Jump to content
Arsenik

Pohvala Za Forum

Recommended Posts

:bj: gle ovog klipana iznad :lol:

Znamo da forum nije vise onako dobar kako je prije bio, sad se narod samo prepucava niko nemoze nista napisati da ga drugi nezajebava..al ok je bolje ikakav nego nikakav..

hmm ja sam samo napisala "gle ovog klipana iznad"
a nisam ni napisala da je tvoj post za mene :D
znaci da si ti puko :P :D

* Loading forum.cazin.org configuration ..
* Configuration loaded without any problems ..
* Dynamic configuration initialized .. booting forum.cazin.org.
jajaaj forum is cool :icon_biggrin:
Jes da ima prepuhanih likova :lol: , al to je men najmanji problem , samo mi uljepsjaju dan :icon_cheesygrin:

[quote name='Beauty' post='284049' date='12.11.2008, 00:15']:bj: gle ovog klipana iznad :lol:

Znamo da forum nije vise onako dobar kako je prije bio, sad se narod samo prepucava niko nemoze nista napisati da ga drugi nezajebava..al ok je bolje ikakav nego nikakav..[/quote]
Ma dobar je sine forum, samo mi nismo dobri. Do nas je, nije do struje. :D

[quote name='olderman' post='284079' date='12.11.2008, 08:58']Ma dobar je sine forum, samo mi nismo dobri. Do nas je, nije do struje. :D[/quote]

Do Raje je znam :rolleyes:

ostaju sjecanja za proslim vremenima na forumu al to je neminovno nemoze vazda biti isto,zanimljvo je i sad :icon_cheesygrin:

morma reci da je nekd eglen bio pravo ludilo da smo do jutarnjih sati znali se zezati i smijati pogotovo kad je tu bila Auslanderka, Eve i Selma :D stvarno cura l00da, naravno ni manje vazna nasa eci peci, pa da spomenem analiticarku, ljutu inu itd ostale raje.Sto kaze edo vremena se mijenjaju tako i forum,al u biti mogu reci da neke stvari dolaze na svoje,daj Boze da se vrati stara ekipa i opet zeza na eglenu,a ne samo prepucavanje i vrijedjanje.

toliko od mene peace :) Edited by Apotekarka_21

[quote name='Apotekarka_21' post='284495' date='13.11.2008, 13:30']morma reci da je nekd eglen bio pravo ludilo da smo do jutarnjih sati znali se zezati i smijati pogotovo kad je tu bila Auslanderka, Eve i Selma :D stvarno cura l00da, naravno ni manje vazna nasa eci peci, pa da spomenem analiticarku, ljutu inu itd ostale raje.Sto kaze edo vremena se mijenjaju tako i forum,al u biti mogu reci da neke stvari dolaze na svoje,daj Boze da se vrati stara ekipa i opet zeza na eglenu,a ne samo prepucavanje i vrijedjanje.

toliko od mene peace :)[/quote]

primjeti se da si malo odsutna u zadnje vrijeme :D

Pa da, i ja bi ga pofalio :icon_eek:

[quote name='VIZIOS' post='284584' date='13.11.2008, 20:41']Pa da, i ja bi ga pofalio :icon_eek:[/quote]

? :D kako pohvalio ? :D

[quote name='breake-dancer' post='284588' date='13.11.2008, 21:44']? :D kako pohvalio ? :D[/quote]

sta tebe briga kako, bitno je da bi :angel:

ala i vas dva floodate :D, samo tako, nisam odavno obrisao komentar

btw. dobar forum, da nije dobar nebi bio ovdje,,,,

a meni sve nesto nedostaje et ibro kaze nepisi ovo ili ono, sta s ovima sto su brzi na jeziku ,ma salim se da nije foruma ljudi nista nebi znali a bogami cazin.net je nesto za nepovjerovati gdje god da odem u Americi svi ga spominju jos da hoce kakve donacije dati haaaaaaa haaa eto u kasne sate poz... a joj zanima me gdje je onaj kemal sto je imao isto nekakvu stranicu o cazinu davne 2002? :angel:

[quote name='nelyy' post='284676' date='14.11.2008, 02:22']a meni sve nesto nedostaje et ibro kaze nepisi ovo ili ono, sta s ovima sto su brzi na jeziku ,ma salim se da nije foruma ljudi nista nebi znali a bogami cazin.net je nesto za nepovjerovati gdje god da odem u Americi svi ga spominju jos da hoce kakve donacije dati haaaaaaa haaa eto u kasne sate poz... a joj zanima me gdje je onaj kemal sto je imao isto nekakvu stranicu o cazinu davne 2002? :angel:[/quote]