 1993.godine a razlog tome bio je sto se ratni profiteri zajedno sa svojim politickim mentorima nisu bili dovoljno obagatili pa su produzili rat za jos dvje godine da se mogu obogatiti na racun bjede i sirotinje.Mi se sada nalazimo u pat poziciji i svi cekaju koce prvi povuci potez pa da mu se zada sah-mat.Jedini izlaz za zemlju je upravo Fikret Abdic Babo koji moze da zemlju izvuce iz ovakvoga stanja kakvo je sada.Neznam hoceli kasnije biti kasno jer svaka godina u koju ulazimo donosi nove podjele,nove afere,nove prjetnje i sta sve ne a zemlja polako dobija epitet crne rupe u Evropi pa otuda nek vas nezacudi ako Evropska Unija nakon svega sto je pokusala u BiH nepodrzi njenu podjelu i njen potpun krah jer nijedna zemlja u svjetu nemoze opstati ako nema jaku Ekonomiju i ekonomiste a mi to nemamo niti cemo naskoro imati.Nije tu vise pitanje politickoga,nacionalnoga,vjerkoga ili kojeg drugog razloga koji mi svi trazimo u BiH.Sada je pitanje EKONOMSKOG procvata u zemlji i ulaganja kapitala kojega zasada niko nezeli uloziti jer drzavom vladaju kriminalci i nesposobni politicari koji nevide dalje od svoga nosa a Ekonomija im je nepoznat pojam koji oni niti shvataju niti mogu svojim mozgovima i znanjem shvatiti.Pravo je BABO rekao::kad stane rat tada dolazi moje vrjeme.Lako je u ratu vladati jer se nezna ni ko pije ni ko placa ali kad stane rat treba narodu dati posao i komad kruha a kako stvari stoje to se naskoro nece desiti.Znam da ce neki opet komentarisati i pljuvati po ovoj replici i opet ponavljati kako je Fikret izdajnik i tako nesto ali ipak morate priznati da je on mozda jedini izlaz za BiH i ma kakve greske napravio ipak je zasluzio da bude na slobodi da pokrene ekonomiju u citavoj zemlji.

neznam samo kako vma je usadzeno u glavu sve to koda vam je krv zamjenio pa radite kao roboti i mislite daje on upravu sto je pustio cetnike na liniju,i sto ste htjeli silom da zavladate na kantonu,vi ste protestanti koji su se pobunili protiv drzave,a kolka je sad ta drzava ipak je borito se za nju i ginulo se,da smo mi slozni to govorim i za vas pobunjenike nebi nikad niko na kantonu mogaoda vlada nego narod,ali narod je zavadzen,i naravno da je sve okrenulo se jedno protiv drugi,taj tvoj izlas sto kazes daje babo faca i dabi izvukao kanton je netacan,prvi se ti nebi vratio odatle gdje si sad,njega treba streljat zavadio je muslimane na tom podruciju,budale pa i ste pucali na nas ukopavali se zajedno sa cetnicima,ginuli a zasto ste ginuli,ovdee u holandiji sam nasao srbina kojime je pitao odakle si,rekao mu da sam iz cazina,kaze ja sam bio sa fikretovom vojskom na linijama,i smijao se kaze kako su mogli da ioni pucaju na vas,vi ste muslimani bosanci a oni pucali na vas..rekao sma mu oni su izdajnici bosne i pucali su na bosnu,kaze u nas daje srbin pucao na srbina sve bi streljali.kolega proslo jes godina od rata ali vjeruj da je tesko izmirit narod,previse je bola i krvi prolito tu bez veze ikakve..

a dosadna covjeka majko mila pa jos i zivi u holandiji.pa idi kuci tamo vise nema babini i bosna ti je slobodna od une do drine kontroliraj se malo mogao bih ti koji babin doci glave tamo u holandiji jer ima nas svugdje pa i tamo. ;)

Edited by Clark_Gable

zbog vas dvojice se zatvara vec treca tema, de prestanite se vrijedjati!!

kolega reba da je normalno da se zatvore ovakve teme ili da se ovako prica na ovim temama,ja mu nepsujem nista nego samo komentarisemo taj njegov cilj sto je imao kad je napao bosnu zajedno sa cetnicima..

kolega reba da je normalno da se zatvore ovakve teme ili da se ovako prica na ovim temama,ja mu nepsujem nista nego samo komentarisemo taj njegov cilj sto je imao kad je napao bosnu zajedno sa cetnicima..

<{POST_SNAPBACK}>

:poke: reko bih ti al nema smisla da te komentiram podsjecas me na bosansku skupstinu...bit ce replika i ode sjednica do ponoci, a ja nemam vremena.

nemas ti sta reci kad si malouman,i nemoj se meni obracat ako ces se drzat svoga drzi bolej u skupstina bosne nego sjednica autonomije,vi niste puno predomisljali se kad je trebalo napasti kanton..

