Jump to content
denoM

Najbolje igre za kompjuter

Recommended Posts

Koje su vam najbolje igre koje ste igrali na kompjuteru ?

Meni su najbolje :

RTCW
Course of the monkey island
Largo Winch : Empire under threat
Battlefield 1942
Mafia
GTA : Vice city
Age of Empires 2

pa nemas ti dite drugog posla.zezam se ijabi volio da malo igaram ali vrijeme je knap.pa zato nemogu :D

hmmmm

1. Age of empires; ROR
2. Battlefield 1942
3. Starcraft
4. Counter Strike
5. quake 3 i unreal turnament

1. emulirana zelda - link's awakening za gameboy :)
2. Mafia
3.Prince of Persia - Sands of Time
4.Legacy of Kain - Defiance
5.Curse of Monkey Island

Napokon netko tko je igrao monkey island. :D

Warcraft III
uhh Vice City

World of Warcraft (comming out soon)

Cossaks je meni dobra igra strategija dobra nije zahtjevna ako je neko ima na cd.u nek mi se javi treba mi ta igra placam 5km

GTA Vice city
GTA 1
NFS Underground
Age of Empires
Unreal Tournament
MOHAA
Behind Enemy Lines
FIFA 2000

Mislim da bi i ove igre trebale biti na popisu naj igri :
1.Far Cry
2.Call of Duty
FC zato

- svi dijelovi Monkey Islanda (kako rumorzi kazu, radi se na petom dijelu)
- Broken Sword serijal
- The Longest Journey
- Gabriel Knight serijal
- NBA live 2000
- Baldur's Gate svi
- Planescape: Torment
- Thief serijal
etc.

-Doom3-odlicna
-Far cry-jos bolja
-Project I.G.I.-covert strike
-Delta force-svi dijelovi
-Postal 2-bolestna al prava

Age of empires 2 i Red alert 2 su retartdirane igrice! njihovi orgiginali su puuunoo bolji (red alert i age of empires:rise of rome) Od strategija narode Starcraft:Brood War i Warcraft 3(frozen throne)! bolji strategija nema, osim za malu djecicu kojima samo nek ima vise vojnika, i zato niko nezna igrati ni sc ni warcrafta u cazinu! To su legendarne igrice najvise nagradjivane, i najvise igraneu svitu i jedine se one igraju na svj. prvenstvu igrica www.worldcybergames.com, Od pucacina Counter Strike Quake 3, Quake 2, UT 2004, Doom3, Far Cry (zahtjevan ko k.... zato ni neznam valjal al kazu da nije los), Half life, Call of duty dosadan pogotovo u multiplay-u,(al je najbolje prikazao 2 svj rat) od rpg Diablo i Diablo2 jedne od najboljih igrica koje sam igro i uopce!! Morrowind3 zajeban al dobar, fallout2,...Gta vice city nije los, al mi se neda igrati nikako, Resident Evil svi nastavci su zakoonn!!! Curse of moneky island zakon, Bttlefield je dosadan u pm, Ma narode da je nama dobar internet centar sa svakakvim igricama vidjeli bi vi, ono u posti je jadno samo call of duty,SIms 2 je zakoon!! i Warhammer: Dawn of war, al Blizzardove igrice su bogovske, P.S imal ko cd DUNGEON KEEPER 2 da radi! Placam 10 km Mail: sallyg104@hotmail.com, na mircu kanal #cazin, #gimnazija svaku noc poslije 23 Javite PLS!!

Age of empires 2 i Red alert 2 su retartdirane igrice! njihovi orgiginali su puuunoo bolji (red alert i age of empires:rise of rome) Od strategija narode Starcraft:Brood War i Warcraft 3(frozen throne)! bolji strategija nema, osim za malu djecicu kojima samo nek ima vise vojnika, i zato niko nezna igrati ni sc ni warcrafta u cazinu! To su legendarne igrice najvise nagradjivane, i najvise igraneu svitu i jedine se one igraju na svj. prvenstvu igrica www.worldcybergames.com, Od pucacina Counter Strike Quake 3, Quake 2, UT 2004, Doom3, Far Cry (zahtjevan ko k.... zato ni neznam valjal al kazu da nije los), Half life, Call of duty dosadan pogotovo u multiplay-u,(al je najbolje prikazao 2 svj rat) od rpg Diablo i Diablo2 jedne od najboljih igrica koje sam igro i uopce!! Morrowind3 zajeban al dobar, fallout2,...Gta vice city nije los, al mi se neda igrati nikako, Resident Evil svi nastavci su zakoonn!!! Curse of moneky island zakon, Bttlefield je dosadan u pm, Ma narode da je nama dobar internet centar sa svakakvim igricama vidjeli bi vi, ono u posti je jadno samo call of duty,SIms 2 je zakoon!! i Warhammer: Dawn of war, al Blizzardove igrice su bogovske, P.S imal ko cd DUNGEON KEEPER 2 da radi! Placam 10 km Mail: sallyg104@hotmail.com, na mircu kanal #cazin, #gimnazija svaku noc poslije 23 Javite PLS!!

jel ti igras odkako si se rodio, ili si samo instalirao te igre ;)

ma frisko instaliro cojek.

zaista ih slabo opisa i uvrijedi mnoge igrace :cool:

CHAMPIONSHIP MANAGER....

ziva zaraza... saam sam sebi zabranio igranje ovog prokletog managera....

al dobar je ;)

hmm meni je RE najbolji serijal
al je malo glupo sto su od prvog pa do treceg dijela radili da igrica bude sto laksa sto je malo glupo :P
prvi dio je ekstra tezak... nema municije, healt-a, i etc. moras nozem klati sto je malo gotivno al tesko :P
drugi dio je znatno laksi ima svega samo treba igrati
treci je najlaksi al ono.. mislim svako moze da je predje
mislim glupo je
al sve u svemu serial je dobar :lol: