Jump to content
Lirux

Cazin.net Forum (sadrzaj, Teme, Ciljevi)

Recommended Posts

na forum od cazin.neta sam prisutan vise niz godina, ali sam primjetio jednu promjenu
u komentarima li u potpisima Moderatora i Administratora (ne kod svih ali njih dosta)
isto kod nekih clanova, po tim potpisima i komentraima mogo bi reci da se radi o nekom vjerskom forumu.
Ili je to zbog toga sto u cazinu ima Medresa pa je veliki priliv ucenika iz medrese na forumu ili to uredjivacki tim forsira?
Bas me zanima kako je doslo do te promjene

(nemoj te me pogresno svatiti nego me jedostavno zanima da u roku od 6-8 mjeseci dodje do jedne zapzajuce promjene)

dobro zapazanje lirux :) ... sta ces, mozemo se pohvaliti da imamo prave vjernike na forumu :lol:

uredjivacki tim nema veze sa tim, svak naravno ima pravo da stavi ono sta hoce u potpis

dobro zapazanje lirux :) ... sta ces, mozemo se pohvaliti da imamo prave vjernike na forumu  :lol:

uredjivacki tim nema veze sa tim, svak naravno ima pravo da stavi ono sta hoce u potpis

<{POST_SNAPBACK}>

slucajno sam ja to zapazio, da ima tih potpisa sve vise i vise (nemam nista protiv), nego sam se pitao kako to da vecina imjau potipise slicnog sadrzaja,
mora da ima negdje tu jedan hodza koji zna dobor da vazi,...

Hvala na odgovoru, B)

nevidim nista utome sto ima slicnost
valjda smi pisat ko sta hoce.... :unsure: :blink:

zasto ima pod forum, Religija, nek se tu prica o tome, a brete sad u svakoj temi islam siriti, nije potrebno, ako si ti toliki vjernik budi za sebe ;)

Jos malo, i pod abdestom cemo morati na forum ulaziti :)

Nije to nista lose, ali fakat u zadnje vrijeme se i na forumu samo o vjerskim pitanjima raspravlja :)

uhvatila nas islamofobija :D

Jos malo, i pod abdestom cemo morati na forum ulaziti :)

<{POST_SNAPBACK}>

ma dok odem na sex i erotika odmah ga gubim :D

sto se tice potpisa,kad bi samo pravi vjernici ih imali...ili ih ne bi bilo nikako,ili mozda 1-2,a ovo ostalo nazalost samo ''reklama''

mora da ima negdje tu jedan hodza koji zna dobor da vazi,...

<{POST_SNAPBACK}>

to je kemal sve uhavizo, svak njemu ugadja a svak protiv njega hehe
a ado nema veze jel reklama il nije vazno se drzat svog bar i technologijom danasnjom :D

dobro je ado reko, kad bi ih samo pravi vjernici imali!!! mah, jes svejedno sta ko ima u potpisu, to je stvar njega..
ali to isto sto kazete da se svaka tema snosi na vjeru.. nevalja al de.. pokusali smo i upozorili i brisali al djabeeee, nekima jednostavno nemozes utupiti u glavu :blink:

isto kod nekih clanova, po tim potpisima i komentraima mogo bi reci da se radi o nekom vjerskom forumu.
Ili je to zbog toga sto u cazinu ima Medresa pa je veliki priliv ucenika iz medrese na forumu  ili  to uredjivacki tim forsira?

<{POST_SNAPBACK}>

hehe... :lol: dje ti nampade Medresa Liruxe?

Dobro, ovako ja mislim... danas je opci trend da ljudi zele samo bolje i traze samo savrsenije. Nauka napredju, tehnologija napreduje, kapital se brzo obrce i covjek trazi svoje mjesto u svemu tome. Vecina ljudi danas traga za nekakvom istinom koja ce mu objasniti sta je sve ovo sto se danas desava. U tim svim uslovima, kad ljudi zele znati sta je ovo, zasto ono, kako to, dje ce ono... prisutan je jedan opci trend upoznavanja Islama. Islam se silom ne namece nikom... eh, onda ljudi odjednom nadju neki kolac koji im je jako sladak. A, posto vide da toga kolaca ima za sve, zele taj kolac podjeliti sa svima. Taj kolac je islam. A, moze se znati da je taj kolac sladak, medjutim ako se taj kolac licno isproba tek onda cemo znati kako sladak ima okus taj kolac. Jer, i slatkisa ima vise vrsta.

Neko islam isproba samo mehanicki, neko samo zato sto su mu roditelji rekli da je musliman, neko ovako i neko onako... a, oni koji su islam isprobali i uvidjeli kao neki kolac zele taj kolac podjeliti sa svima.

