Jump to content

Recommended Posts

a zene kao nevole svoje muzeve i nezele im dobro  :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

evoo signorina niko to nekaze naravno udas se da budes snjim,al znaju i znahe pravit svadze po kucama i uvodit neki svoj rezim,a sve dijelo njenih mama :)

mati je mati..

<{POST_SNAPBACK}>

I ja kazem :D

ma eci ko hoce da zivi moze i sa svekrvom,isli su ljudi i prije na stanove da nezive ni s anjenin ni njegovim,nek radi zena i treba da radi,kako onda snaha zvoca kad dodze kuci a nije svekrva sredila, :) jebes vremena kad je karakter pao ...

<{POST_SNAPBACK}>

Nije to samo radi zena :D
uvijek su zene krive..!..Ne nemoze to tako...
A sin ako je dovoljno star malo ce razmisliti o doci ce do tog da bi i bilo bolje da ide sa svojom zenom smijestit se u svoj stan pa to moze odmah da bude jedan do drugog al i ti roditelji mislim da oce svoj ostatk zivota da prozive u miru...
Mislim ljepo je to kad vidish da se snaha i sevriva slazu...ali za to nemoraju da zive u jednom stanu ili jednoj kuci...

ma niste krive floo,ja nekrivim nikog nego mislim treba razmislajt u braku i znat da ce dolazit do mnogih polijedica al niej to nista strasno pa ito je neki dio zivota kroz mnogi prodzu..nije ni u bajkama uvjek sretan zavrsetak al u zivotu ima i sretni zavrsetaka :)

Od zena se je vec oduvjek previse ocekivalo!!!
Evo gledam ovde kod nas na zapadu, zena radi sa covjekom u istoj Firmi, on prva a ona druga smjena, eto ta ko se uvjek mjenju tako da uvejk neko ima kod djece, ali mislite da bi covjek sta uradio po stanu??? Da bi skuho da sta drugo?.....
Nema chance, sve to zenu ceka kad doce iz Firme!!!! :(
Ma to je ljudi zalostno, malo se kod nas i u Bosni zene postuju!!! :(

Evo gledam ovde kod nas na zapadu, zena radi sa covjekom u istoj Firmi, on prva a ona druga smjena, eto ta ko se uvjek mjenju tako da uvejk neko ima kod djece, ali mislite da bi covjek sta uradio po stanu??? Da bi skuho da sta drugo?.....

<{POST_SNAPBACK}>

ti nisi zadovoljna zvojim zivotom po ovoj tvojoj prici,pa nisi se trebala udat ili trazit nekog sto bi kuhao a ti radila :) nepostuje se covjek nikako,sve masine vam je kupio da nemate puno posla i opet se zalite,,ma linene ste vi da bog sacuva.. :)

<{POST_SNAPBACK}>

to si u pravu ali vidim u zadnje vrijeme da i mi muzevi sve cesce se nalazimo u kuhinji i u odgoju djece (ucimo polako ali bice bolje )
:D

ma bolan ja znam jedan par gdje zena radi a on sve po kuci i oko djeteta i njoj sad kasnije zao kaze koja je budala bolje da je ko kod kuce ona s djecom i kucni poslovi a on neka zaradjuje ;)

ma jos malo ce muskartci pocet i radzat,neznam samo kakva ce onda vasa uloga biti u zivotu :lol:

ma bolan ja znam jedan par gdje zena radi a on sve po kuci i oko djeteta i njoj sad kasnije zao kaze koja je budala bolje da je ko kod kuce ona s djecom i kucni poslovi a on neka zaradjuje ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ako covijek zeli i nema problema stim poslovima,mislim da je oke,jer zena ima dovoljno posla na poslu josh kad dodje kuci da ima brdo suda ..itd.
A ako oboje rade mislim da bi bilo fer da oboje pristupe kucnim poslovima...
iskreno ja nezelim morati za svojim covijekom sve da cistim i sredjivam...nevidim ja tu nish loshe ako covijek poneki kucni posao uradi...sta mu falii..? <_<

Tako je Flo...

Kad mi mozemo sto i oni nebi mogli malo?? Ja mislim da se ni jedna ne misli udati samo zato da bude cojku sluskinja...al ipak sve je to stvar kucnog odgoja opet.
Ako je otac seljak i pusti da zena, kraj posla, rinta i ubija se sama po kuci onda je sigurno da ce i sin biti a ako se roditelji slazu u tome da treba kucni posao raditi zajedno onda je to za djecu logicno da musko i zensko jednako po kuci rade B)

Moja svekrva i ja smo još uvijek k'o kolegice ... :D

Ne kažem da se mi slažemo u svemu, al' komunikacija nam je na nivou i nema nikakvih problema. :)

Moja svekrva je izuzetna zena. Iskreno se nadam da cu i ja mojim snahama biti kao meni moja svekrva.