Jump to content

Recommended Posts

UPS MAJETICI MIOSTRAH NO BIG DEAL::::::::::::::::::

<{POST_SNAPBACK}>

pa je ipak on je specificirao na koga je mislio a sad neko ko nije upucen mislit ce na drugog hodzu ipak je big deal ;)

sta ces narod se naucio da je tako s hodzama,mada ima izuzetaka a kao da ih je danas sve manje i manje...sta ces poceli se svi baviti o ovozemaljskom uzivanju...

ljudovi,ma nikad ne mozes cijeli dzemat dovesti u suru, da te svi clanovi postuju, uvijek se stvore dvije sfere, pretezno su politicke, jednima hodza odgovara drugima ne, to je nas belaj, slatinskom hodzi skidam kapu, jedan od rijetkih koji jos pokusava da ne mijesa politiku s vjerom!! uvijek se ko zmija izvuce iz tih zamki :lol:

Pa ne vjeruje niko od nas, al vjerovali smo kad su pricali kako popovi isto ovo rade tamo i hajkali smo sve.

i hodza je samo jedan obican covjek

a ljudi valjda grijese

mene isto to malo kopka sto su roditelji svjedocili, a ne djeca, ali valjda roditelji mogu opisat kako su djeca reagovala kad su im to pricala ....

a de da  ja vas nesto pitam ali da komentrise to fino :)
sto su hodzinska djeca onakva kakva jesu.
usput i ja sam hodzinsko dijete pa  fakat nikad ne bih izabrao da budem hodza,jes da  idem na dzume,bajrame teravije,ponekad klanjam,uvijek postim,ne psujem itd ali opet kako to da u svojoj porodici imam uzor.- svog oca,a da se tako ne pridrzavam
to nije samo slusaj  samnom,ima mnogo hodzinske djece pa i nisu bas  uredu :)

<{POST_SNAPBACK}>

vjerovatno u svom ocu nisi vidio jak uzor da bi i ti bio jedan od ''nas''.....
znam ja da tebe pece sto ti babo nije onakav hodza kakav bi trebao biti,vecina ih pa cu stoga mislit da je i on u toj vecini hehehe

nerece ti od kojeg si hodze sin? :lol:
nemoj da bude samo jedan od onih koji su na blacklist buahuhba

budo dragi ostale efendije su te znale i prije dok nisi bas bio cvjecka neka...u periodu do 2003 pa te nisu banovali... sto bi sada

<{POST_SNAPBACK}>

jes ti mene zamjenio s nekim efendijom heheheh....nisam ja nikad bio hodza nit cu biti na tvoje neznanje!!!!

u periodu prije 2oo3 nisam imao ni diplomu za ''imama'' i et kad sam je dobio dodje mi nekad da je zapalim kad vidim ko nam sve vazi ....nemam od nje nikakve koristi (hvala Allahu sto sam malo vise spoznao Islam)..blalballba

u periodu do 2003 pa te nisu banovali... sto bi sada

a koje su me to odze trebali ''banovati'' ?

zuhdija handanevic,mehmed masic,rifet sahinovic il neki drugi kreten hodza ?

ups

sad nikad necu naci dzemata :D

budo dragi ostale efendije su te znale i prije dok nisi bas bio cvjecka neka.

????????????

predstavi se malo da mogu pricati o tvom babi onda,please!
tnx

wesselam

e brate moj budo
ma nisam ti ja piso ono lafo hodzinsko dijete>>>> a de da ja vas nesto pitam ali da komentrise to fino
sto su hodzinska djeca onakva kakva jesu.
usput i ja sam hodzinsko dijete pa fakat nikad ne bih izabrao da budem hodza,jes da idem na dzume,bajrame teravije,ponekad klanjam,uvijek postim,ne psujem itd ali opet kako to da u svojoj porodici imam uzor.- svog oca,a da se tako ne pridrzavam to nije samo slusaj samnom,ima mnogo hodzinske djece pa i nisu bas uredu

to sam ja prekopiro necije jer nisam jos skonto ovaj forum pa vidis imam jednu zvizdu samo... :lol:
ja jesam hodzinsko dijete i hodza i bas mi drago u svom ocu imam lijep uzor jer je predan radu za i u islamu... a banovanja glede pa mene u ti isti banovali pa sam maturirao u drugoj medresi i od 40 dzemata moro traziti posla u trecem gradu ... al posto Allah daje nafaku a ne ljudi, havla Allahu dobro sam se snaso i uzalud im spletke... B)

isti ti ljudi su mnoge upropastili iako su neki do tih koje su proganjali mogli biti ljudi napravise od njih bas fukare samo kad se sjetim rifetovih drilova pa onao jos u gvantanamu ima... zans i sam kako su pojedini prolazili kod rifeta a zuka je prica za sebe sjecam se da si mi pricao ono kako ti je zuka reko da pusis tablete hahah fakat koma....
i ja i ti smo bili od onih koji su isli protiv struje vidim se da si me razumio poprilicno pogresno nisam mislio nanositi uvrede jer znam da si ti nako du

hmmmmm

rifet sahinovic

rifet je previse ufuran cojek,bolest prava,ne znam sta ga se buduce hodze toliko boje...pogotovo ove genracije iz prve i drzge godine....
mnoge je on upropastio tako sto ih lifora iz medrese a one prave gnjize ostavi unutra,da se malo pokaze kako je realan cak je i pravog rodju (sina od stricevica) deportovo iz cazinske medrese,nema sta frajer pravi...

zuhdija handanevic

zuka se naso nesto kod mene na prozivci,sigurno mora biti neki jak razlog heheh....
kod mene on bio samo predmet zbijanja neslanih sali,glup cojk zesce,daska sto bi se reklo medju nasim narodom....
znam da je mnogoj djeci zagorco zivot i izbacio ih iz medrese,nepotrebno bilo....
nije li to skola gdje se covjeku treba prastati i ukazati na neke greske prvo pa onda neke ozbiljnije potezati....
stela je na nivou,cazinsku medresu drze buzimljani,ako si buzimljan lako se da srediti svaki belaj...
bile su to najfinije godine za zuku dok sam bio tamo,nece me nikad zaboraviti...previse sam bio dobar prema njemu ubhahubahubahub
tevecelija od cojeka,nazvo mog starog i reko mu da pusim tablete,da se gadjam krevetima po spavaonici i jos nekih stvari iz koji se zakljucuje da je cojek procelavio od pricanja gluposti ubaubauha

zao mi sto te banovase,pretpostavljam koji si heheh
s usukanim hodzama moras imati malo bolju metodu,al haj ti si sad hodza valjda ces to nauciti :D

ode raditi,prozovem jo neke ljudove od hodza (kudic,masic,sijamhodzic,ljubijankic,makic i balblablal)

stavim ti kasnije neke pjesme koje sam napisao u periodu vojnom,ono kad sam morao cekati da postanem hodza hehehhe...pjesme su namjenjene zuhdi i ostaloj bad company :)

p.s

budemo malo pricali o onom sto javnost ne zna :D

peace

hmmm ma nemoj mi kajzti .... e moj druze u tuđini nemerem ti ja opricati kakve sam ja atachments dobijao al sve dođe i prođe

sam si kriv đe ćes se krevetima gađati jesi ok vidi te li vi ljudi kakav je ovaj budo a sve vamo nesto glumi njesto heheh a joj krevetima se gađati tobe ja rabbi i poslije gađanja ispusi tabletu ...ili je to bilo prije... nisu oni tebe d

he he tnx sto znam ko si :D

usput ugodno se osjecaj kod nas (u nasem medzlisu) :D

Ja licno nevjerujem da je imam kriv,mozda grijesim mozda ne ali cvrsto vjerujem da je covjek neduzan i da sud nije bio fer.Nisu htjeli da ih mediji poput S.Bosna,BHDani,Oslobodjenje prozovu "islamskim sudovima" a to bi ucinili 100% da su imama oslobodili

<{POST_SNAPBACK}>

Da, kao i vladika Pahomije. Dobio je 8 mjeseci kazne

Svima nama je poznata ta frtutma oko jezerskog hodze! osumnjicen je da Pedofilizam.

Znal iko kako se taj slucaj rijesio. Jel smjenjen jel dokazano ista, jel u zatvoru..