Ti x-men imas psihicki problema odnosno trebao bi da posjetis psihijatra i da se lijecis ito podhitno.Tvoj svaki komentar kojega si dao na ovom forumu vezan je za autonomiju i autonomase tako da ti imas sindrom autonomije i kad spavas sanjavas Fikreta a kad se probudis prvo sto ti je u glavi je autonomija pa i kad dan provodis ispijajuci kahve sa zenama pricas o autonomiji i kad sretnes nekoga poznanika opet autonomija pa covjece ti si veci autonomas i od mene i od ovoga moga koelege taskija.Covece daj preispitaj se i pod hitno rjesi nesto sam sa sobom i shvati da nije sva prica i svaki komentar vezan za rat ili autonomiju i takve gluposti koje ti prosipas ovdje.

ljudi, daj vratite se na temu, ili da i ovu zakljucavamo.

evo i dnz je prezentirala liste kandidata za predstoje

Ti x-men imas psihicki problema odnosno trebao bi da posjetis psihijatra i da se lijecis ito podhitno.Tvoj svaki komentar kojega si dao na ovom forumu vezan je za autonomiju i autonomase tako da ti imas sindrom autonomije i kad spavas sanjavas Fikreta a kad se probudis prvo sto ti je u glavi je autonomija pa i kad dan provodis ispijajuci kahve sa zenama pricas o autonomiji i kad sretnes nekoga poznanika opet autonomija pa covjece ti si veci autonomas i od mene i od ovoga moga koelege taskija.Covece daj preispitaj se i pod hitno rjesi nesto sam sa sobom i shvati da nije sva prica i svaki komentar vezan za rat ili autonomiju i takve gluposti koje ti prosipas ovdje.

<{POST_SNAPBACK}>

neces ni da priznas da ste i vi izmisljena vojska u bosni i niste legalna nikad ni bili,o cemu ti pricas o stranci dnz Edited by Clark_Gable

listu sam pogledao i svida mi se jer nije jedno nacionalna.sto znaci da ova stranka dnz ima ipak veliku buducnos u plitickom zivotu bosne i hercegovine.to je ono sto bosni treba snaga sva tri naroda u jednoj stranci.samo nas to moze napraviti jedinstvenim i nista drugo.samo napred dnz i svako dobro u buducem politickom zivotu od srca zeli vam taski!

ebo vas DNZ i BABO :D

sta se uvjek svadjate oko gluposti ....
i zasto morate dase vredjate ....
svak ima pravo da pise svoje misljenje....
nebudite djeca.....jedan otac jedna majka....
niste vi sadam i bush...

a sto se tice DNZ pa valjda to nikad nece bit stoje nekad bilo....
znam dok je bilo babe bilo je i pastete :D
a sad to sve nece bit ni blizu staje bilo....
nit satim vojska ima ike veze....

mislim da oni koji su ratovali mogu tu najvise da kazu....
moj bivsi je ratovo i bijo zarobit i bijo bjen i sveto...
on moze nato sve da kaze....al mislim dabi mozda samo jedno reko....
samo bi mozda pljuno......jer kad ti to dozivis nije ti nidocega kamol do politike....
samo mije glupo vako viti dase svoj a krv prepire za nesto nebitno.....
svak voli zvoju zemlju al vala stami taj presednik znaci il ta vojska....
neznam bolje da ja sutim :D

ebo vas DNZ i BABO :D

sta se uvjek svadjate oko gluposti ....
i zasto morate dase vredjate ....
svak ima pravo da pise svoje misljenje....
nebudite djeca.....jedan otac jedna majka....
niste vi sadam i bush...

a sto se tice DNZ pa valjda to nikad nece bit stoje nekad bilo....
znam dok je bilo babe bilo je i pastete :D 
a sad to sve nece bit ni blizu staje bilo....
nit satim vojska ima ike veze....

mislim da oni koji su ratovali mogu tu najvise da kazu....
moj bivsi je ratovo i bijo zarobit i bijo bjen i sveto...
on moze nato sve da kaze....al mislim dabi  mozda samo jedno reko....
samo bi mozda pljuno......jer kad ti to dozivis nije ti nidocega kamol do politike....
samo mije glupo vako viti dase svoj a krv prepire za nesto nebitno.....
svak voli zvoju zemlju al vala stami taj presednik znaci il ta vojska....
neznam bolje da ja sutim :D

<{POST_SNAPBACK}>

ruzno je za jednu gospodu da pocinje uvodne rijeci sa psovkama...nismo ovdje da se psujemo vec da pravimo komentare na ove teme.politika je sastavni dio ovoga foruma i mislim da si malcice zalutala.tema je ipak dnz.zao mi je sto ti je bivsi bio zarobljen i da je tako lose prosao.drugi put neka ne ide na kladusu nije to bilo pametno sa njegove strane.sranka dnz ima novoga lidera rifeta dolica koji je visoko obrazovan covjek,ekonomski strucan jer bio je direktor saniteksa i vjerski je jako podoban jer covjek je odgojen u muslimanskom duhu,klanja,posti i vrlo cjenjen i ugledan covjek.dnz ima potencijal mladih ljudi kao sto je i sam predsednik opcine vel.kladusa.mislim da to treba krajini i cjeloj bosni.ljudi sa ambicijama i zeljom da se bosna stavi na zdravije ekonomske noge i da ne zivi od tudih milostinja.nemojmo ovdje mjesati proslost jer ima i pozitivnijih i pametnijih stvari da se busamo o proslost koja nikom nije bila ruzicasta.samo mladiji pliticari koji su bez naconalnih predrasuda mogu da dovedu bosnu do boljega sutra.hvala i ne zamjeri!

dnz ima novoga lidera rifeta dolica koji je visoko obrazovan covjek,ekonomski strucan jer bio je direktor saniteksa i vjerski je jako podoban jer covjek je odgojen u muslimanskom duhu,klanja,posti i vrlo cjenjen i ugledan covjek
!

<{POST_SNAPBACK}>

znaci to su novi aduti s kojima love glasove, zanimljivo!

ruzno je za jednu gospodu da pocinje uvodne rijeci sa psovkama...nismo ovdje da se psujemo vec da pravimo komentare na ove teme.politika je sastavni dio ovoga foruma i mislim da si malcice zalutala.tema je ipak dnz.zao mi je sto ti je bivsi bio zarobljen i da je tako lose prosao.drugi put neka ne ide na kladusu nije to bilo pametno sa njegove strane.sranka dnz ima novoga lidera rifeta dolica koji je visoko obrazovan covjek,ekonomski strucan jer bio je direktor saniteksa i vjerski je jako podoban jer covjek je odgojen u muslimanskom duhu,klanja,posti i vrlo cjenjen i ugledan covjek.dnz ima potencijal mladih ljudi kao sto je i sam predsednik opcine vel.kladusa.mislim da to treba krajini i cjeloj bosni.ljudi sa ambicijama i zeljom da se bosna stavi na zdravije ekonomske noge i da ne zivi od tudih milostinja.nemojmo ovdje mjesati proslost jer ima i pozitivnijih i pametnijih stvari da se busamo o proslost koja nikom nije bila ruzicasta.samo mladiji pliticari koji su bez naconalnih predrasuda mogu da dovedu bosnu do boljega sutra.hvala i ne zamjeri!

<{POST_SNAPBACK}>

JESU SKOLOVANI AL PRISTALICE SU IM SELJACI SELJACI POPUT TEBE,KAZES KLANJA I POSTI,KAKO STE SMO LCEMJERNI,SAD KLANJA KAD SE ZAVRSIO RAT,A KAD STE SE HTJELI ODVOJIT OD KRAJINE I PUCALI NA MUSLIMANE ZABORAVIO DA JE NAPAO MUSLIMANE,SELJACKA POLITIKA,VIDI SE KOLIKO STE ICEMJERNI MUSLIMANI,,I VJERU MJESATEW U SVOJE CILJEVE SAMO DA OSTVARITE SVOJ CILJ IZDAJNICKI,,

eh, i ti Adame ko da ne znas kako se love glasovi.

pa sto mislis sto nacionalne stranke vazda pobijedjuju?

uvijek vise u dzamijama/crkvama, narod vazda voli vjernike
to je proteklih izbora Lipovaca iz SDP-a u Biha

x men ti si vrlo nekulturna osoba,ono sto dobijes na pvt nek takvim i ostane,
a ovo :D

da ti kazem,evo izmedju mene i taskija nije nikakva svadja,ja sam isto autonomas ali eto necu njemu da dajem na znanje,onda nebi bilo zanimljivo,zamolio bi moderatore da moje postove u kojima se izrazavam ne kulturno i gdje psujem,ne brisu.

p.s

hocel biti ista od ovog ponovnog sudjenja BABI,nisam u toku,bilo bi lipo da nas neko i o tome obavjestava?!

hvala

<{POST_SNAPBACK}>

ama sacekaj covjece pod prvo od kud ti to da kazes nije trebo ici u kladusu ti kao znas odakle je on istat ja znam idje je iso "sto je iso u kladusu" znaci treboje pobjeci iz bosne u svoji 18 godina i damu danas papucari kao ti nabijaju nanos kosi ti stasi ti tisi pobjego ovo ono al on je ipak osto o svojom krv platijo ....pa bolje dase poklopite i ne komentarisete na vakav nacin i nekog da vredjate i nazivate imenima e to vam je jedino GLUPO ...... nece DNZ nikad ni imet presednica ima da propane uzemlju kad ni izmedju sebe nemozete.....

a ti gago neznas staje obraz i kultura kamol politika.........i nije fino sto nazivas osobe imenima samo sto nemaju isto misljenje ko ti....i kolko znam dasmo mi svi sa sela a ne samo one sto ti nazivas.....

nisi ti skuzio post,ne zamjerim ti....

kako da ja vjerujem sad onome sto si ti naveo kao citat od taskija...to se nalazi kod tebe u postanskom sanducicu....i ti samo to znas....nisi kulturan sto takve stvari uopste stavljas na javu....a ja sam samo htio s postom da ti ukazem kako neko moze navesti neke rjeci da si ih ti rekao,a ustvari nisi,tako ja tebi ne vjerujem da je ono taski rekao...

de malo kuziii,prtina

eh, i ti Adame ko da ne znas kako se love glasovi.

pa sto mislis sto nacionalne stranke vazda pobijedjuju?

uvijek vise u dzamijama/crkvama, narod vazda voli vjernike
to je proteklih izbora Lipovaca iz SDP-a u Biha

ama sacekaj covjece  pod prvo od kud ti to da kazes nije trebo ici u kladusu ti kao znas odakle je on istat ja znam idje je iso "sto je iso u kladusu" znaci treboje pobjeci iz bosne u svoji 18 godina i damu danas papucari kao ti nabijaju nanos kosi ti stasi ti tisi pobjego ovo ono al on je ipak osto o svojom krv platijo ....pa bolje dase poklopite i ne komentarisete na vakav nacin i nekog da vredjate i nazivate imenima  e to vam je jedino  GLUPO ...... nece DNZ nikad ni imet presednica ima da propane uzemlju kad ni izmedju sebe nemozete.....

a ti gago neznas staje obraz i kultura kamol politika.........i nije fino sto nazivas osobe imenima samo sto nemaju isto misljenje ko ti....i kolko znam dasmo mi svi sa sela a ne samo one sto ti nazivas.....

<{POST_SNAPBACK}>

skreces sa teme gospodo.tema je dnz ako imas koment reci ga.mi imamo stranku koja zastupa nase krajiske interese ako imas i ti stranku koja zastupa krajiske intersese bit ce mi drago da znam koja je to.nemoj se uzbudivati ovo je samo forum i ja se ne palim vise na grube rijeci i na patriotizam pojedinaca.svako od nas voli bosnu ali na svoj nacin.rat je iza nas vec 11 godina nemoj te ko srbi da se busate u proslost jer nije vam slavna kao ni njihova.pozdrav taski! :flirt:

JESU SKOLOVANI AL PRISTALICE SU IM SELJACI SELJACI POPUT TEBE,KAZES KLANJA I POSTI,KAKO STE SMO LCEMJERNI,SAD KLANJA KAD SE ZAVRSIO RAT,A KAD STE SE HTJELI ODVOJIT OD KRAJINE I PUCALI NA MUSLIMANE ZABORAVIO DA JE NAPAO MUSLIMANE,SELJACKA POLITIKA,VIDI SE KOLIKO STE ICEMJERNI MUSLIMANI,,I VJERU MJESATEW U SVOJE CILJEVE SAMO DA OSTVARITE SVOJ CILJ IZDAJNICKI,,

<{POST_SNAPBACK}>

steta te komentirati covjece...ma neka si ziv i zdrav pa slavit cemo zajedno kad dnz pobjedi :cheers: .

mozda bih bilo bolje i lakse za bosnu da ukine sve stranke i da ostavi samo sda,sds i hdz.samo tako moze da ljude drzi u nacionalnima torovima i da ih kontrolise kako im je volja.znam da su te tri stranke ucinile mnogo toga dobroga za pojedince ali za veliku vecinu su napravili mrak koji jos i dan danas traje tamo u bosni.iskreno glasaj te za kog vas volja ja od toga nemam veliku korist jer zivim daleko od bosne ali bih ipak volio da sunce jednom ugrije u te nase krajeve.do vas je tamo nije do mene niti do dnz.vi glasate vi ih birate i poslije kako vam bude.ja cu ipak sa vremena na vrijeme da procetam forum i da vidim kako je vama u demokratskoj i slobodnoj bosni uz sda,sds i hdz. :cheers: nemorate mi reci kako vam je sada reci cete mi to poslije!lijepi pozdrav!