Zato, ako neko zeli znati zasto neko u potpisima stavlja hadise ili ajete neka proba taj kolac onoga sto se tako potpisiva... neka se proba minut-dva, sat-dva, dan-dva, godinu-dvije, ili cijeli zivot... staviti u kozu onih koji salju poruke da zele drugom muslimanu bolje nego samom sebi pa se moze desiti da i oni sami jednog dana pocnu stavljati male mudre poruke istine.

Ugodan tek uz kolac koji ovih dana postaje sve popularniji u Bosni, Evropi i svijetu medju svim slojevima ljudskog drustva a posebno medju obrazovanim, dobrostojecim slojem, mladim djevojkama (od 17-27 godina)...

to je kemal sve uhavizo, svak njemu ugadja a svak protiv njega hehe
a ado nema veze jel reklama il nije vazno se drzat svog bar i technologijom danasnjom :D

<{POST_SNAPBACK}>

sve u redu, samo nisam razumio ovaj dio o bar-u i tehnologijom danasnjice? -nisam siguran jesam te dobro razumio al, jel ovo znaci da ti mislis da islam nije u skladu sa tehnologijom danasnjice?

hehe ev ja nemam vjernicki :)
ja volim ove malo filozofske,imam neku malu knjigu uzeo na sajmu u banja luci,ima stvarno lijepih izreka pa ja poneku stavim u potpis.
ma sve je dobro kad se stvalja,ali najvise mrzim kad neko stavi nor tekst neke pjesme pa kad dodje te doticne osobe komentar,izgleda da je napisal citav roman a ono samo dvije tri recenice a ostalo sve potpis.

nisam ja kriv sto edo maajka vjeruje da ima boga ovaj potpis je samo dio rime iz pjesme kidanjue veza.... onoga viseg mora da je mislio na boga :blink:

vjera vjera vjera,, uvjek isto... al nek radi svak po svome...
za moj potpis mislim da znate odakle je... :)

nije covjek uopste rekao da mu to smeta.... samo je konstatirao da maltene vecina ima takve potpise

A interesantnog komentara :)

Raideru, jel tebi smetaju Kladuscani koji se druze sa nama Cazinjanima?

nije covjek uopste rekao da mu to smeta.... samo je konstatirao da maltene vecina ima takve potpise

<{POST_SNAPBACK}>

tako samo sam primjetio, a ne smeta mi...
(samo sam ponekad mjenjao clanove na osnou komentara...)
;)

svgdje ima izuzetaka,ima dobrih vjernika i oni koji su manji vjernici, ljudi i neljudi....

vidim neke apsurde ali necu o tome svak ima svoje,...(kad se usporedi potpis i avatar :blink: )

E moj Liruxe nije tebi niko kriv sto na tvojoj stranici postoji samo
par tema o Islamu. Neki dan sam se uclanio jer se nemoze uci u Religilu ako nisi clan.
Mogo sam vidjeti cerilicu koristite, :lol: a imate vise tema o krscanskim vijerama nego o Islamu!

Kako sam mogo primjetiti cim je neko za Islam ili Bosnu odmah ga tvoji Moderatori vrijedaju
Liruxe, zalutali ste duboko.
U nasem Cazinu ce stalno vladati Islam ko sto to cini dosad! :)

E moj Liruxe nije tebi niko kriv sto na tvojoj stranici postoji samo
par tema o Islamu. Neki dan sam se uclanio jer se nemoze uci u Religilu ako nisi clan.
Mogo sam vidjeti cerilicu koristite, :lol:  a imate vise tema o krscanskim vijerama nego o Islamu!

Kako sam mogo primjetiti cim je neko za Islam ili Bosnu odmah ga tvoji Moderatori vrijedaju
Liruxe, zalutali ste duboko.
U nasem Cazinu ce stalno vladati Islam ko sto to cini dosad! :)

<{POST_SNAPBACK}>

DEZINFORACIJA je ovo sto si pisao !!!
jedio sto je tacno je da ima jedan tema u kojoja ima cirilice ali isti tekst ima i u latinici (cirilica je vazece pismo u BiH ali na forumu je latinica pa zbog toga isti tekst ima u latinici)
-------------------
Grijesis da ja imam sta protiv bilo koje vjere (jedino mi se ne svidaju ovi Jehovi svijedoci)
Moderatori ne vrijedaju nikoga, ...
ali to ovdje nije tema. :rolleyes:

posto imam vise momaka u blizem rodu koji su zavrsili Medresu u Cazinu ili sad neki isto idu, a i did mije za vrijeme Ramazana klanjo Teravije (kako Imam) dok nije otisao u zatvor.
mozda i ja stavim koji hadis u potpis, znas da je to zarazno...
;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361