Jump to content
auslanderka zauvjek bosanka

Sta Vam Je Bitnije Dobrota Ili Ljepota?

Recommended Posts

Prvo sto se zapazi kod djevojke to je izgled, kasnije upoznas kakva je kao osoba, naravno ako je sve iskreno...
Dosta puta se pokaze pravo lice nakog duzeg vremena, i onda kontas dali je to osoba koju si upoznao.. Tj, neznas sta da mislis... :blink:

Kad bi se dusa mogla da vidi kao fizicki izgled vjerovatno bi tad bilo dosta drugacije!!

svakako da je privlacnost medju ljudima bitna,jer da nije bitna niko nikom ne bi prilazio i imao tremu heheheh

postoji hadis kojeg bi se trebalo drzati , pogotovo danas..
u njemu se kaze da zenu udaju 4 stvari.. ljepota, porijeklo, bogatstvo, i vjera..
odaberite vjeru jer u njoj cete naci sve, 
a sretan je onaj koji ili koja nadje vise od vjere..ili sve .. a obicno se i nadje ..ne nadje se samo vjera..

jer djevojka ili momak, ukliko su iskreni vjernici, vjerovatno da imaju nesto u glavi, vjerovatno da poznaju prvu naredbu Allahovu uci,citaj u ime svog Gospodara..dakle nisu praznoglavi jer vjerovatno se skoluju kao i mnogi drugi..

vjerujem da su takve osobe i vise nego dobre u dusi i samim tim i mnogo ljepse izgledaju jer zrace posebnom aurom, Allahovim nurom..

treba li sta vise od toga..

<{POST_SNAPBACK}>

Ja sam nesto slicno cuo al da to ide ovako otprilike... Predislamski Arapi su za zenidbu gledali da djevojka bude iz porijeklom dobre porodice, zidovi gledaju na bogatstvo, katolici gledaju na ljepotu a muslimani gledaju na vjeru.

Men' je ono unutra nekako najbolje..Kad se zaljubis u njegovu licnost,ono njegovo SVE onda je to TO! Iskreno kazem iz iskustva.Sta ce mi neki ljepotan,tamo-ovamo zgodan sve kad mi je s njim "zategnuto" ,kad nema One atmosfere i onog osjecaja kad ga zagrlis..AjojJ :rolleyes::rolleyes:

Cak mogu reci da mi idu na zivce takvi frajeri,zgrozavam se..a oni hudnjaci misle mi face svaka se pali na nas,,ajoj srce moje mislim se ja... Vise volim kad zagrlim da imam sTa zagrliti :) ajoj jos ak je kakav meden goRi! :)

cure nemojte lagat bog vam dao,vama je bitna dobrota ovako na rijecima a na dijelima ljepota ;)

Na prvi pogled svi mi vidimo prvo kako neko izgleda, a tek kad malo provedes vremena sa nekim onda shvatis kakav je ustvari... Ne mogu reci da mi nije bitan izgled, ali bez dobrote nema ni ljepote kao sto je neko vec rekao...Jos ao nadjes nekog ljepog a dobrog, to je isto kao dobitak na bingu :D
Glasam za oboje ;)

Na prvi pogled svi mi vidimo prvo kako neko izgleda, a tek kad malo provedes vremena sa nekim onda shvatis kakav je ustvari... Ne mogu reci da mi nije bitan izgled, ali bez dobrote nema ni ljepote kao sto je neko vec rekao...Jos ao nadjes nekog ljepog a dobrog, to je isto kao dobitak na bingu  :D 
Glasam za oboje  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ima i toga balck _lady! ;)

Sve je bitno, pitanje je sta mozemo dobiti od toga, i kolikomi to zasluzujemo, e sad je to filozofija...

Nema ljepote, bez dobrote,
SLAZEM SE  :)

<{POST_SNAPBACK}>

;)

eh, fore, opet o istom :D

ko ce drugi nego zene tvrdit da im je dobrota sve.

bome, ja sams e opametio, prvo ganjam lijepu, pa bom st ame zapane :D

Ma ne mozes Ibro ni sa svakim biti, moze on biti mister svijeta ali ako je neki levat, dzaba mu sve njegove vanjske ljepote... Isto vrijedi i za zensku populaciju...

ah, mi muskarci smo djubrad.

mi bi trpili lijepu a glupu prije nego dobru a ruznu :(

ah, mi muskarci smo djubrad.

mi bi trpili lijepu a glupu prije nego dobru a ruznu :(

<{POST_SNAPBACK}>

hehehe, ima ti i ta sto kazes :D

znaci dok smo mladi, gnajamo lijepo, a ne cudo pametno.

a kad se budemo zenili, ne gledamo plaho lijepo da i komsija se ne bi cudo zagledao, a cudo pametno.

sve dodje na svoje.

a ako ovu lijepu puno vodas, zaljubis se u nju, mozda bude i dobrote truna u njoj, moze proci :D